Ruleta - jak přelstít casino - tipy hráče Jiřího Kahana

 

 

 

Archív dopisů hráčů - 3.část

 

 

Dobrý den pane Kahan,

     Vaše stránky, poněkud změnily můj pohled na ruletu, která pro mne dříve byla synonymem kratochvíle boháčů, nebo poslední šance zoufalců. Začal jsem zkoumat její možnosti i záludnosti.

    Jediný systém z těch všech, jenž mi prošly rukama poněkud vybočoval ze statistik a chci vám jej jako prvnímu nabídnout k posouzení nezaujatou osobou. Je podezřele jednoduchý, nikde jsem jej nenašel zveřejněný, jednoduše a prostě mne napadl, a prostý statistický fakt mne poněkud zviklal, jestli nedělám někde chybu. Teoreticky je porazitelný jako všechny ruletní systémy, prakticky 156 : 2, tedy 156x jsem ukončil bezmála hodinovou seanci v neskutečném plusu a to jsem skončil jen proto, že už jsem prostě neměl čas pokračovat a jen dvakrát jsem dosáhl stop-lossu, tedy spodní dané hranice pro ukončení hry ve ztrátě.

 

Systém je zcela prostý. Vyberu si jednu barvu a k ní sudou nebo lichou polovinu. Na každou položím jeden žeton.

 

Po spinu můžou nastat tři možnosti:

 

1) vyhrává barva i S/L 

2) vyhrává buď jedno nebo druhé

3) nevyhrává nic

 

při první a druhé možnosti buď získám, nebo jednoduše nic neztrácím, při třetí možnosti ztrácím celou sázku. Pokud se to stane tak další spin zdvojnásobím sázku na obě položky, tedy barvu i S/L. Pokud po spinu nastane alternativa 1 vracím se na původní sázku (jeden žeton), při alternativě 2 se neděje nic, nechávám navýšenou sázku tak dlouho až nastane alternativa 1, pokud prohrávám opět zdvojnásobuji. Tímto postupem jsem se nejdál dostal do sedmé úrovně kde bylo vsazeno celkem 254 žetonů a prohrál. Ale jak jsem předeslal stalo se to při 158 testech pouze dvakrát, když před tím a i potom bylo zcela běžné, že po dvou hodinách neustálé hry jsem byl v plusu nezřídka i 500 - 700 žetonů, pokud jsem použil popsanou progresi. Ta se dá vcelku snadno upravit, když se hraje příkladně s pětinásobkem základu, (tedy 1 - 5 - 25 - 100 - 200 - 600 ) pak je zcela snadné během 15 minut dosáhnout plusu 1000 žetonů a se ctí odejít. Toto fungovalo při jakékoliv kombinaci, dokonce i tehdy, když jsem po každém spinu zcela náhodně změnil barvu, nebo prohodil sudou za lichou. Nula, co by číslo, které živí ruletu :-), zcela ztratila svůj vliv.

     Nechávám zcela na Vašem zvážení, jestli tento systém zveřejníte, jde mi spíš o to aby jej posoudil i někdo jiný se zkušenostmi. Statistický rozbor popsaného vzorce, matematickou výhodu rulety poněkud maže, vzhledem k tomu, že poměr vyhrávajících čísel, nebo takových kde se neděje nic, proti těm kde je ztráta, je v poměru 28 : 9 což už hovoří samo za sebe a hlavně fakt kdy nastává situace kdy ani nezískávám ani neztrácím a přesto hraju. Důsledky toho pak myslím jsou snad i důvodem prozatímní úspěšnosti tohoto systému. Ale jak jsem předeslal, možná mi něco uniklo, možná někde dělám chybu.  

Děkuji za váš čas.

S pozdravem

E.S.

 

Zdravím Vás Jiří,
sledujem Vašu stránku asi dva mesiace a chcem Vám povedať, že ste ma inšpirovali hrať ruletu na ostro. Najprv som len tak zo zvedavosti vyskúšal niektoré systémy, a najviac sa mi osvedčili tie, ktoré sú založené na systéme 63. Po dlhšom testovaní sa mi osvedčil systém Sylviina volba, pri ktorom som si upravil progresiu, keďže som si odsledoval čísla, ktoré padajú pravidelne do 70 spinu. Potom ma inšpiroval Fibonacci na 3 tucty, resp. stĺpce. Hrám na 3 stĺpce, každý samostatne, s nasledovnou progresiou: 2,2,4,4,8,8,16,16,32,32,64,64,128,128...pričom mám vsadené aj na nulu. Väčšinou sa dostanem do 6 -7 progresu. Najďalej som sa dostal do 12 (to boli zase nervy). Táto progresia mi pripadá šetrnejšia ku kapitálu pri negatívnych sériách ako Fibonacci a hlavne nemusím odškrtávať a čakať. Pri výhre idem hneď na začiatok rady. Pribúda síce pomalšie, ale keď padne nula, tak som v pluse 30 – 50 €, resetujem hru a idem od začiatku. Tých 15 – 20 € nahrám aj bez nuly, vtedy tiež resetujem. Radšej neriskujem, že mi zase ruleta predviedie čo dokáže :)
Denný limit mám 60 € a zatiaľ mi to vychádza. Keď mám nahrané a žiada sa mi trochu adrenalínu, tak si dám jeden Svätý grál, alebo Sylviinu volbu so skrátenou progresiou.
Ďakujem Vám Jiří a všetkým prispievateľom za inšpiráciu a užitočné rady.
P.D.

 

 

Dobrý den,
rozhodl jsem se Vám svěřit s mým příběhem s ruletou. Téměř celý život cítím, že mám srdce hráče. Sázkové a kurzové hry mě tolik nenaplňovaly a jelikož jsem vystudovaný matematik, velice mě Vámi popsané systémy zaujaly. Začal jsem je aplikovat v různých "free" online kasinech a vytvořil několik systémů, které vypadají velice stabilně, tzn. i přes momenty, kdy přijde špatná série a systém prohraje, na každém s popisovaných systémů jsem skončil v zisku!

Níže popsané systémy většinou fungují v casinech, kde si můžete nechat točit ruletou naprázdno. Nyní hraji hlavně v Europa Casinu, kde mi plně vyhovuje rychlost spinu a již zmiňovaná možnost nulové sázky.
Začal jsem na systému Charlotta II. Ale upravil jsem ho tak, že jsem začal vsázet teprve po 40ti spinech, kdy mnou vybrané číslo nepadlo - protože jsem to kombinoval s dalším systémem,  vybral jsem si číslo 0. Ano, můžete namítnout, že jsem přišel o možnost, kdy se toto číslo opakuje do deseti spinů od posledního padnutí, ale svým způsobem jsem si tím zvýšil pravděpodobnost toho, že za těch 110 spinů toto číslo padne. Jak jsem prozradil, tento systém jsem při "čekání" kombinoval s jiným systémem. Poctivě jsem si přečetl všechny dopisy od kolegů hráčů a hráček a systém, který jsem si vybral je mutací systému kaskáda od pana M.M. . Nutno dodat, že díky svým limitům (tedy končím hru, když dosáhnu určitého profitu a končím pokud systém zklame) jsem několikrát velice zajímavě vydělal. Ale pak přišly 2 dny za sebou, kdy tento systém selhal (ta 0 ne a ne padnout...) a já hledal další systém, který by byl spolehlivější.
A myslím si, že jsem ho našel. Opět se jedná o mírnou mutaci již známého systému a to konkrétně "63"ky. Opět využívám možnosti volného spinu a čekám na to, kdy padne tucet, nebo řada 2x za sebou - přičemž ignoruji případy, kdy padne stejné číslo vícekrát za sebou. Jakmile tento případ nastane (většinou do 10ti spinů), vsadím 1 žeton na tucty / řady, které nepadly. Svým způsobem si uměle pomáhám a případy, kdy se dostanu do 3.kola (tj. sázka 9 žetonů) by byla v případě, že bych sázel běžným způsobem konečná a ztráta. Matematicky vzato, má tento systém ztrátu 17 žetonů na 65 spinech (tedy případ, kdy prohraji 4.kolo nastane průměrně jednou za 65.6 spinů, za tu dobu vydělám jen 64 žetonů a přijdu o 81). Nicméně po mé jednoduché úpravě se dostávám do 4.kola velice vyjímečně a prozatím jen 2x jsem i toto kolo prohrál. Ale vzhledem k tomu, že počet výher mnohonásobně převažuje, myslím si, že jsem odhalil tak trochu zlatý důl :-) Uvidíme za rok :-) Fakt je ten, že mě paní Ruleta pohltila, ale neovládla. Nebojím se špatných sérií, maximálně zkusím vymyslet či vylepšit další systém. Nicméně doufám, že můj šestý smysl mi dá předem vědět, že mám skončit, tak jako mi pomáhá celý můj život v různých situacích.
Věřím, že Vám, či některým hráčům navštěvujícím Vaše stránky mé systémy pomohou,
s pozdravem ruletní hráč
Karel

 

 

Vážený pane Kahane, 

      k ruletě je třeba přistupovat jako k ohni, s odstupem je překrásný, ale jakmile se přiblížím příliš blízko a přestanu dávat pozor, spálím se. Proto musíme vždy respektovat ruletu jako takovou a nedělat si z ní dojnou krávu matematické pravděpodobnosti.

      Tuto chybu jsem udělal i já jako začátečník. Nejprve jsem na internetu našel několik systémů na ruletu a jal se je zkoušet naostro (například 63). Po krátkém čase jsem zjistil, že daný systém není ten pravý, který by mi vyhovoval. Potom jsem shodou okolností narazil na vaše stránky a vyzkoušel všechny systémy v týdenním testování. Nejvíce se mi vzhledem k mému kapitálu zalíbil 6 street, a tak jsem jej vyzkoušel naostro. Po několika hodinách se srdcem v krku jsem se dokázal dostat na šestinásobek původního bankrollu, ale jelikož jsem si pořádně nepřečetl popis systému a místo zvyšování o 1 chip jsem sázky zdvojnásoboval, na nepříjemné sérii jsem všechno ztratil.

      Nebyla to velká částka, ale nazlobil jsem se na sebe. Po této prohře jsem strávil 3 měsíce testováním nejrůznějších systémů, mraky bezesných nocí jsem vymýšlel svoje nápady, které by šly implementovat na ruletu.

      Během přemýšlení nad různými systémy jsem zkusil několik „prověřených“ modifikovat a nejvíce se mi asi líbí z hlediska nárůstu kapitálu

systém mnou pojmenovaný jako Follow the Red Queen.

Systém funguje tímto stylem:

     Úvodní spin rulety je naprázdno. Dle vyšlého čísla vsadíme na jeho osm neighbours  ve směru rotace rulety včetně onoho vyšlého čísla. Tj. padne-li například 0 a ruleta se při spinu otáčí ve směru hodinových ručiček, z tabulky vezmeme 0,32,15,19,4,21,2,25,17; padne-li například 10 a ruleta jde proti směru hodinových ručiček, pak to jsou čísla 10,23,8,30,11,36,13,27,6. Na každé číslo vsadíme po jednom chipu, jestliže nevyhrajeme, pokračujeme ve zvolené progresi, jestliže vyhrajeme, vracíme se zpět na 1 chip. Vždy vsázíme na vyšlé číslo a jeho 8 neighbours, nikdy neponecháváme chipy na jiných číslech! Osobně tento systém testuji kolem třech týdnů a zatím jsem se nedostal přes progresi na stupni 10. A mimoto mi přijde systém neuvěřitelně účinný. Proto prosím hráče, kteří mají chuť tento systém otestovat, aby tak učinili a podělili se o zkušenosti a připomínky s ostatními.

Progresi používáme dle vlastního zvážení. Osobně doporučuji používat chipy nižších hodnot(€0,1) pro případ opravdu nepříznivé série, protože nároky na bankroll jsou potom vysoké. Každopádně i při takto nízkých sázkách dosahujeme velmi pěkných výher. Careful version je připravena pro hráče hledajících poklidnou hru, careless version pro adrenalinové hráče s vysokým bankrollem.

S pozdravem, M.K.

 

 

Dobrý večer, pán Kahan
na vaše stránky chodím veľmi často a snažím sa "nájsť"
systém nenáročný na kapitál a málo rizikový.
Na treningovej (max 50€) rulete sa najviac osvedčil systém na tri tucty.
progresia-klasická.
výhra je vlastne v každom spine okrem "0"
Veľká strata kapitálu však hrozí ak nepríde tucet 15x za sebou
Chcelo by to vymyslieť "brzdu " niekde ak tucet nepríde 10-12x 
 
Viď príklad:
 vklady na každý tucet, v pripade výhry začíneme zase 0,1 na každom tucte samostatne
 
spin vklad  kapitál výhra zisk
1 0,1 0,1 0,3 0,2
2 0,2 0,3 0,6 0,3
3 0,3 0,6 0,9 0,3
4 0,4 1 1,2 0,2
5 0,6 1,6 1,8 0,2
6 1 2,6 3 0,4
7 2 4,6 6 1,4
8 3 7,6 9 1,4
9 4 11,6 12 0,4
10 6 17,6 18 0,4
11 10 27,6 30 2,4
12 15 42,6 45 2,4
13 22 64,6 66 1,6
14 33 97,6 99 2,4
15 50 147,6 150 2,4

 

V.H.

 

 

Dobrý den,

posílám "systém" který jsem večer zkoušel asi půl hodiny a nahrál jsem v desetníkové hře 20 Euro, i když vím že propad může přijít tak na kratší hru by myslím mohl vyhovovat. Je to jakýsi  Martingale na sixline. Nevím zda už není na Vašich stránkách popsaný... udělal jsem řadu do 25 spinů s náročností 50 Eur. Kredit poměrně rychle přibýval a sázený sixline mi padl zatím nejpozději v 16. spinu.   Myslím že stojí za vyzkoušení.  

Řada je v příloze v excelovské tabulce.    

S pozdravem   JR.


 

 

Vzkaz Jiřího Kahana:

obdržel jsem nedávno zajímavý mail hráče M.H., (autora systému Střídavá ruleta), který má zde svou samostatnou stránku. Jako obvykle to bylo zajímavé čtení, proto jeho mail i s herním postupem přikládám ostatním hráčům k posouzení...

Ještě jednou hezký den.

Protože mnou naposledy zmíněný systémek mi v posledních dnech stabilně vylepšuje rozpočet, prakticky (kromě "hluchých" míst a "zřetelných" příležitostí) opouštím sázení na tucty a eveny, a věnuji se jen svému novému systému.
Trochu jsem ho vylepšil a upřesnil.
Takže znovu a lépe:

Sednu si k ruletě a jen a jen pozoruji, jaká čísla padají. Mám v hlavě především zafixované dvojice cifer: 1-4, 2-5 a 3-6. Pokud nastane situace, kdy (obvykle) 12x za sebou nepadlo žádné číslo, které by končilo jednou z cifer z některé z výše uvedených dvojic vsadím takto:
po 1 žetonu na každé z dotčených čísel (tedy 1,4,11,14,21,24,31,34) a navíc 2 žetony na každý street, ve kterém se každé z těchto čísel nachází. Tím dosáhnu toho efektu, že navíc pokrývám 2/3 plátna a pokud se trefím "vedle", vklad se mi vrací.
Důležité bylo rozhodnutí, jak s hrou naložit v okamžiku, kdy padne číslo úplně mimo. Pořád pamatuji, že serie čísel, která nekončí ani 1 ani 4 se prodlužuje. Takže při prvním "lapsu" zvyšuji sázku o 1 žeton na každém obsazeném streetu (takže sázím po 3 žetonech). V takovém případě při padnutí "souseda" vyhrávám 4 žetony. Při druhém "lapsu" přidávám žeton na každé z obsazených čísel.
Dle uvážení lze žetonem chránit i nulu. Další progrese by probíhala obdobně, ale ještě jsem nikdy nebyl nucen tuto otázku přesně rozhodnout. Pravděpodobně bych střídavě navyšoval sázky na streety a na čísla tak, abych při výhře, která jednou přijde, byl v plusu.
Pokud by se vyskytla serie čísel bez jedniček a čtyřek, která by byla opravdu dlouhá, ještě bych sázení na ni zopakoval.
Několikrát jsem si přímo v kasinu čárkoval výskyt jednotlivých koncových cifer a po takových 150-200 spinech byl vždy stav docela vyrovnaný. 0,1,2,3,4,5,6 stejně a 7,8,9 o čtvrtinu méně.
Nezapomínám, že je ještě jedna taková příhodná dvojice, a to 0-3. Tam mám maličké dilema, jestli obsazovat jede street navíc, nebo šetřit.
Tyto dvojičky však netřeba brát jako dogma, dobré jsou ještě takové dvojice, kde je rozdíl větší než 3, tedy 1-5,1-6,2-6, 0-4,0-5,0-6.
U nejprve zmíněných dvojic však je možnost hrát "za méně" tím, že obsadím splity  a patřičné šestice, pak hraji "za polovic", ale také
s polovičním efektem při výhře. Pravděpodobnost výhry je však identická.

Snad jsem to napsal srozumitelně. Nevím, jestli to stojí za označení jako samostatný systém, není totiž zcela exaktní a používá prvky z jiných systémů.
Děkuji za vše a srdečně zdravím
M. H.

P.S.  Pokud bych měl nyní některý z vašich systémů favorizovat, byla by to jistě "rohová obrana". A vůbec. Povšiml jsem si, že mne přestávají tolik zajímat sázky na tucty a eveny a začínám myslet hlavně na čísla. Mám z tohoto posunu sám pro sebe dobrý pocit.
M.H.

 

 

Dobrý den pane Kahane,
náhodou jsem narazil na Vaše stránky zabývající se sázením na internetu a rád bych se podělil o svoje zkušenosti. Ruletu "pokouším" cca rok, donedávna výhradně v hernách s mechanicko-elektronickými ruletami.
Samozřejmě, že používám "systém" a to tak úspěšně, že obsluha v hernách už na mě začala koukat "tak nějak divně".

Rozhodl jsem se proto přejít na internetová kasína, kterým jsem se dřív vyhýbal. Důvodů bylo několik:
1. Domníval jsem se, že můj systém je založen na mechanické nedokonalosti (elektro)mechanické rulety.
2. Obával jsem se převodů peněz pomocí kreditní karty v prostředí internetu
3. Nebyl jsem si jist postupem připsání výhry zpět na kreditní kartu.

 

1. Systém funguje i v elektronických kasínech (ověřeno v  CasinoEuro).

    Jak jsem se dočetl, kasína používají certifikovaný generátor náhodných čísel.
2. Převody jsou okamžité, zřídil jsem si na ně samostatnou platební kartu, na které je nastaven

    limit pro jednotlivý výběr, takže zneužít nejde (doporučuji i ostatním hráčům)
3. Výběry se připisují nejdéle do tří dnů a na mém účtu jsou vedeny jako "vrácení zboží".

Nyní k samotnému systému. Vycházím z přesně opačné úvahy než používá královský systém. V něm je sice 63% šance na výhru, ale výše výhry je pouze 1/2 vkladu.
Já se snažím určit jednu třetinu která padne, tj. sázím pouze na jeden sloupec nebo tucet.
Šance na výhru je sice jen 32% ale výhra je trojnásobek vsazené částky. Pokud třetinu netrefím, navyšuji sázku, ale protože výše případné výhry je trojnásobek vkladu, nemusí být navýšení sázky tak drastické jako v případě systému Martingale.
Systém je tedy kapitálově nenáročný. V praxi se mi nestalo, že by očekávaná třetina padla později než v 11 spinu, nicméně pro "opatrné" navrhuji protáčet ruletu naprázdno, až odhadovaná třetina nepadne např. 4x za sebou, tím počet možných "neúspěšných" spinů  zvýšíte na 15 při stejném kapitálu.
Stanovení výše další sázky je dáno vzorcem : předchozí sázka x 1,5 + očekávaný zisk z tohoto kola, to celé zaokrouhleno dolů.
Stanovme základní sázku 1 euro a očekávaný min. profit z každého kola také 1 euro, sázku umísťujeme vždy pouze na první tucet:
- sázím 1 (nevyhrávám)
- sázím 1x1,5=1,5+1 =2,5...musím zaokrouhlit na celé, tedy na 2 (nevyhrávám)
- sázím 2x1,5=3+1=4 (nevyhrávám)
- sázím 4x1,5=6+1=7 (vyhrávám) po čtyřech kolech náklady (1+2+4+7) 14 euro, výhra 21 euro, zisk 7 euro

Pro názornost připojuji tabulku se sázkami, výhrami a náklady pro popisovaný systém (příloha1).

Všimněte si, prosím, jak zisk v jednotlivých kolech příjemně rovnoměrné narůstá.


Pro opravdu opatrné přikládám tabulku s mírnějším navýšením sázky (příloha2).


Obě tabulky končí pod hranicí 20 euro, což je limit pro "malou" ruletu s min sázkou 0,1 euro v CasinoEuro. Já hraji "dospělou" s min. sázkou je 1 euro.
s pozdravem
H.

 

 

Dobrý den pane Kahane,
        rád bych Vám poslal svůj příběh se systémem u kterého jsem ukotvil. Hlavně proto, že systém který jsem si našel je dle mého názoru velice stabilní a proto se s ním chci podělit s ostatními.( i když je to jen úprava systému Fibonaci na řady a sloupce) Tak nejprve jak jsem se dostal k ruletě: Celkem náhodou mi vyskočilo okno s názvem: oberte kasino. Tak jsem samozřejmě vyzkoušel. Jednalo se o úplně základní Martingale, ale mě jako laika to chytlo. Jsem student, tak jsem si poslal na Unibet 1000 Kč a začal s 0,1 E žetony "vydělávat". S bonusem jsem tam měl 78 Eur. Nějakým štěstím(o kterým už teď vím) jsem se dostal až na 200 Eur bez problému. Potěšen svým úspěchem jsem udělal největší chybu jakou jsem mohl, začal jsem sázet 0,2 a 0,5 žetony. A co muselo přijít, přišlo... Během jedné hry, těsně před tím, než jsem si chtěl vyzvednout onen 1000 kč vklad, jsem účet vynuloval.
        Nad penězma jsem si nezoufal, spíš jsem si říkal, že jsem hlupák... a taky to, že mě vidina většího zisku zabila. Ukázalo mi to ale jednu věc: musí existovat systém, který by to matematicky přechytračil nebo alespoň omezil risk. A tak jsem narazil na  Vaši stránku. Zkusil jsem D´alembert, Labouchere, Sylviinu volbu, Kaskádu, Johna Wayna apod... nic mi nefungovalo tak jak jsem chtěl. Aź jsem narazil na Fibonacciho. Ze začátku jsem systém špatně pochopil a každou ukončenou řadu mazal a začínal od nuly. Čili jsem hrál dlouho a nic moc nevyhrál, až jsem se dostal na příliš vysokou částku, kterou bych se svým kapitálem neustál. Počítal jsem, že si na účet pošlu zhruba 40 Eur. Pak jsem našel Europacasino. Tady to casino má jednu velkou výhodu pro mě. Umožňuje vsázet 0,01 žetony. Celková vsazená částka musí být 0,1 eur, ale může být rozdělená... Nyní tedy k mému systému:
        Vezmu papír A4, rozdělím na dvě poloviny na výšku. Nahoře zapisuju sloupce vodorovně, dole řádky svisle. V podstatě je to jedno, ale takhle to šetří čas. Vsadím na všechny tři skupiny řádků a sloupce 0,02 eura a protočím ruletu. Co padne v řádcích a sloupích zapíšu. Postupuji dle Fibonaciho, čili pokud jsem třeba na čísle 13 na řádku, sázím tam 21 žetonů. V mém případě 0,21 eura. Jediný rozdíl od Fibonacciho je, že pokud padne řádek, nuluju ho a začínám od začátku.(zde jsem využil to, s čím jsem omylem začal) Nestává se mi tedy, že by mi narůstala řada a já musel sázet příliš velké částky. Řekl bych, že dobrých 20 hodin na tréninkovém a 30 hodin na reálném účtu mám nahráno a za tu dobu se mi stalo max. 18krát, že by nepadl určitý řádek či sloupec. Takto vypadá moje fibonacci řada:
0, 1,1,2,3,5,8,13,21,34,55,89,144,233,377,610,900,1400,2200,3530 celkem 9626. Jak vidíte, s kapitálem 100 EUR jsem schopen ustát 20 kol ve kterých mi řádek nebo sloupec nepadne. Původně ta řada byla ještě mírnější. Už u 377 jsem mírnil progresi a brzdil, abych mohl v klidu čekat až mi padne. Každý si jí může upravit podle sebe.
         Na závěr bych jen dodal, že s kapitálem 110 Eur, ze kterých bylo mých jen 40, jsem už na 240 a přitom účet stále nabývá. Stalo se mi pouze jednou, že jsem ze 160 Eur spadl na 100 a to díky tomu, že místo 0,01 žetonů jsem sázel žetony 0,02. Vypadá to na malý rozdíl, ale když to chvíli nepadá tak jsou to najednou velké částky. Jsem rád, že se mi to stalo a že jsem vyvázl, protože teď už tu chybu neudělám. Sílu tohoto systému vidím v tom, že jednoduše naklikáváte peníze. Jde to pomalu, ale jistě. A ani nula nás příliš netrápí... V průměru za hodinu jsem schopen vyhrát 10 Eur. Chce to trpělivost!! Vím to z vlastních zkušeností, že vydržet není jednoduché, ale vyplatí se to...
          Tak to bude ode mě vše, doufám, že jsem vás takovým románem nenudil, když je to vlastně jen malinká úprava. Pokud to bude publikováno, tak tam třikrát podtrhněte, že je třeba počítat s kolika žetony vydržím ve 20 kole.(šance na 20 kolo je sice 0,01229%, ale jsem pesimista a věřím, že jednou si na mě jednou počká) Pro 0,1 Eur žetony je potřeba na krytí 1000 EUR!!
Díky za pozornost,
s pozdravem J.

PPS: Teď jsem si vzpoměl. Ještě mi napadl jeden jednoduchý systém. Protáčím ruletu dokud mi nepadnou dvě čísla v jednom řádku.  Pokud mi dvě čísla na řádek nepadnou do 10 spinu od začátku, končím bez sázky, restartuju hru a zkouším znova. Až se tak stane, vsadím na onen řádek žeton. S každým dalším spinem přidávám žeton. Aź vyhraju, končím hru, restartuju a začnu znova...Hraju to v podstatě na tu záhadnou vlastnost kuličky padat na čísla, která už padla... Testoval jsem to na 100 pokusech a vyšlo mi, že ve 56% případů padne daný řádek do 10 kola, v 77% do 20 kola.

 

 

Dobrý den,
tak jsem do včerejška chodil na ruletu pobavit se, zahrát si. Hraji své tucty a občas to něčím zpestřím. Docela to jde, někdy pomalu.
Včera jsem tak seděl u stolu a najednou dostal nápad. Sledoval jsem po nějaký čas padlá čísla a zajímalo mne, kterou číslicí končí. Postupně jsem vybral dva takové případy (nepadly 12-16x řekněme). Tak jsem obsadil osm čísel, které splňovaly daná kritéria, každé zpočátku desetikorunkou. Přitom jsem ale sledoval dále, samozřejmě, losovaná čísla. Řídíl jsem se pravidlem dlouhých pauz a částečně šestým smyslem. Musím říci, že s minimálními náklady jsem šel velice rychle se ziskem vzhůru. Mohu doporučit, dá se i "zlevnit"hra tím, že se sází na sousední čísla (kupř. 1/4,11/14,21/24,31/34) pravděpodobnost výhry dost solidní a výhry jsou podstatné. Progresi si každý může zvolit sám, já jsem po devátém spinu bez výhry sázku zdvojnásobil, pak po čtvrtém a ev. druhém. Víc jsem nikdy nepotřeboval. Většinou je dobré, pokud ani jedno z číslel dlouho nepadne, zůstat několik spinů u těchto původních, často se stává, že třeba 20 spinů nic a pak přijde jedno z těch čísel 3x během pěti dalších spinů.
Přeji všem hezký den a dobrou hru.
Dr. M. H.

 

Vzkaz Jiřího Kahana:

zdravím všechny, jeden z hráčů, který okusil ruletu v Monte Carlu, zaslal svůj příběh. Gratuluji mu k hezké výhře i k zážitku, který mu nikdo nevezme.Věřím, že to bude pro vás zajímavé čtení ...

 Expedice za ruletou do Monte Carla

   Ruletu hraji pravidelně s kamarádem, navzájem přitom spolupracujeme a dělíme se o výhry. Specializujeme se na elektronickou ruletu, ale v rámci příprav na naši expedici za ruletou do Monte Carla jsme zkusili i ruletu naživo.

   Rozhodli jsme se totiž, že zkusíme štěstí i v evropském srdci hazardních her, v Monte Carlu. Tuto expedici jsme realizovali letos v srpnu a byl to pro nás životní zážitek a o něm bude můj následující příběh.

   Celé  jsme to pojali jako týdenní dovolenou u moře spojenou s návštěvou v kasinu Monte Carlo.

   Pro hraní v Monte Carlu jsme si stanovili tyto podmínky: Vklad 100 EURO za jednoho (celkem tedy 200 EURO) a cílovou částku 400 EURO. Po počátečním okouzlení velkolepostí budovy kasina, počínající již v garážích, kde se náš fiátek mezi těmi bouráky typu Rolls Roys, Bentley, Porsche vyjímal jako pěst na oko, přes krásné kaskádovité zahrady před kasinem až po vstupní prostory, jsme byli poněkud zaskočeni výší minimální sázky na ruletu. Před cestou jsme na internetu nalezli, že se jedná o 2 EURO, ve skutečnosti to ale bylo EURO 10. To znamenalo, že jsme každý měli na 10 sázek. Uff, normálně hrajeme s destikorunama… Ale couvnout se nedalo. Po chvíli se uvolnily místa u jednoho stolu a my začali hrát.

   Sázeli jsme každý vždy 2 sázky (tzn. 2 x 10 EURO) za spin. Většinou jednu „zajišťovací“ sázku na šestičíslí a druhou riskantnější – 4, 3, 2 a výjimečně i na 1 číslo. Prostě žádné barvy, sloupce, tucty, jen kombinace čísel. Nebrali jsme na sebe ohled, naše sázky se mohli i překrývat.

   Hra byla jako pohádka:

   Hned 1. spin výhra, při které mi ale běhal mráz po zádech. Cestou do Monaka jsem totiž lehce pospával v autě, najednou se proberu a v polospánku kouknu na kilometráž dálnice – 777 km a hned v ten moment mi hlavou problikne číslo „16“. A já si umanul, že toto číslo bude moje první sázka v kasinu. Ale u herního stolu s min. 10 EURO sázkou to tak jednoduché nebylo. Vsadil jsem proto na čtyřčíslí obsahující 16ku a neuvěřitelné, padla 16!!!! Prostě magie herního guru.

   2. spin jsme prohráli.

   3. spin jsem vsadil opět 4číslí a zase mi to vyšlo. Při vyplácení sázek se však o tuto moji výhru přihlásila jakási starší dáma. A že prý si je jistá, že je to její sázka. Znejistěl jsem. Krupiér řekl: „Když si budete také jistý svou sázkou, půjdeme to ověřit na video, ale musíte si být 100% jistý“. A to já v tu chvíli už nebyl. Bylo to na začátku hry, spoustu dojmů, sebejistá babka, prostě jsem řekl, že si na 100% jistý nejsem. Výhra byla tedy vyplacená té dámě, hra šla dál…

   Střídaly se naše výhry i prohry, celkově jsme ale měli dost kliku. Jednou mi padlo dokonce i 2číslí. V euforii jsem dal krupiérům 10 EURO dýško. V ten moment mi někdo zaklepe na rameno. Otočím se a on jeden z krupiérů, který byl před chvílí vystřídán. Říká: „Mně to nedalo a šel jsem se mrknout na video z té sporné sázky (viz 3. spin výše). Byla to vaše výhra, zde je 8 žetonů (80 EURO)“. Byl jsem maximálně potěšen férovostí krupiérů, děkoval jsem a dal jim další žeton dýško. Až potom jsme začali počítat naše žetony a zjistili, že máme 390 EURO. Kdybych nedal jedno z dýšek, měli bysme cílových 400 EURO. Nedá se nic dělat, pravidla jsou pravidla, hrajeme dál…. V duchu si říkám, že teď všechno projedeme a já si to pak budu vyčítat…“

   Opět se střídají výhry i prohry, ale poněkud více prohráváme, když vyhrajeme, tak spíše 6číslí než risk, jde to s námi prostě z kopce.

   Až  pak vsadím 3číslí 4, 5, 6 položením žetonu na něčí již položený (totožná sázka). U stolu hraje hodně lidí, není to nic neobvyklého. Ptám se kamaráda, zda neví, čí je ta sázka, on se usměje a řekne, že jeho. Hned to chci změnit, on mě to však rozmluví. U stolu je opravdu spousta lidí, sázení trvá dlouho, přenášíme pozornost jinam, ani si nevšimneme, že se již ruleta roztočila a neuvěřitelné, padá „4“. Uvědomujeme si to až po chvíli, hlásíme se o výhru (220 EURO!). Začínáme počítat žetony. Musíme to přepočítat snad 5x, ale máme 510 EURO. 10 EURO dáváme na číslo (padne to vedlejší J) a 500 si necháme vyplatit. Trvalo to cca 45 minut.

   Byl to prostě neskutečný zážitek. Vzali jsme kamarádku, která tam byla s námi na dobrou večeři, a zbytek dovolené si maximálně užívali. Uvědomím-li si, že jsme také mohli po 5 spinech jít domů, tak děkuji hernímu bohu. A s tím, že prohrajeme, jsme k hernímu stolu usedali. Ale i samotný zážitek ze hry, i bez té výhry, by však stál za to, opravdu doporučuji každému hráči vyzkoušet Monte Carlo!

   Cestou domů plánujeme, že za rok zkusíme třeba Las Vegas…

V.B.

Dobrý den pane Kahane,
tak už jsem našel něco u čeho jsem konečně zakotvil a co mi sedí. Trochu více jsem do systému zakomponoval money-management. Systém je mutace systému uvedený na vašich stránkách pod názvem "kaskáda"

Mám stanovené dva limity - buď to odejít s profitem 100€, nebo s prohrou 196€.
Z celkového testu co jsem učinil na casinoeuro jsem zakončil hru s profitem 100€ 16x, se ztrátou 196€ 3x
Chce to zase větší vzorek dat.

Systém je vcelku jednoduchý.

1) Čekám až 7x za sebou padne určitá barva.
2) Pak sázím 3 žetony na barvu opačnou. Nepadne-li pak sázím 6 žetonů. Pokud nepadne tak sázím 12 žetonů. Dokupy tedy 3 pokusy. Ve velké většině případů mi to do těchto 3 kol výjde. Pokud ano, začínám opět od začátku a hledám kdy padnou 7x za sebou stejné barvy.
3) Pokud i na potřetí nepadla má barva. pak přecházím na progresi 10,11,22,44,88. Znovu čekám až 7x padne stejná barva. Celkový "náklad" z předchozích 3 pokusů je 21 žetonů, snažím se dostat zpět pouze 20. Většinou padne barva hned na první pokus, z toho vycházím, pokud padne požadovaná barva při prvním pokusu pak vyhrávám 10. Pokud výjde v nějakém dalším kole pak vyhrávám pouze 1 žeton. Postačí když 2x vyhraji v prvním kole a ztráta je smazána, a můžu začít odznova.
4) V případě že mi nevýjde první část (3,6,12), ani druhá část (10,11,22,44,88) již dále nepokračuji a připisuji ztrátu 196€.

Předpoklad tedy je, že se nám poštěstí a nepadne na po 13-té stejná barva.

Vřele doporučuji když nepadne v první části ani napotřetí požadovaná barva a my dokupy vsadili 12 neresetovat hru, ale hned vsadit 10.

Do druhé části (10,11,22,44,88) se většinou dostanu v 10%-ti procentech případů.

Základní výhra jsou 3€. Proto se nevystavuji působení pravděpodobnosti rulety dlouho a jakmile se 33x vyhraje končím hru.

S pozdravem
M.M.

 

 

Dobrý večer Jiří,
přišel jsem na další možnost, která se jeví poměrně dobře. Napadla mě myšlenka zkombinovat dva různé systémy. Jeden by byl hlavní, který ve většině případů přináší profit a druhý záchranný, který by ani nemusel být sám o sobě profitabilní, ale důležité by pro mě bylo ať equity výsledku se pohybuje kolem nuly, sem tam zamíří mírně do záporu, pak chvilku do plusu, zde hru stopnout, tím se uhradí ztráty z prvního systému a pak pokračovat zase v prvním systému, který je hlavní a opět podotýkám nabízí šanci na úspěch nad 50%.

takže můj systém vypadá takto:
systém se skládá z dvou systémů:

1. systém
Ten je hlavní, kterým začínám. Dám protočit ruletu. Všimnu si, který tucet právě padl. Sázím po jednom žetonu na ty dva tucty, které nepadly v minulém kole.
Náklady 2 žetony.
Pokud nastane výhra pak mám 1 žeton v kapse a jedu opět od začátku.
Pokud prohraji tak prohra činí 2 žetony. A jdu na 2.systém
Dlouhodobá úspěšnost je na franc. ruletě 63,9% pro tento 1.systém.

2.systém
Tento systém je pouze podpůrný, je na čase jej hrát když se v prvním systému prohraje.
Účelem je tedy pouze vyzískat prohrané 2 žetony.
Druhým systémem je systém popsaný na vašich stránkách jako "Kaskáda".
Postupuji v něm naprosto stejný způsobem. Také první sázka je 1 žeton. Kaskádu hraji do té doby než jsou 2 žetony zpátky. Jakmile jsou zpátky jdu opět hrát 1.systém.

Ze začátku mi to připadalo jako docela ubohé a nesofistikované a pohlížel jsem na to s despektem, řekl jsem si, že to zkusím, protáčím ruletu pár hodin a k velkým poklesům nedocházelo a můj limit na profit 20€ (1 žeton 0,1€) přišel docela bez velkých problémů.

Sem tam mě ale docela štvalo, že v prvním systému např. 10x po sobě nemám výhru a většinu času trávím na záchraně ztracených eur v 2.systému, jestli to není zbytečné, kdy se na kaskádě dá "nahrabat" docela rychleji.

Nakonec jsem se ale přesvědčil o tom, že to chyba není. Asi jsem už nakažen z mé profese burzovního spekulanta, častokrát jsem ležel ve statistikách a různých testech, proto věřím hlavně pravděpodobností, matematika je základ. Proto jsem si uvědomil, že kaskáda stejně tak jako jakýkoliv jiný systém, který je méně nebo více založený na martingale může dojít do hodně vysokých záporných čísel, s každým spinem tato pravděpodobnost narůstá, proto není dobré se v tomto zdržovat příliš dlouho. Selským rozum jsem si vypočetl, že v druhém systému se zdržuji vlastně "jen" 36,1% času, což je podle mě dobré. Nevýhoda je, že hra trvá déle. Rovněž nedoporučuji si říct, že ztráta jsou 2žetony že začnu kaskádu na 2.úrovni 2,3,6,12... nene..raději hezky pomalu od 1. úrovně. Hlavní pravidlo pro mě zní, snažit se minimalizovat postup do dalších úrovní.
Třeba je rychle nahrabat a skončit dřív než přijde špatná série. Mít nějaký maximální limit ztráty, zatím jsem měl max. pokles cca 10€, to není moc. Denní limit na profit mám 20€. Mám takovou vizi si udělat průzkum zda je poměrně běžné bez velkých problémů dosáhnout zisku 20€ a jaký maximální pokles účtu se objevil. Budu nadmíru spokojen pokud například max. limit na pokles bude 50€. a zisku 20€ dosáhnu ve více než 75% dnů
75 x 20€ = 1500€
25 x 50€ = 1250€
zisk 250€/měs

Mám v plánu si udělat rovněž statistiku ohledně 2.systému na kolikáté úrovni hra skončila.
Držte mi palce v příštích dnech testování :)
Přeji hezký zbytek dne
M.M.

PS: Ještě jeden poznatek. V okamžiku když přecházím na 2.systém se podívám jaké barvy zrovna padaly. Sázím pouze na jednu barvu pořád dokola (v mém případě červená) a pokud při přechodu na 2.systém padly v posledních spinech např. 4 a více červených, tak protáčím ruletu dokud se neobjeví černá barva.

 

Opět Vás zdravím Jiří,
zkoumal jsem systémy, které máte uvedené na svých stránkách. Zaujala mě Sylviina volba. Samotný základ není špatný, ale podle mě je velká chyba, že se do toho zakomponovává martingale. Například sázet 64 žetonů v několikátém kole, které nastane zhruba po 130 spinech mi příjde opravdu riskantní, protože situace, že nepadne požadované číslo i po 130,150 se sem tam samozřejmě stane a účet je vynulován.
Věřím, že čísla jisto jistě jednou musejí padnou. Hledal jsem zda je někdy vyšší pravděpodobnost, že padne určité číslo, než číslo jiné. Nechal jsem se inspirovat systémem kdy jsem sázel na opačnou barvu v případě, že např. 5x po sobě padla stejná barva, nebo také příkladem kdy vyčkávám až padnou po sobě dvě čísla a já vsadím na všechny ostatní kromě těchto čísel.
Sylviinu volbu jsem poněkud přepracoval.
V excelu si napíšu všechny čísla 0-36, postupně protáčím ruletu a škrtám čísla, která padla, postupuju až do té doby, kdy mi vyjdou 3 čísla, která dosud nepadla. Většinou k těmto 3 číslům dojdu po cca 70-100 spinech. Oproti Sylviině volbě mám tedy předstih 70-100 spinů.
Nyní sázím jeden žeton (0,1€) na každé z těchto 3 čísel. Jakmile jakékoliv z nich padne tak na toto číslo již nesázím a sázím na zbylá 2, podne další, tak sázím na poslední, které nepadlo. Přesně do té doby než dané číslo padne.
Někdy například padnou 2 čísla do 10-tého spinu, zisk je poměrně velký tak na třetí číslo kašlu.
Jednou se mi "podařilo" jít až do 150 spinu, výsledek z toho byl cca -10€.
Nyní je již třeba vše řádně testovat a zapisovat do deníku. Vzorek zatím nemám velký, ale docela mě udivuje, že po nějakých 50-ti kolech je situace taková, že 91% kol nedošlo dále než za hranici 36 spinů. (50kol x 3 čísla = 150 situací).
Zatím tedy +35,2€ při sázkách s žetonem 0,1€.

Největší propad byl -10€, průměrný zisk z kola cca kolem 5.
Přeji hezký den
M.M.

 

 

Dobrý den, Jiří, rád bych taky svou trošku přispěl. Od dětství jsem se věnoval kurzovému sázení, snažil se aplikovat money-management a různé strategie, jenže díky manipulačním poplatkům a nerovnoměrnému rozložení kurzů jsem stále narážel. Před pár lety jsem od kurzového sázení přešel na obchodování na burze, tím se živím doteď, jistá analogie s ruletou tam je. Obchodování na burze je také z 90% založeno na dobrém money-managementu, je zde ale třeba věnovat této činnosti nemalý čas, před časem jsem narazil na Vaše stránky a zatím hraji ruletu pouze na simulovaném módu.

Dovolte abych se tedy podělil se svým systémem, který jsem nazval "
Zkrácený Labouchere".
Jedná se o jednoduchou věc, klasický Labouchere kdy sázím pouze na jednu barvu.
Změnu jsem ale vytvořil u číselné řady, oproti klasickému Labouchere kdy je řada např. 1-2-3-4-5 nemám žádnou řadu.

Začínám psát řadu: "1"
Začínám sázením 1 žetonu (v mém případě 0,1€)
V případě, že prohraji dopisuji. (1-1). Nyní sázím 2 žetony. Když vyhraji tak jsou vyškrtaná všechna čísla a jedu odznova.
V případě, že prohraji dopisuji. (1-1-2) Nyní sázím 3 žetony. Když vyhraji tak škrtnu první a poslední číslo a zbyde mi číslo dvě.
V případě, že prohraji dopisuji. (2-2). Nyní sázím 4 žetony. Atd. Atd.

Snad jsem to vylíčil srozumitelně, jedná se vlastně o klasický Labouchere, jen má řada čísel začíná pouze s číslem 1 a nikoliv s řadou.
Jedno číslo jsem stanovil z toho důvodu, at je hra co nejbezpečnější.

Navíc pokud vyhraju v prvním nebo v druhém kole je hra již u konce. Jednoduchou matematikou  tato situace nastane v 76% případů.
V případě, že ani po druhém kole nepadla daná barva a stále se rodí dlouhá série stejné barvy tak se systém dá velice dobře ustát.
Například i když mi má barva padne na 10-tý pokus pak je celkově v sázkách 55x 1.vkladu (v mém případě 5,5€) a i z takového začátku se lze pěkně "vykopat" díky odškrtávacímu systému, který jistojistě vede k prázdné sérii čísel na papírku.
Největší DrawDown (pokles kapitálu jsem měl) zhruba 200 násobek první sázky. To byla série kdy 2x po sobě padly série kdy stejná barva následovala 8x po sobě).
0,1€ x 200 = 20€. I v takto extra zlém ruletním období byl maximální Draw Down 20€. Základní kapitál mám 500€. Čili Draw Down činil 4% z celkového kapitálu.

Tento systém je poněkud mravenčí práce, když se začíná s 0,1€. Stanovil jsem si vydělat 100Kč /den do začátku.
Na to je třeba 40 úspěšných výher. Zhruba to jde zvládnout do hodiny. Některé série trvají déle, ale v 76% případů končíte sérii se ziskem po jednom spinu.

Jako burzovní spekulant bych doporučil pár hlavních věcí, dbejte na statistiku, důvěřujte svému systému, důvěra v systém je nutnost, protože jen díky této důvěře překonáte emoce a celkově špatné naladění psychiky při vysokých sázkách a i tak se dokážete držet svého jasně daného plánu a dále nutnost vědět jaký člověk měl maximální DrawDown (pokles kapitálu) a s ohledem na to začít s takovým účtem, který vystačí pro špatné série.

 


Ještě bych se rád podělil s jedním systémem, který je obdoba Labouchere na dva tucty.

Opět nemám žádnou řadu, začínám s číslem 1. Sázím po jednom žetonu jak na jeden tucet tak na druhý tucet. Předtím než zatočím ruletou si však počkám na okamžik kdy dvakrát po sobě padne stejný tucet, pak vsadím na dva ostatní. (Nemám na to statistiku, ale selským rozumem, je lepší sázet na dva odlišné tucty od tuctu, který padl dvakrát po sobě. Výhru mám tak jeden žeton.
V případě prohry se řada rozšiřuje, při první prohře 0-2 (sází se dva žetony na oba dva tucty). Profitabilní kolo je pouze to první, v dalších kolech vyjdu s výsledkem nula. Snažím se volit co nejopatrnější variantu, aby řada moc nenarůstala. Především z důvodu, že Casino Euro má max. limit 50€ při hře kde je min. sázka 0,1€.
Ještě jedna věc, kterou mám jinou - jakmile prohraji pak nezapisuji dvě čisla, ale jejich součet.
S pozdravem
M.M.

 

Vzkaz Jiřího Kahana:

Zdravím všechny hráče, přináším opět po čase příběh, či spíše životní zpověď jedné hráčky, který mne zaujal. Je to dlouhé čtení, plné pozoruhodných úvah jak o životě, tak i o ruletě a jejich systémech. V jeho závěru najdete 2 systémy, které vytvořila samotná autorka, takže věřte, stojí za to si ten příběh přečíst ...

 

Moje cesta k ruletě.

V dětství mne často hlídávala babička. Často se stávalo, že k ní v době mé návštěvy přišla nějaká ta kamarádka na kus řeči. Pamatuji si, že jednou se jich tam sešlo asi pět. A jak už to tak bývá, když se sejde vícero žen pohromadě, které mají stejné známé, téma rozhovoru se začne stáčet k nim. Přestože jsem dotyčné hrdiny příběhu neznala, často to byly velmi zajímavé příběhy. Pamatuji si na něčího syna, který prosázel strašně moc peněz, zadlužil sebe i svou rodinu a nakonec to celé završil tím, že utekl od manželky a devítiměsíčního syna neznámo kam. Protože moje babička s kamarádkami znaly jeho maminku a v podstatě i tu jeho manželku, obě dle jejích názoru dobračky na entou, prožívaly to jako velkou tragédii. Ona to tragédie byla! Vím, že to tenkrát na mne hodně zapůsobilo. Okamžitě mi do sektoru těch nejhorších věcí, které člověk může dělat, vedle kouření, kradení, přibylo i hraní o peníze, v tomhle případě brutální gambleření.

         Dnes jsem velmi ráda, že jsem si tento imaginární sektor vytvořila a opravdu nedělala nic z těch hrozných věcí. Hmm tedy skoro nic. V šestnácti letech se mi zrodila v hlavě myšlenka, že zkusím vsadit nějaké to euro na nějaký ten zápas. Ovšem jedno k druhému, špatná strategie sázek, ten věk (nemůžeš si nikam jít vsadit) zapříčinilo to, že má hráčská éra byla na dva roky pozastavena.

         Konečně mi bylo osmnáct. Byl to moc fajn pocit. Člověk se najednou nemusí kvůli všemu ospravedlňovat. Je mnohem svobodnější .... Vážně. Popravdě jsem si užívala života tak, taj běží a nějakými spekulacemi, jak sázet, jsem si nelámala hlavu. Až do výletu do Prahy, kde mne kamarád vzal do kasina. Určitě jsem věděla, že existuje nějaká ruleta. Ale jak se hraje, jsem nevěděla. V kasinu jsem zaujala pozici víceméně pozorovatelskou. Protože jsem nebyla úplně obeznámena s pravidly rulety a taky proto, že tam byl ten kamarád (jsem holka), jsem se do sázení příliš nehrnula, i když to ve mně vřelo. Když jsem se trochu rozkoukala, tak jsem si párkrát vsadila na barvu a na rozdíl od mého kamaráda jsem i vyhrála. Byla jsem z toho úplně nadšená. Navíc jsem nabyla přesvědčení, že když člověk sází na barvy, tak nemůže prohrát :-). Další den jsem se zbavila ostatních a šla do kasina sama a prohrála. Život šel dál. Na ruletu jsem nezanevřela, ale nijak se o ni dál nezajímala.

        Letos v létě jsem byla pár týdnů v Londýně. Úplnou náhodou jsem se tam opět dostala do kasina. V centru Londýna je totiž takové zábavní centrum. Možná si pamatujete, když Mr. Bean hrál o penny. Tak přesně takovéhle přístroje tam měli. Hodíte penny do přístroje, vidíte, že vaše penny spadne na takovou pohybující se sem a tam plošinu, kde je strašně moc drobáků a tím, že jste tam vhodili něco navíc (další penny) a tím, že se ta plošina posouvá sem a tam, tak máte šanci, že to vámi vhozené penny posune všechny ty penny a ty krajní vám přepadnou přes okraj. V tomto centru najdete spoustu zábavních her o peníze či o ceny. U těch přístrojů o penny jsem strávila několik hodin. Při odchodu jsem si všimla, že v přízemí je i kasino. Nedalo mi to. Bylo to takové kasino, jiné než to pražské. Mnohem více lidí, takové méně oficiální. Měli tam ruletní stoly, stoly s blackjackem a elektronickou ruletu. Protože tam bylo moc lidí, zvolila jsem tu elektronickou. Protože tam nebyl přítomný krupiér, ani nikdo jiný, tak jsem pokládala žetony tak, jak by mi to bylo před krupiérem trapné. Jednoduše začala jsem vyvíjet něco jako systémy (v té době jsem neměla

tušení, že nějaké už existují). Dnes vím, že mi to vůbec před krupiérem nemuselo být trapné, protože ty tehdejší systémy, které jsem ten den používala, měly tolik děr, že můžu považovat za velké štěstí, že jsem s nimi vůbec profitovala. Další den jsem musela kasino opustit, ještě než jsem pořádne začala hrát. Kvůli tomu, že vypadám, jak vypadám, mi prostě chlapi nedávají pokoj. Ani ti, co navštěvují kasina. Každý, kdo někdy hrál, mi potvrdí, že nelze hrát v případě, že se s vámi někdo chce seznamovat, oslovuje vás při hře nebo vás sleduje velmi nenápadně z povzdálí. Ten den to fakt nešlo. Korunu všemu nasadil muž z ochraniy. Černoch, asi velmi pudově založený jedinec. Viděl mne vcházet a protože končil směnu a v žádném pípadě nechtěl přijít o případný kontakt na mne, nebylo mu trapné vejít do kasina a hledat mne tam. Po tomhle incidentu jsem opustila kasino a už se tam po zbytek pobytu v Londýně neobjevila.

        Když jsem se vrátila domů, měla jsem spoustu práce, takže jsem ruletu vypustila z hlavy. Až o pár měsíců později jsem našla na internetu vaši stránku. Od té doby se stala ruleta velkou součástí mého života. Byla jsem strašně překvapena, kolik těch systémů vůbec existuje. Stáhla jsem si Casino Las Vegas a začala testovat systémy. Postupně jsem začala vyvíjet vlastní systémy a vylepšovat ty staré. Asi nejvíce mě v té době přesvědčil systém, při kterém hráč čeká na tucty či barvy, které nepadly.

      

        Vytvořila jsem strašně moc systémů. Některé fungovaly hůře, některé lépe. Chtěla bych vám napsat dva, které momentálně hraji a díky který se mi konto navyšuje. Věřím v ně. To taky hraje svou roli. Když hrajete systém, kterému nevěříte, prohráváte.

 

         K vytvoření prvního systému jsem se nechala inspirovat systémem Nálet a systémem 63. Vsázíme na tucty, které nám jako poslední padly a navyšujeme podle systému 63.

 

Ukázka na reálné hře:

Padlo 34, vsadíme jeden žeton na třetí tucet. Při prohře jsme jeden žeton v minusu, při výhře dva žetony v plusu.

Padlo 12, proto vsadíme po dvou žetonech na první a třetí tucet. Při prohře jsme pět žetonů v minusu, při výhře jsme jeden žeton v plusu.

Padlo 10, vsadíme jeden žeton na první tucet.

Padlo 16, vsadíme dva žetony na druhý tucet a dva žetony na první tucet.

Padlo 31, vsadíme šest žetonů na třetí tucet a šest žetonů na druhý tucet. Při prohře jsme 17 žetonů v minusu a při výhře jsme jeden žeton v plusu.

 

Ve zkratce: Vsadím jeden žeton na poslední tucet, jenž padl, jestliže nepadne, vsadím po dvou žetonech na poslední dva, které padly. Jestliže nepadne tucet, který potřebuji, vynásobím sázku krát tři, takže na každý tucet vsadím šest žetonů a vsadím opět na poslední dva tucty, které padly. Pokračovat s navyšováním můžeme až do limitu. Vždy krát tři.

Tento systém je založen na tom, že očekáváme, že se nám tucty nebudou pořád střídat a že se nám poslední nebo předposlední zopakuje. Síla tohoto systému je v tom, že když nám padne několikrát za sebou jeden tucet, tak si napakujeme kapsu. Osobně ho hraji jako doplňkový systém, když si chci zarovnat výhru. Nedoporučuji ho hrát dlouho. Jak u Systému 63, tak u Plovoucího tuctu (podobné systémy), i tady se vám může stát, že budou tucty pořád utíkat.

 

Pak mám další systém, který ráda hraji a při kterém mi relativně rychle naskakuje konto, aniž bych riskovala velké částky. Inspiroval mne zase Nálet.

 

Opět vysvětlím na reálné hře:

Vsadím jeden žeton na 1-18.

Padla 2, vyhrála jsem jeden žeton, opět vsadím jeden žeton na 1-18

Padla 35, vsadím jeden žeton na 1-18 a jeden žeton na street 34-35-36

Padla 27, vsadím dva žetony na 1-18 a jeden na street 34-35-36 a jeden na street 25-26-27

Padla 4, nevyhrávám, neprohrávám, opakuji sázku

Padla 35, vyhrávám, vsázím jeden žeton na 1-18

Padla 14, opakuji sázku

Padla 12, opakuji sázku

Padla 28, vsázím jeden žeton na 1-18 a na street 28-29-30

Padla 36, dva žetony na 1-18 a po jednom na street 28-29-30

Padla 34, výhra, opět jeden žeton na 1-18

Padla 2, opět vsázím 1-18

Padla 33, vsadím jeden žeton na 1-18 a jeden žeton na street 31-32-33

Padla 34, vsadím 2 žetony na 1-18 a po jednom žetonu na streety 31-32-33, 34-35-36

Padla 0, vsadím na 1-18 tři žetony a po jednom žetonu na streety 31-32-33, 34-35-36 a mezi nulu a 1-2-3

Padla 29, teď pozor - změna, vsadím 6 žetonů na první tucet a po třech na streety 31-32-33, 34-35-36 a mezi nulu a první street.

Padla 3, vyhrála jsem 45 žetonů.

 

Takže vysvětlím: Kryjeme si určitou část pole - v tomhle případě 1-18 (je to něco jako mrtvé území, když nám kulička padne sem, tak neprohráváme, ani nevyhráváme), každým spinem nám přibývají čísla, která jsou mimo kryté území. My je ovšem nevnímáme jako čísla, ale jako streety. My předpokládáme, že se nám streety nebudou střídat, ale že se nám dříve nebo později nějaký zopakuje. Když nám kulička padne do vykrytého území, neprohráváme, ani nevyhráváme a opakujeme stejnou sázku. Když nám padne do nevykrytého území, navyšujeme.

 

Navyšování:

1) Začneme tak, že máme 1 žeton na 1-18 a jeden žeton na jednom streetu, který padl mimo naše vykryté území. Případná prohra by byla 2 žetony a případná výhra 10 žetonů.
2) Prohráli jsme tedy 2 žetony, teď vsadíme 2 žetony na 1-18 a po 1 žetonu na 2 streety, které jako poslední padly na naše nevykryté území. Případná prohra by byla 6 žetonů a případná výhra by byla rovněž 6 žetonů.
3) Jmse 6 žetonů v mínusu. Teď vsadíme 3 žetony na 1-18 a po 1 žetonu na 3 streety, které nám padly. Případná prohra 12. Případná výhra 0 (jen redukujeme těch 12, takže jsme neprohráli, ani nevyhráli).
4) Teď pozor, teď už nevsázíme na 1-18, ale na první tucet. Na první tucet 6 žetonů a na 4 streety po 3 žetonech. Případná prohra 30 žetonů, případná výhra 6 žetonů. O reálné peníze většinou nevsázím dál, ale vypočítané to mám.
5) 18 žetonů na první tucet a po sedmi žetonech na pět streetů. Prohra by činila 83 žetonů a výhra 1 žeton.
6) Teď je možné sázet na 30 čísel po 15 žetonech. Doposud je třeba mít 533 žetonů, které ztratíte v případě prohry a v případě výhry si přilepšíte o 7 žetonů.

 

A tak dále ...

 

Hraji tenhle systém ráda, jelikož za relativně krátkou dobu vyhraji pěknou výhru a při prohře tolik neriskuji. Samozřejmě, ani tenhle systém není hratelný donekonečna. Dále hraji systém Dominance, Svatý grál a občas Fibonacciho. Systémy se snažím střídat, zapojovat intuici, hrát v dobrém rozpoložení. Dle zkušeností, když jsem naštvaná, nervózní, unavená nebo myšlenkami jinde, tak nic moc nevyhraji. Člověk musí věřit v to, že vyhraje, věřit v samotný systém a vědět, kdy přestat. Taky bych chtěla upozornit na to, co se mi jendou satlo. Jednou jsem hrála normálně o peníze a stav konta mi tak nějak kolísal up adn down, že jsem vlastně nic nevyhrávala, ani neprohrávala a najednou mě napadl systém. Nenapadlo mne se odlogovat, ale začala jsem onen nový "převratný" systém testovat na ostro. Naštěstí jsem se včas zastavila. Člověk se musí koncentrovat na hru, neexperimentovat, nezkoušet nové systémy na ostro.
       Když se dívám, kolik jsem toho textu napsala, tak se až stydím, že vám to všechno posílám. Je to tím, že já ovládám psaní všemi 10, tak jak mluvím, tak stejně rychle píši. Zároveň doufám, že je ten celý e-mail srozumitelný.

       Úplným závěrem bych chtěla říci, že jsou určití lidé, kteří zvednou ze země kámen a pak zjistí, že ten kámen není kámen, ale diamant. Jsou lidé, kteří vsadí jednou za život lotto a chytnou 5 čísel. Pak jsou lidé, kteří hrají ruletu a vyhrají nehorázné částky. A pak jsou lidi jako já, kteří nejsou stále obdařeni takovou štěstěnou, ale pomocí jiných metod si tohle takzvané štěstí snaží podrobit.

N.

 

 

 

Zdravím Vás,
dnes jsem opět zašel do kasína s cílem pokusit se o obvyklé dvě tisícovky na přilepšenou. Že jsem byl úspěšný jako chválabohu obvykle, není v tuto chvíli důležité.
Hraji teď nejčastěji Labouchere na dva vzdálené tucty, cykly začínám s řadou 12345. Občas se dějí divy, ale většinou nesnáze překonám. Dnes šla hra obzvláště ztuha, a tak jsem přemýšlel, jak z toho vybruslit. Přešel jsem na systém Fibonacci na 3 sloupce a brzy hru úspěšně ukončil. Při hře mě napadlo aplikovat vylepšení, které zde již někdo uvedl - nesázím poslední hodnotu vkladu, ale od všech tří posledních čísel v řadě odečítám nejmenší z nich. Výherní efekt je stejný, jen se ušetří dost peněz na nulách. Toto je známá věc, která ovšem u popisu systému není uvedena a asi by měla být.
Při této partii mě napadlo, jak lze zvýšit matematicko-entropickou pravděpodobnost výhry. Nazval bych to "
Fibonacci na třech plovoucích sloupcích" a spočívá to v opakovaných záměnách sloupců (tuctů) a jejich příslušných číselných řad. A to tak, že obvykle jedna z řad je nejkratší a tu v každém spinu přiřazuji sloupci (tuctu), který právě padl. Vidíte sám, že jde vlastně o kombinaci tří systémů do jednoho. Zápisník je samozřejmostí a čistá hlava a rychlé bezchybné rozhodování taktéž.
Tolik můj dnešní příspěvek, přeji hodně štěstí.
M. H.

 

Poznámka Jiřího Kahana:

Výše zmíněný hráč zaslal rovněž zajímavý systém, který byl nazván Střídavá ruleta a má zde po zásluze svou samostatnou stránku.

 

 

Dobrý den pane Kahane,

již několik let víceméně pravidelně sázím kurzové sázky, hlavně fotbal a NBA. Až donedávna jsem sázel pouze v Tipsportu, asi tak před 2 měsíci jsem se začal více zajímat o možnost sázet přes internet ( větší pohodlí, bez manipulačních poplatků ). Nakonec jsem si zřídil účet u Unibetu a musím říct, že je to velice solidní společnost, zatím mě nezklamala ( v kasinových hrách používá stejný software jako CasinoEuro ).

Kromě sportovních sázek jsem začal zkoumat i svět kasina a ze všech kasinových her mě nejvíc učarovala právě ruleta. Snažil jsem se postupně otestovat téměř všechny systémy z Vašich stránek. Některé mě zaujaly více, jiné méně ( jak už to tak bývá :-) ). Za asi nejlepší osobně považuji Labouchere, Kaskádový systém a Tříštěný Martingale, pak také systém, kdy se sází na barvu, která právě padla ( čili kde se předpokládá, že se barvy nebudou pravidelně střídat ) a systém, kdy se sází opačná barva, než byla 10 spinů zpět ( čili kde se předpokládá, že se v následujích 10 spinech nebude opakovat úplně stejná sekvence barev jako v předcházejících 10 spinech ). Poslední dobou akorát uvažuju, že je možná lepší sázet na nižší/vyšší čísla než na barvy, zdá se mi, že oproti barvám se čísla střídají pravidelněji, ale možná je to jen zdání... Ovšem ani tyto systémy nejsou neprůstřelné, v případě dlouhodobě špatné série také dovedou pěkných pár žetonů sebrat. Opravdu je třeba se naučit po dosažení určeného limitu výhry opustit hru, což mě osobně dělá ještě celkem problém :-), ale snad to časem vylepším. Stejně tak je třeba nejít přes mrtvoly a když se některý den nedaří, tak při předem stanovené ztrátě opustit hru.

 

Samozřejmě stále přemýšlím nad tím, jak nad ruletou dlouhodobě úspěšně vyzrát. Momentálně se mi tak vykrystalizoval jeden systém, který vychází z poznatku, že čísla mají tendenci se vracet a opakovat.

 

O co jde:

Po spuštění rulety odmáčknu 1 spin bez sázky. Padne určité číslo a já vsadím následovně: číslo, které padlo + 4 sousedy z každé strany na plátně + 4 sousedy z každé strany na ruletě. Sázím vždy 16 žetonů - na první pohled se sice může zdát, že výše popsanou sázkou obsadíme 17 čísel, ale k tomu skoro nikdy nedojde, protože

 

téměř vždy se nějaká čísla překrývají a na těchto číslech nechávám pouze jeden žeton.

 

Praktický příklad:

odmáčkneme 1. spin, padne číslo 20, tudíž dáme 1 žeton na 20, dále čtyři sousedy na plátně z každé strany, tj. 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24; a čtyři sousedy na ruletě, tj. 14, 31, 9, 29, 1, 33, 5 ( 22, 18, 16 a 24 jsme již pokryli na plátně, takže zbylé žetony dáme na další sousedy v řadě, tj. na 29 a 5 ). Pokud

by v 1. spinu padlo např. číslo 2, tak na plátně pokryjeme 35, 36, 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6.

 

Progrese je následující: 1. spin - 1 žeton na číslo, 2. spin - 2 žetony na číslo, 3. spin - 3 žetony na číslo, 4. spin - 6 žetonů na číslo. Čísla neměním, po všechny 4 spiny nechávám stejná ( ale určitě je možno vyzkoušet změnu po každém spinu podle právě padlého čísla, to jsem zatím netestoval ).

 

Výhry jsou následující: 1. spin - 20 žetonů, 2. spin - 24 žetonů, 3. spin - 12 žetonů, 4. spin - 24 žetonů. Pokud nepadne výhra ani ve 4. spinu, dál už nejdu a zapíšu si prohru -192 žetonů. Taková situace je ale dost výjimečná. Jak je vidět z excelové tabulky, kterou v příloze zasílám, během téměř 90 testovacích her k tomu došlo pouze v 5 případech a celkový profit činí 604 žetonů.

Tak to je můj příběh a dosavadní zkušenosti s ruletou. Přeji Vám i všem hráčům hodně štěstí a velkých výher!
Tomáš.

 

Váž.pan Kahan,

Sledujem Vašu stránku už viac rokov a hrám ruletu asi 2 roky. V kasíne som bol iba raz aj to som hneď prehral 1 500 Sk . Mrzelo ma to dlho a tak som si povedal, že skúsim hrať ruletu na internete. Som zaregistrovaný v Euro casino. A teraz, prečo píšem? Nuž, videl som dopis jedného spoluhráča, v ktorom prišiel ako ja na to isté: Na rulete je 10 čísel v každej desiatke, ktoré končia na 0 až 9 až na 3-tiu desiatku. Ten p. H. píše , že treba čakať 17 spinov a staviť na tie, ktoré nepadli. Ja to hrám tak, že ak po prvých 6-7 spinoch padne aspoň polovica koncových čísiel, vsadím na 4 koncové čísla napr. padne 21,22,23,25,28,36,33, vsadím na čísla s koncovkou .4,.7,.9,,.0, a pokračujem tak, že sledujem ako padajú čísla a vsádzam na tie , ktoré padajú najviac. Vždy mám vsadené na 2-4 koncové čísla. Samozrejme aj tu platí, že treba mať rozum a včas odísť. Ja odchádzam po výhre 25 až 50 euro a vrátim sa po reštarte rulety viackrát za deň. Stalo sa mi za posledné 2 dni, že som zinkasoval 1 444 euro. Slušné, nie?
Váš stály spoluhráč T.

 

Dobrý den pane Kahane,
ke kasinu mě přivedli kamarádi asi před deseti lety, když se vrátili nadšení z Las Vegas. Šli jsme si to ze zvědavosti okouknout v Praze ještě při studiu na škole. Samozřejmě na začátku to byly sázky na barvy, případně tucty, ale velmi náhodné. První a pro nás na dlouhou dobu jediný používaný systém vymyslel kamarád a aplikovali jsme ho oba po mnoho našich dalších návštěv. Je to v podstatě varianta Sylviiny volby, kdy na jeden spin sázíme pět žetonů. Dva na celá čísla a tři na splity k těmto dvěma číslům.

V mém případě:
22,26,22-25,26-27,26-29
Pokryto je tedy pět čísel, pravděpodobnost výhry přibližně 1:7.
Čísla 25,27 a 29 přinášejí výhru tzv. "na přežití", ale 22 a hlavně 26 už velmi slušný výdělek. Princip naší hry byl založený na čekání, že sice nejprve pomalinku prohráváme, ale pak ta hlavní čísla přijdou někdy dvakrát až třikrát v rychlém sledu za sebou a přinesou pěkný obrat. Čekali jsme vždy na zisk 50 žetonů. Je až neuvěřitelné, jak často toto nastávalo a mnohokrát se stalo i to, že při dohrávání hry se žetony, které byly vyhrány nad náš limit, tato naše vítězná čísla padla znovu a přinesla dalších nečekaných 50 žetonů. Samozřejmě i nám se několikrát stalo, že tato čísla prostě za celou dobu nepadla a rozbila nám náš vklad na padrť, ale pokud tam člověk šel s chladnou hlavou, tak už do většího mínusu nešel
a příště to opět dohnal. Systém je na jednou stranu poněkud nudný, ale při delším čekání na to "vaše" číslo je to občas taky
pěkný adrenalin. Teprve nedávno jsem narazil na vaše stránky a od té doby hraji na internetu. Pročetl jsem již drtivou většinu vašich systémů, několik jich vyzkoušel, zpracoval bezpočet tabulek v Excelu jednak pro sledování padlých čísel a jednak jako podporu pro vyhodnocení, co mám vlastně sázet v dalším spinu. Hodně se mi dařilo s Fibonaccim na 6 tuctů, kde jsem ale různě experimentoval s číselnou řadou. Přesto jsem ale díky své nedisciplinovanosti párkrát pěkně prohrál, když jsem narazil na hodně dlouhou sérii (až 18 spinů, kdy nepadl konkrétní tucet) a včas nepřestal. Z toho už jsem se vyléčil a teď se snažím hrát opravdu disciplinovaně. V poslední době jsem si nejvíc oblíbil systém 63 hraný ale tak,
že nečekám až padne nějaká dvojice tuctů, ale naopak vždy sázím dva poslední, které padly. Je to v podstatě doplněk toho předchozího
systému a při dlouhých "negativních" sériích na Fibonacciho, zde naopak v poklidu připisuji další a další výhry. Pokud se kombinují sázky na tucty i sloupce, tak je to občas taky docela slušný bagr na výhry. Opět je ale třeba být důsledný s limitem a končit včas. Při hře jsem ještě po očku sledoval, jak by vycházel "masomlejnek" od hráče M.H., určitě by to stálo za vyzkoušení, ale už jsem viděl i sérii osmi spinů, kdy padl jediný tucet, takže minimálně jedna série mi mi šla do prohry. Ale je pravda, že pokud člověk přestane včas, tak ostatní výhry by mu to měly v poklidu vracet. Tak to je prozatím vše, spozdravem
V.M.

 

Dobrý den,

hraji rulety hlavně pro zábavu a pobavení s přáteli. Jednou jsem se však rozhodl zajít na ruletu sám. Zašel jsem do mého oblíbeného casina. Nemel jsem zrovna moc veliký kapitál, ale málo jsem také neměl. Hrál jsem systém 63 a systém John Wayne. Mel jsem asi špatný den a pomalu ale jistě se mi snižoval kapitál. Snažil jsem se nepanikařit a změnit systém. Když už jsem měl opravdu málo, rozhodl jsem se vsadit zbytek na mé oblíbené číslo 20. Kulička mi udělala radost a padla na mé číslo. Tím jako by se vše obrátilo k lepšímu. Kapitál stále více rostl a já jsem měl díky tomu stále lepší náladu. Když jsem odcházel, potkal jsem jednoho staršího pána, který snad každý den sedává u rulety s nikým se moc nebaví a hraje si sám pro své pobavení. Když mi podal ruku a řekl: ,, To jak jste se z te šlamastiky dostal bylo fascinující ". V tu chvíli jsem neměl radost z výhry. Více mi u srdce hřálo setkání s neznámým pánem. To byl asi můj nejzajímavější příběh, který se mi při hraní rulety přihodil. Ruleta mě velice zaujala a jsem hráčem, který když může tak neváhá a jde si zahrát.

V.

 

Zdravím
vynalezl jsem si systém, jenž mi před týdnem, kdy jsem ho okusil poprvé vynesl během 1 hodiny hraní 150 eur !!! Byl jsem nadšený a pokračoval jsem dál a dál až na 1200 eur čistého výdělku, ovšem má chamtivost a absolutní nemorálka mě připravila o vše. Systém prostě měl své mouchy. Systém byl následující: odehraješ 62 free spinů, čísla si zodpovědně zapisuješ na papír. Po 62 otočení rulety zkontroluješ čísla a na ta čísla, která doposud nepadla, vsadíš 1 žeton. Pokračuješ ve spinech a po každém 15 spinu navyšuješ o 1 žeton (progresi nemám vymakanou, ale vynášelo to náramně) Když vsazené číslo padne, sázku odstraníš a po každých dalších 31 spinech kontroluješ, jestli v posledních 62 spinech není číslo, které nepadlo. Pokud takové číslo existuje, vsadíš na něj 1 žeton a uděláš dalších 31 spinů. Přisazování si může každý udělat dle svého, ovšem nejspíše neexistuje žádný systém, který vyhrává vždy.
O. B.

 

Dobry den

volam sa Erich a som tiez hracom rulety. Prvy krat som navstivil casino asi tak pred rokom s par kamaradmi ze sa trochu zabavime. Samozrejme zme vsetci prehrali. Vecer toho dna mi nedalo spat a rozmyslal som nad nejakym systemom s ktorym by som mohol nieco vyhrat. prvy system ktory som hral som nazval zdvojovanie lebo vzdy ked som netrafil farbu som zdvojil najsiel som to aj vo vasej stranke co ma dost potesilo ( martingale ). Na dalsi krat uz som si odniesol s casina celkom slusny zarobok na to ze som este student. Bol som plny nadsenia lebo s dostacujucim kapitalom sa prakticky neda prehrat. to som ale nevedel ze na ruletach su obmedzenia najvyssej sazky com som zistil az na vlastnej kozi po dost dlhej serii. Zacal som rozmyslat nad dalsim systemom ktori som nazval ztrojovanie kde som strojoval tucty ( system 63 ) moja taka mala pomocka aby som nemusel zbytocne vela ratat 1 3 9 27 81 ,,,  pouzivam jednoducho 1 3 10 30 100 ,,, jeto skoro to iste a jednoducho sa to pameta

V poslednej dobe hram
zaujimavy system ktory som dokonca ani na vasej stranke nenasiel
Princip hry:

vsadzas na farbu

ak prehras, o 1 zeton znizis,

ak vyhras, o 1zeton zvysis (ta hodnota moze byt samozrejme lubovolna) ten to system hram dovtedy pokial nevyhram 5nasobnu hodnotu 1 zetonu (nemusi to byt 5 farieb po sebe), bud koncim a odchadzam alebo idem od zaciatku       
 

Vyhody: ak pride dlha seria spatnej farby prehravam zetony z malou hodnotou a ak pada seria dobrej farby tak sa postupne dopracujem az k 5 nasobku povodneho zetonu. je dolezite vyhrat posledny spin.

Tento
system je este ucinejsi, ked sa hra na 2 tucty  princip je ten isty ak vyhram +1 zeton ak prehram -1 zeton na obi dva tucty
tento system je velmi rychly a ucinny a nevyzaduje si velky kapital. ja vedsinou pouzivam kapital 10krat 1 zeton
takze ked hram zo zetonom hodnoty 100 moj kapital je 1000, vetsinou ked vyhram ten 5nasobok 1 zetonu v mojom pripade 500
som nieco nad 2000 a to je docela slusne
Erich.
 

 

Dobrý den pane Jiří.
        Ruleta a další "hazardní" hry byly v mém životě skoro nepovšimnuty. Nijak jsem se o ně nezajímal. Pokud pomineme, že jsem si občas s přáteli nebo na počítači zahrál poker, ale ne za peníze. Jediné z tohoto soudku byly kurzové sázky. V mém zájmu byl hlavně kanadskoamerický hokej a MLB, což je americká baseballová liga. Už tehdy jsem měl srdce hráče a bral jsem celou věc naprosto profesionálně. Nebyl jsem z těch, co přišli a na ticket nacpali deset patnáct zápasů a zkusili štěstí za dvacku. Já jsem sázel za tisíc a na ticketu jsem měl jeden nebo dva zápasy a v banku, jako rezervu, dalších minimálně deset tisíc. Pokud vycházely dva tickety ze tří, bylo vše v pořádku. Bavilo mě shánět informace o týmech a hlavně hráčích všemožně na netu a pak si dělat kalkulace, jaké mám šance na výhru. A když to pak vychází, tak má člověk (hráč) radost, že to dokázal, že to umí a vyzná se. A to napětí a nervy jak to dopadne, když jsem něco risknul, asi Vám nemusím povídat...
        Ale dost už o kurzových sázkách a přejděme k ruletě. Nebo bych měl spíš říct k paní Ruletě s velkým R. Neboť ona je opravdu paní. Paní tajemná a záhadná a je jen na nás, jestli jí zkrotíme nebo si naopak Ona bude dělat s námi, co chce.
         Je to už (nebo spíš teprv) třičtvrtě roku, co jsme se s přítelkyní vraceli večer domu a jen tak mimoděk jsme se zastavili v jedné herně s automaticko-mechanickou ruletou a za desetikoruny sázeli a snažili se pobavit a něco málo vyhrát. Ten večer byl naprosto osudový. Už si nepamatuji jestli jsme vyhráli nebo prohráli, důležité bylo, že mě tenkrát ruleta naprosto uchvátila. Jak se tiše otáčí. Jak kulička ševelí a jak s klapotem a drkotem dopadá a mi čekáme a doufáme, že tam, kam potřebujem. Hned od prvního okamžiku mě začalo zajímat, jestli se dá správně tipnout, co padne. Je to přece matematika, říkal jsem si. Prostě zkrátka a dobře ruleta mě naprosto dostala a okouzlila.
        V následujících dnech jsem zakoupil v hračkářství dosti slušnou ruletu (ano, takový blázen opravdu jsem) a zkoušel doma, co to umí. Jako první, snad asi jako každého, mě napadl Martingale. Brzy jsem však zjistil, že špatné série mohou být až příliš dlouhé. Tak tudy cesta nevede, říkal jsem si. Aspoň pokud chci dosáhnout stabilních výsledků. Jako druhý mě napadl Královský systém. Tehdy jsem samozřejmě ještě nevěděl, jak se ty systémy jmenují. Sázení na tucty, čí kolonky bylo už mnohem stabilnější. Mezitím jsem začal bádat a hledat informace, jak vlastně na to. Jak tu Paní záhadnou porazit. Šlo to tak daleko, že jsem od své přítelkyně dostal k vánocům knížku o ruletních systémech, kterou sestavila po shlédnutí Vašich stránek. Byl to ten nejhezčí a nejlepší dárek. Takřka okamžitě jsem začal hltat informace a shlédl Vaše stránky. Co Vám mám povídat, prostě paráda. Zkusil jsem si všechny ty systémy. Některé jsou velmi povedené a ziskové, jiné spíš na oddych a jiné pro opravdu agresivní styl hry. U některých potřebuje hráč víc štěstí, u jiných v pohodě proplouvá a dere se vpřed. Co mají, ale všechny společné je to, že žádný není stoprocentní. Že dříve nebo později může přijít ta naše špatná série, v které se ten náš mírumilovný Labouchere změní v pekelnou bestii, která nemilosrdně ničí náš bank. A zde jsem začal bádat, jak to vyšpekulovat. Čísla na ruletě padají většinou pravidelně. A pak se nám to najednou vychýlí na tu, či onu stranu. Záleží na tom jak dalece se to vychýlí a jak dlouho budeme čekat, až se to zase vychýlí na druhé straně, aby to pak v průměru bylo 50 na 50. Začal jsem studovat zákonitosti těch 37 (38) čísel. Jako, že z 37 hodů nepadne jedna třetina čísel. Kolikrát po sobě dokáží padnout půlky (barvy atd.). Kolikrát se dokáže opakovat jeden tucet, kolonka, či thiers du cylindre. Kolik tahů dokáže nepadnout jeden tucet atd. Prostě jsem se zaměřil na to, co je ve fyzických možnostech rulety, abych se pak dostal za ně.
      A teď se dostáváme k mému objevu. Na základě statistik jsem došel k systému, jestli se to tak dá nazvat, kterému říkám
CT4even6. V čem spočívá? Jednoduše, střídám systémy dle situace. Čekám u rulety a sleduji, co padá. Jestliže padne jedna barva 6x po sobě, začnu sázet na druhou pomocí Labouchere, s toliko tímto rozdílem, že nemám řadu 12345 apod., ale pouze 1. Chci vyhrát jeden žeton. Pokud hned padne má barva, vyhrál jsem, škrtnu jedna. Pokud prohraju, připíšu jedničku a mám 11. Pokud opět prohraju, mám 112, atd. Já tomu říkám Fibonacci-Labouchere. Jak jistě sám moc dobře víte, dokáže jedna barva klidně padnout mnohokrát posobě. My máme, ale 6 čísel k dobru a hrajeme Labouchere, takže nás ani dlouhá série nezničí. To samé uplatníme u sudá/lichá, malá/velká nebo i Voisins du Zero. To samé hraji i s tucty, kolonky a Thiers du Cylindre. Zde čekám, až mi např. tucet padne 4x posobě, pak jedu Labouchere na ostatní dva tucty proti němu. Hraji ho opět od jedničky. Dá se použít i Královský systém. Ale pozor při zvyšování sázek. Je třeba, je včas patřičně snížit. Chci vyhrát jen jeden žeton. No a pokud mi nepadne jeden tucet, kolonka, či Thiers du Cylindre 10x za sebou, začnu na něm hrát systém Havana. Ten ovšem nedohrávám do konce, ale končím po dosažení mnou stanovené výhry. Pěkně krůček po krůčku, žádný spěch. Ruleta není přece určena pro nenasytné hráče!
        Vím, že jsem nevymyslel nic světoborného. Tyto wait aplikace používá kde kdo. Však také freespin je tím nejlepším trumfem. Mám ale v kapse ještě dva sobě si podobné systémy, které vychází z předchozího. Já jim říkám
6-2 a 4-2. Abychom nemuseli u rulety čekat příliš dlouho, můžeme jít číslům naproti. Dejme si otázku: Co je to barva? Je to přece skupina 18 čísel. Takže my za pomocí streetů budeme sázet na 18 čísel, to je 6 streetů. Počkáme, až nám padne 6 unikátních streetů, tzn. že každé číslo je z jiného streetu. Zároveň, ale potřebujeme, aby nám padla aspoň 2 další čísla z těchto streetů. To znamená, že máme 6 unikátních streetů, kdy jeden nebo dva se zopakují. Takto nám ruleta sama označila, kterou skupinu 18 čísel hraje. My začneme sázet proti ní, takže na 6 streetů, co nepadly a máme 8 spinů k dobru. Proto ten název 6-2. Já zde používám klasického Martingaleho s osmi stupni. Čili ruleta by musela tu svojí skupinu čísel celkem hodit 16x, aby nás porazila. Ještě poznámka: Pokud padne 0 ve fázi, kdy čekáme, jaké streety padají, můžem ji použít na místo opakujícího se streetu. Prostě jako, že se nám zopakoval nějaký street. A nebo ji můžeme scela ignorovat. Můžu Vám říct, že někdy  padle až 11 čísel, než nám ruleta označí svůj 6. street. Ale jindy se stane, že padají čísla pokaždé z jiného streetu. Pak musíme čekat, až se začnou opakovat, až budeme mít 6 streetů plus 2, co se zopakovaly.
        
Systém 4-2 je podobný. Je to vlastně, jako systém 63 (64). Zde si opět tucet sestavíme se 4 streetů, přičemž 2 se musí opakovat. V nejrychlejším případě je to 6 spinů. Pak sázíme na zbylých 8 streetů s progresí 1-3-9-27-81 na každém streetu zvlášť. Věřte mi, že ten pátý stupeň je nutný. Ty 4 streety se dokáží i 10x po sobě zopakovat. A pokud to vyjde tak blbě, že se nám opakují ne v čekací fázi, ale v sázecí, můžeme ho potřebovat.
         Tolik asi o mých zkušenostech s ruletou a omlouvám se za tak obsáhlý dopis, ale chtěl jsem se s Vámi podělit. Nyní zkouším hrát ruletu po internetu a to hlavně v casínech Unibet a Las Vegas.
         Ruletní hráč M.

 

Jen dodávám, že systém 6-2 mě zklamal jen výjimečně a zisk dosažený celkem na cca. 1000 spinech hry byl velmi slušný. Systémy CT4even6 a 4-2 mě zatím ještě nezklamaly. I s nimi jsem odehrál dobrou tisícovku spinů.
Děkuji a ať se daří. Takže: Vaše sázky, prosím...

 

 

Dobrý deň pán Kahan.

Hneď ako som objavil vaše stránky o ruletových systémoch hneď ma zaujala a musel som to skúsiť. Skúsil som takmer všetky popisované systémy niektoré úspešne a niektoré neúspešne. Na začiatok som to hral na internete za virtuálne peniaze a keď som zistil že niektoré celkom dobre fungujú tak som si povedal že to musím skúsiť aj za reálne peniaze. Začal som v klasickej herni na elektronickej rulete. Zo začiatku mi to moc nešlo no postupom času som sa do toho dostal a podarilo sa mi vyhrať a tak som sa rozhodol založiť si účet na niektorej internetovej stávkovke a tak som začal hrať na betathome. Mne sa ako najlepší javý výsečový system. Mne sa podarilo zostaviť jeden systém, možno už existuje len sa inak nazýva ale ja som ho nazval štvrtinkový systém.

Hraciu plochu rozdelím na štvrtiny, to znamená :

1.štvrtina  1,2,3,4,5,6,7,8,9

2.štvrtina 10,11,12,13,14,15,16,17,18

3.štvrtina 19,20,21,22,23,24,25,26,27

4.štvrtina 28,29,30,31,32,33,34,35,36

Pri prehre používam progresiu : 1,2,3,4,5,6,8,11,14,19

 

Počkám na číslo ktoré padne a tú štvrtinu z ktorej číslo padlo nehrám. Na zvyšné tri štvrtiny vložím v každej zo štvrtín po jednom žetone  na každý street. Tým pádom mám v každej štvrtine vložené 3 žetony na troch streetoch spolu 9 žetonov. Ak príde číslo zo štvrtiny ktorú som mal podanú túto štvrtinu už nedám ta si už „zarobila“. Namiesto nej dám štvrtinu ktorú som nehral. Na štvrtinách kde som nič nechytil pokračujem uvedenou progresiou. Spravidla po 8 až 9 spinoch príde číslo z každej štvrtiny, čo znamená že som v pluse a bud hrám ďalej alebo končí. Samozrejme nič netreba preháňať a treba sa uspokojiť aj s menším ziskom. Ja zvyknem ukončiť hru keď som v pluse 20 až 30 žetonov. Ak náhodou nepríde v priebehu 8 až 9 spinoch číslo začnem tú štvrtinu od začiatku aby som neminul zbytočne velký kapitál.  Lepšie to asi bude vidieť v nasledovnej tabuľke : 

 

 

Systém si môžete ľubovolne upraviť, je viacero možností. Napríklad ak padne číslo z prvej štvrtiny v ďalšom kole ju nemusíte vynechať, ale naopak môžete ju ešte navýšiť, lebo čísla z jednej štvrtiny idú dosť často dvakrát po sebe. Je to len na Vás ako budete pokračovať. Hlavne netreba zabudnúť včas ukončiť hru, lebo lepší vrabec v hrsti ako holub na strech.

                            

Dúfam že vás tento systém zaujal a dalo sa z toho nejak vyznať.                                         

S pozdravom hráč Peter

 

 

Zdravím Vás,
ruletu už hraji od útlého mládí. Chtěl bych Vám popsat svou první, na mé poměry, poměrně vysokou výhru.
Jednoho všedního pátečního večera jsme se s kamarádem rozhodli, že bychom nemuseli peníze po barech jen utrácet, ale pokusit se i nějaké vydělat. Zašli jsme tedy do Biliard clubu, kde se nachází jediný automat na ruletu v širém okolí. Oběma nám nedělá problém trochu si připít, a tak i onen večer jsme už nějakých těch 6 piv měli.
Na ruletu jsme šli asi tak po dvou hodinách. Sedělo zde několik pánů, pravděpodobně karbaníků, kteří z nás nespustili zrak. Bylo nám tehdy čerstvých 18 a svůj mladistvý vzhled jsme nezapřeli. Zkušeně jsme se posadili na pohodlné židle a začali přemýšlet, jak své finance investovat. Nikdo z nás předtím ruletu nehrál, a tak většina sázek putovala na barvy bez nějakého systému. Měli jsme štěstí a z počátečního kapitálu 500,- Kč jsme se vyšplhali až na nějakých 1500,- Kč. Řekli jsme si, že už nebudem pokoušet štěstěnu,a tak jsme raději peníze vybrali. Následovalo několik oslavných salv dobrého pití, což ovlivnilo naše logické myšlení natolik, že jsme peníze do rulety hodili znovu. Tentokrát každý z nás dal 800,- Kč. Značně posíleni alkoholem jsme okoukali různé typy sázek od ostatních pánů, ale jejich taktika se ukázala neúčinou. když nám zbylo v "cashi" asi jen 500,- Kč, odskočil jsem si na záchod a řekl kamarádovi, ať si vsadí jak chce. Když jsem se vracel z toalety, mé zděšení neznalo hranic. Značně opilý kamarád ležel hlavou i rukama opřený o dotykový displej, kterým se zadávaly sázky. Okamžitě jsem ho zvedl a na displeji spatřil číslo, které mi vyrazilo dech. Kamarádova hlava trefila přesně střední tucet, který padl 3x za sebou. Sázky vyvolané jeho hlavou musely být dosti vysoké, protože na displeji se objevila částka přesahující 15 000,- Kč!  Od té doby jsem se stal vášnivým hráčem této hry. Pravidelně navštěvuji stránky
casinoeuro.com, kde jsem si přivydělal slušné peníze.
K.H.
 

Dobry den, nebo ahoj... ze systemu  nejradsi pouzivam svuj "doublemix" ktery spociva to v tom,
ze vsadim po jednom zetonu na 1. a 2. tucet a na pravy a prostredni sloupec.. cili vsazeno 4 zetony a sance je u tuctu i sloupcu pres  60% na vyhru.. a kdyz se netrefi cislo do tuctu nebo do sloupce tak do pristiho spinu dam trojnasobek predchozi sazky... a nebo progresi 1, 2, 6, 19.. ktera je setrnejsi ke kapitalu.. tudiz by cislo muselo spadnout na 25, 28, 31, 34 aby se zvedaly sazky jak u tuctu tak u sloupcu.. a kdyz padne cislo jak na sloupce, tak i na tucty, vyhra cini 2 zetony a riskujeme jenom 4 zetony...:)

M.

 

Dobry den.
s ruletou som zacal na kasino euro kde je minimalna stavka 0,1 euro tak som tam vlozil relane peniaze a zacal testovat systemy. Musim povedat ze klasicky som zacinal system Martingale s typom na poslednu spadnutu farbu a s opakovanim danej farby kym nepadla ina. Tento system mi priniesol zisk po dobu 4 dni za sebou v celkovej hodnote 100eura. Ale asi ako kazdemu prisla chvila striedavych farieb cca 13 za sebou a som skoncil v peknom minuse. Potom som sa trosku zastavil a zacal studovat vasu stranku. Momentalne asi 1 mesiac hram ruletu kazdy den a musim povedat ze vyhry su pekne. Stale pouzivam vklad 0,1 eura na zeton. Coskoro prejdem na hodnotu 1 euro na zeton pretoze povodny vklad 50eura som uz 10krat zhodnotil. Naucil som sa 3 zasady, ktore ma stali 50eura :-).  
1. vzdy si stanovit profit a po dosiahnuti skoncit. Pri dlhom hrani sa vzdy uplatni matematicka vyhoda rulety
2. menit systemy
3. dodrziavat system

Ja osobne s oblubou pouzivam
2 systemy ktore viac krat pocas 1 herneho dna obmenim.


1. Labouchere kde ale radu zacinam 1,1,1,1,1,1,1,1,1,1. Tuto radu si napisem, pretoze chcem vyhrat 10 zetony. Po odskrtani vsetkych cisiel som v pluse 10 zetonov. Setrny system a zatial ma nesklamal. Vsadzam len na farby.


2. Neviem presny nazov systemu ale davam 6zetony na 1radu, 6 zetony na 2 radu a po 1 zetone na 5 dvojic. Nepokrite 3 cisla. Vyhra je 1 zeton, vsadenych 17 zetonov. Po prehre postupujem progresiou pocet vsadenych zetonov x 17. Do 3 progresii som este nemusel ist a asi by som ani nesiel.

Musim povedat ze ruleta je velmi zaujimava hra a pri chladnej hlave aj vynosna.
S pozdravom,
M. Z.

 

Zdravím Vás pane Kahane,
K ruletě mě přivedl jeden můj kamarád, který ji hrál a mě to celkem zaujalo. Začal mi vysvětlovat pravidla a počty rulety a přemlouval mě, ať to také zkusím. Nebyl jsem proti, ovšem chtěl jsem se nejprve dozvědět mnohem více o této hře, tak jsem zavítal na internet a tam se narazil na Vaše stránky. Tušil jsem, že určitě musí existovat nějaké hráčské systémy, ale ani v nejmenším mě nenapadlo, že by jich mohlo být tolik. Po nějaké době trénování, jsem zkusil štěstí v reálu. A hned po několika týdnech jsem pochopil, jak je ruleta zrádná a lidé (v tomto případě já) chamtivý. Začal jsem s 500 Kč a dostal se na 1100 Kč. Zisk 600 Kč, pro mě slušné řekl jsem si. Po třech dnech jsem vyhrál dalších 700 a poté 1000 Kč. V těchto případech jsem hrál systém Martingale. Přišel mi velice stabilní, až jsem si říkal, že snad nemohu prohrát. A to byla první chyba. Další den přišla špatná série (mám pocit, že to bylo 12 černých) a já poprvé na ruletě prohrál. Šlo o 1000 Kč. Poté jsem si řekl, že budu ještě více trénovat a zkoušet systémy nanečisto, až se zase odhodlám jít v reálu. Postupem času a řekl bych i zkušeností s ruletou se mi žebříček oblíbenosti ruletních systémů dost měnil. Zprvu jsem byl nadšený jednoduchými systémy. Pak jsem ale bohužel na vlastní kůži zjistil, jak jsou zrádné a ošidné. I přesto si myslím, že s opatrností a dosti velkým kapitálem lze uhrát slušný výsledek. Jsem hráč, který je dost opatrný a proto také mám rád šetrnější a dosti stabilní systémy, bez velkého rizika. Mezi mé nejoblíbenější patří Systém 63, bezpečnější Systém Šestice a ještě bezpečnější Systém, nazval bych ho, Street.
Velice zajímavé systémy jsou Fibbonaci. Já je hraji většinou na barvu a na sudou/lichou. Velice vtipný a zábavný mi přijde systém Sedmi rohů – pro zábavu ze hry.
Závěrem bych Vám chtěl říci, že asi kouzlo dobrého hráče se pozná podle toho, kdy odejde ze hry. To je podle mě nejdůležitější, včas odejít a zbytečně neriskovat.
 

Úpravy systémů:

 

Systém 300 na 320 (popřípadě 640/1280 atd. podle kapitálu)
       110 žetonů na první tucet/sloupec
       110 žetonů na druhý tucet/sloupec
       po 1 žetonu na 10 libovolných čísel ze třetího tuctu/sloupce

Systém Street
       100 na Street 4,5,6
       200 na Šestici 7,8,9,10,11,12
       400 na 2. tucet
       400 na 3. tucet
       neberou čísla 0,1,2,3 ostatní profit 100 žetonů, kapitál 1100 žetonů

 

S pozdravem
       T. M.

 

Dobrý den,
ruletu jsem objevil hlavně v souvislosti se skalpováním internetových kasín BlackJackem - a tak jsem začal zkoušet mnoho klasických metod popsaných mj. na Vašich stránkách. Pak jsem začal zkoušet některé svoje metody -

Hraji zásadně v kasínech, které používají software, kde lze vypnout točení rulety a ihned generují číslo. Např. Europa Casino,  (software PlayTech).

1.) Metoda wait s tuctem
- Počkám, než jeden z tuctů nepadne 10x.
- Pak vsadím na tento tucet a používám progresi:
1-2-3-4-6-9-13-20-30-45-67

2.)
Metoda wait s tuctem a sloupcem zároveň
- Počkám, než jeden z tuctů a sloupců zároveň nepadne 5x.
- Pak vsadím na tento tucet a zároveň sloupec a používám progresi:
1-2-3-4-6-9-13-20-30-45-67

Funguje to lépe, ale zase je to lepší nepokoušet příliš dlouho.
B. A.

 

Dobrý den pane Kahane,
dříve jsem znal ruletu pouze jenom ,,jakýsi stroj" v naší hospůdce. Občas když padlo to nějaké pivo,tak jsme si s klukama k ní šli sednout.Samozřejmě jsem neznal,že existují nějaké systémy a tak výsledky byly zajisté mínusové...... Uběhlo pár měsíců a potkal jsem mého bývalého spolužáka ze střední a komunikace se dostala až k ruletě a ten mi řekl, že existují systémy a dal mi odkaz na Vaše stránky.Od té doby jsem jel zkoušel a studoval jednotlivé systémy. Nejvíce mě zaujal systém Labouchere na dva tucty a tak jsem to šel zkusit do naší hospůdky a s kladným výsledkem.Párkrát jsem to takhle zopakoval nahrál jsem si solidní plus ale pak přišla blba serie a kompletně mě sesála.Tak jsem si dal pauzičku. Dočetl jsem se ,že existuje kasino se žetony 0,1euro --- CASINO EURO a tak jsem si tam založil účet a opět poslal 150 euro. S menšími žetony je to šetrnější ale zároveň konto roste pomaleji. Hraji nejvíce Labouchere na dva tucty a zároveň na dva sloupce, Fibonacciho na tři tucty, Dominanci - tu hraji způsobem takovým,že obsadim pět dvoustreetů a jeden žeton na nulu.A taky hraji tak,že vsadim dva žetony na 1-18 to hraji systémem Velký Martingale a jeden na třetí tucet s progresí 1-2-3-4-6-9-14-21-33....Hraji jen tak hodinku denně a s výdělkem 10 euro se spokojím hned. Momentálně mám nahráno 250euro. Ještě mě zaujaly Vaše sázkové systémy.Zaujal mě systém 1-6 nula a přesný výsledek II. Ty také používám. Systém 1-6 nula docela vychází, i když se mi už samozřejmě stalo, že outsider dal gól, ale nestává se to běžně. A ten druhý systém je velice pravděpodobný. Používám ho hlavně u Anglické a České ligy.
Mějte se hezky.
S pozdravem M.

 

Ahoj Jirko,
Hram hlavne
D'Alembert, Labouchere, Charlotte na stvorice ,Dominance, ale mam aj nejake vlastne systemy napr: Davam takto 1žeton pocitam ako 10 korun cize 45ž na cervenu  a po 5-tich ž. na splity 8-11,10-13,17-20,26-29,28-31 nepkritych cisel je len 8 + 0 ,stavkujes 70ž a vyhra je vzdy 90ž takze aj ked ti niektore tahy nevyjdu mas to za chvilu spat ale nieje to system na dlhy cas tak 3 vyhry a konec. Dalsi system je takyto: pozorujes ruletu pokial nepadne 6 cisel co sa zopakovali ked mas 6 cisel tak davas na susedne cisla na rulete ...nie na platne!!! cize zopakuje sa 0 tak davas 32,0,6 alebo padne 22 davas 9,22,18 atd... je to celkom isty system a vychadza mi casto...
Prajem vela stastia
Mr. C.

 

 

Dobrý den,
       našel jsem před nějakou dobou Vaše stránky o ruletě a sázení. Mám nějakou zkušenost s kurzovým sázením, ale nikdy jsem se mu nevěnoval naplno, vždycky to bylo čistě jen moje spoléhání se na tipy bookmakera a spíš jen tak pro zábavu.
Naproti tomu ruleta je pro mě mnohem zajímavější. Prošel jsem si všemi fázemi, kterými zřejmě projde snad každý, kdo se o ruletu někdy zajímal. Moje první setkání s ní se událo na internetu v jedné flash hře, kde jsem začal objevovat první různé zákonitosti. Víte, dneska se tomu usmívám, ale samozřejmě jsem si všiml střídání barev a napadlo mě to nějak využít ve svůj prospěch. Od toho nebylo daleko k systému Martingale, který napadne určitě každého, aniž by věděl, že už je dávno vymyšlený, atd. Čili jsem ho začal praktikovat a viděl jsem v té flash hře zajímavé výsledky. Později jsem s kamarády v jedné herně narazil na elektronickou ruletu, které (alespoň se mi zdá) prožívají boom. No jak jinak, chtěl jsem se blýsknout, vložil jsem do rulety 300Kč a skončil jsem na dvou tisících, zaplatil jsem všem útratu a prožil si před nimi svých "pět minut slávy". Pochopitelně jsem v tom v dalším období pokračoval, ale to netrvalo dlouho - je jasné, že jsem velmi rychle zjistil, co znamená dlouhá série jedné barvy. Dneska jsem o kousek jinde. Prostě matematika je opravdu královna věd, to se neříká jen tak. To vědí i lidé, kteří vymýšlejí různé systémy: vědí, že systém neznamená nějak porazit, nebo oblafnout matematiku, ale pouze zvýšit šance - to však neznamená získat jistotu. Hráč chce přece vždycky vyhrát, ale zároveň má v mozku, jako v žulové desce vytesáno, že to nikdy není jisté, proto takový člověk
přistupuje ke hře s respektem. Respektuje matematické zákony a také respektuje matematickou výhodu rulety pro jejího provozovatele (tedy
nevýhodu pro hráče). To je důvod, proč nelze nazývat hráčem člověka, který prohraje řekněme 500Kč a umanul si, že "to přece musí dostat zase zpátky" - takový člověk totiž matematiku nerespektuje, proto si prohru zaslouží, jako jsem si jí ve svých začátcích zasloužil já. Aspoň jsem tomu respektu naučil.
       V ruletě se matematiku nikdy nesnažíme porazit, naopak se jí snažíme využít. Musíme vědět, že když se říká, že "kdo nic neriskuje, nic
nevyhraje", tak to je pravda. Využijme tedy nejenom matematiku, ale i jakousi obecnou životní moudrost - kdo chce získat víc, musí si být vědom, že na konci může mít míň. Jde jen o to, jestli jsme ochotni to podstoupit. Musím říct, že mě už mnohokrát napadlo, že bych se ruletou začal živit.
Víte, často se lidé ptají: "a co děláte, čím se živíte?" A já vždycky chtěl odpovídat: "Živím se hraním rulety, jsem hráč". Samozřejmě, že mnoho lidí by to odsoudilo, ale to je mi poněkud jedno. Hazard pro mě není sprosté slovo, protože přejít po ulici je hazard, stát v koupelně na mokrých kachličkách je hazard, akciové trhy jsou hazard, ruleta je hazard. Neznám žádnou činnost, která by nebyla hazard - navíc má pro mě tohle slovo velkou přitažlivost.
       Vlastně jsem Vám nechtěl napsat nic konkrétního, jenom si tak pokecat o obecné filozofii hráčství. Ruletou se prozatím neživím, ale víte, jak to je: nikdy neříkej nikdy. Pohrávám si s tou myšlenkou a uvažuju o ní. Uvidíme, jestli se odhodlám vyvázat se z běžného života osmihodinových směn a zařadit se mezi ty nejopravdovější hráče.
       Zatím Vás zdravím a přeju hodně štěstí ve hře!

J.J.

 

Dobrý den pane Kahan.
Už je to dlouho co jsem brouzdal po internetu a narazil na vaši stránku, bedlivě četl systémy a hltal teorii pravděpodobnosti. Dlouho jsem nesázel, ale po čase přišla chvíle, kdy jsem neodolal a v městském casinu si vsadil, pamatoval jsem si ještě systém Martingale a tak mi nedělalo problémy vyhrávat, a i když jsem nakonec prohrál celou svou výhru, byl to pro mě opravdový zážitek. Začal jsem tedy opět hltat systémy a když mě už později nebavilo chodit do nekvalitního casina začal jsem hrát na internetu. V té době jsem měl již vyzkoušené některé systémy a některé jsem si dosti oblíbil, byli jimi například: Cyklická ruleta, Freddie II., Systém Bally's a Systém Johna Waynea. Nehrál jsem kvůli penězům, jen tak pro zábavu, avšak to se nyní mění a rád bych zkusil zpeněžit některé své zkušenosti. Vymyslel jsem i systém, který mě bavil a občas i něco vydělal a rád bych se o něj podělil:
All to 1:
Na počátku hry si vybereme jedno z čísel, jenž se nedotýkají rohů plátna a jsou v prostředním sloupci (5,8,11,14,17,20,23,26,29,32) a vsadíme na něj vše co se dá (nebudu to popisovat, myslím že ilustrace postačí- vybral jsem číslo 5):

 

Ukázka použití systému v krásném 3D prostředí Casina Europa

 


Progrese je založena na starém dobrém Martingale a vychází ze „Sylviiny volby“ tím pádem musíme počítat s vyšší potřebou žetonů, ale i výhry
Postupujeme podle progrese (sázení):

1 žeton x 16 x 35 spinů =560 žetonů
2 žetony x 16 x18 spinů = 576 žetonů
4 žetony x 16 x18 spinů = 1152 žetonů
8 žetonů x 16 x18 spinů = 2304 žetonů
16 žetonů x 16 x 18 spinů = 4608 žetonů
32 žetonů x 16 x 18 spinů = 9216 žetonů
64 žetonů x 16 x 18 spinů = 18432 žetonů
---------------------------------------------
Celkem: 143 spinů a 36848 žetonů.

Pokud padne jakékoliv číslo jiné, než jsme si vybrali (i když nám hlásí že vyhráváme) pokračujeme podle progrese, pokud však padlo číslo, které jsme si vybrali, vybíráme si další a začínáme znovu, popřípadě končíme hru.
Tento systém hraji jen pro zábavu a je nutno říci, že občas se mi i zadaří.
Výhra přichází většinou při prvních 36 spinech. Ale systém nabízí větší jistotu.
Důležité je podotknout potřebu používat co nejmenší hodnotu žetonů, díky jejich vysoké potřebě (ideální je 0,1 $)
S úctou J. N.

 

Zdravím Vás pane Jiří,
to co chci napsat je, že mě napadla malá úprava systému Labouchere na dva tucty.
Tak k věci:
na plátně jsou celkem 3 tucty, napadlo mě, že když budu sázet na levý a prostřední a prostřední a pravý tucet zároveň s tím, že vlastně u prostředního tuctu se sázky budou překrývat, to znamená že tam vsadím vždycky součet žetonů, který mám na pravém a levém tuctu,
mám vlastně napsaný dvě číselný řady jedna řada na levý a prostřední tucet a druhou řadu na prostřední a pravý tucet.
Když mě padne levý tucet připisuji další číslo k číselné řadě prostředního a pravého tuctu a škrtám čísla na čís. řadě levého a prostředního tuctu, když padne pravý tucet tak naopak. Když ale padne prostřední tucet, škrtám čísla na obou řadách protože se mi tam sázky překrývají a mám tam vsazeno součet pravého a levého tuctu. Pro jistotu dávám ještě žeton na 0 protože je to jediný číslo který nemám obsazeno.
Hraji tento systém docela často a musím uznat že mě ještě nezklamal.

D.K.

 

Zdravím vás pane Jiří,

v první řadě vám chci poděkovat za tyhle stránky. Před tím jsem se o ruletu nikdy moc nezajímal a v kasínu jsem nikdy nebyl. Nevěřil jsem, že by se prostřednictvím rulety dalo přijít k penězům. O existenci on-line kasin jsem sice věděl už dávno, ale předtím jsem tam nikdy nehrál protože jsem se obával, že budou výsledky programem ovlivňovány tak, aby kasíno vždy vyhrálo. Teprve až před měsícem se můj pohled na na ruletu a on-line kasina diametrálně změnil. Stalo se tak právě po náhodné návštěvě vašich stránek a prostudování všech ruletních systémů. Vyzkoušel jsem si většinu z nich nanečisto a zjistil, že nejenže je v ruletě snadné vyhrávat, ale naopak s použitím některých zde uvedených systémů je na opak poměrně značně obtížné prohrát :) Člověk se, ale samozřejmě nesmí přestat chovat rozumně a neriskovat víc než je to nutné (třeba zbytečně vysokými sázkami apod.). Zřídil jsem si účet u Casina Eura a vložil tam 500 euro. Výsledek je takový, že po deseti dnech hraní systémem ´´Fibonacci na 3 tucty´´ jsem o dalších 800 euro bohatší. Ten systém se mi jeví jako nepřekonatelný. Možná ale, že hold jen zatím nepřišla ta osudově špatná série...

 

Také bych vám chtěl na oplátku poslat jeden můj vlastní systém, který jsem stačil za těch pár dnů hraní sám vymyslet. Není to sice nic extra složitého, ale pravděpodobnost výhry je velmi vysoká a pokud byste to chtěl umístit na svoje stránky aby to někdo mohl vyzkoušet a později uplatňovat tak budu rád.
 

Systém jsem pojmenoval ´´Zlatý Důl´´ protože pravděpodobnost výhry je 92 procent a my pořád dolujeme žetony z rulety jeden po druhém podobně jako horník těží zlato ze zlatonosné žíly.

 

Princip systému Zlatý Důl

 

na 1 sloupec vsadit 6 žetonů (doporučuju 6 euro)

na 3 sloupec obdobně 6 žetonů

a na závěr po jednom žetonu mezi čísla 8 a 11; 14 a 17; 20 a 23; 26 a 29; 32 a 35

 

Sázka tedy činí 17 žetonů a výhra bude 18 žetonů. Jak už jsem psal riziko prohry je pouze 8 procent, což je velmi málo, ale může se stát, že hold padne 0, 2, nebo 5 a my prohrajeme. V tomto případě, ale prohráváme pouze bitvu nikoli válku. Ruletu pokoříme v příštím kole pomoci aplikování na tento systém systému Martingale. Pokud i ve druhém kole padne 0,2 nebo 5 a ne 34 zbývajících (což je dvakrát po sobě opravdu malá pravděpodobnost) tak doporučuju hru systémem Zlatý Důl pro tento den ukončit a spočítat si kolik jsme dnes tímto systémem vyhráli. Jestli jsme v mínusu tak můžeme prohranou částku získat zpět prostřednictvím Fibonacci na 3 tucty. Můžeme, ale taky zariskovat (nedoporučuju) a jít do 3 kola prostřednictvím kombinace Zlatý Důl a Martingale (4 kolo už není možné protože nás zastaví limit sázek). Riziko, že padne 0,2 nebo 5 i ve třetím kole je opravdu mizivé, ale pokud se to přesto stane tak to bude pořád zlatý důl, nicméně už ne pro nás, ale pro kasíno :) Doporučuju aplikovat kombinaci mého systému Zlatý Důl a Martingale pouze jednou za den – po první prohře v prvním kole a následném návratu sázky v kole druhém, nebo případně třetím. Kdybychom to tak dělali po každé prohře v prvním, druhém, nebo třetím kole tak se zvyšuje statistické riziko, že nakonec padne 0,2 nebo 5 i ve 4 kole po sobě a to by bylo hodně bolestivé a hlavně zbytečné a hloupé. Nezapomínejme, že kasína vydělávají hlavně díky chamtivosti hráčů...

R.B.

 

Dobrý den.

Před pár dny jsem vám zaslal popis svého systému (viz výše - pozn. Jiřího Kahana), který někdy používám.

Teď bych chtěl poslat jeho zdokonalení.


Sázíme:

6 žetonů na první sloupec

6 žetonů na třetí sloupec

a po jednom žetonu mezi čísla 35 a 32, 29 a 26, 23 a 20, 17 a 14, 8 a 11.


Prvně jsem to dělal tak, že jsem sázel pořád jenom na ty čísla a vyhrál třeba i 40 – 50 euro než padla 0, 2, nebo 5. Už se mi ale taky stalo, že jsem vyhrál třeba jen 3 kola a pak přišla prohra. Sice jsem následné kolo zatím vždy vyhrál prostřednictvím aplikování na tenhle systém martingale (zvýším sázky na 36 a 36 na sloupce a o jeden žeton na čísla), ale je to velké riziko. Zmenšil jsem ho tak, že od teď po každém kole měním sázky tak aby ty tři čísla, které nemám vsazeny byly vždy jiná s tím, že to které aktuálně padlo ponechávám vždy nevsazeno.


Příklad:

mám vsazeno 6 žetonů na první sloupec, 6 žetonů na 3 sloupec a po jednom žetonu mezi čísla 35 a 32, 29 a 26, 23 a 20, 17 a 14, 8 a 11.

 

Padne číslo 31.

 

Upravuju sázky tak, že v dalším kole sázím 6 žetonů na 2 a 3 sloupec a po jednom žetonu mezi čísla

28 a 25, 19 a 22, 13 a 16, 7 a 10, 1 a 4. Takže nemám vsazeno číslo 31, které zrovna padlo plus 34 a 0.

 

Takhle to upravuju po každém kole. Na nulu ponechávám nevsazeno nejdéle 5 kol po sobě. Pak vsadím na 0 a 2 a ponechávám jedno kolo nevsazeno třeba na 20 a 23 pak to zase měním. Prostě ve zkratce - po každém kole mám nevsazeno na 3 jiná čísla při čemž to číslo, které zrovna padlo je jedním z nich. Musím říct, že podle dosavadních zkušeností je můj systém s touto úpravou poměrně výnosný a když vyhraju 17 kol po sobě tak pak už jen vydělávám. Až padne číslo, které mám aktuálně nevsazeno končím hru. Obvykle s minimálně 100 procentním ziskem, někdy ale mnohem víc.

R.B.

 

 

Vážený pane Kahane,
o kurzové sázení a ruletu se s přestávkami zajímám už přibližně 5 let.  Občas hraju i
poker nebo BlackJack, ale nedá se říct, že příliš často. Už jsem zažil desítky spinů, které jsou statisticky na hranici nemožnosti. Ale ruleta je taková. A možná mě její nevyzpytatelnost i trochu láká. Jako asi většina z nás jsem začínal systémem prostý Martingale na jednu barvu, dávno předtím, než jsem věděl, že je to systém Martingale. Sám jsem před jeho použitím čekal na spiny, ve kterých barva padne alespoň 3 krát po sobě. Ale stejně jako plno ostatních jsem narazil na první dlouhou sérii, která byla nad moje možnosti.
Další systém, který mě zaujal byl systém D Alembert. I v něm ale dokáže delší série hráče pěkně poškádlit. Proto jsem se snažil vyvarovat sázení v dlouhých sériích a například jsem sázel barvu pokaždé, když opačná padla třikrát po sobě (barvou myslím i ostatní sázky na poloviční šance), pokud mi sázka nevyšla, tak jem pokračoval maximálně do třetího spinu. Nedá se říct, že by mi můj systém nevycházel, ale ani, že by byl příliš dobrý.
Uvědomuji si, že před každým roztočeným je šance, že padne jedna nebo druhá barva téměř padesáti procentní, bez ohledu na to, kolikrát padla předtím barva opačná. Statisticky je stejná barva v 6 a více spinech výjimečná, ale nikdy by se na to nemělo spoléhat. Proto jsem spíš sázel na tři sixline než na jednu barvu. Z mých zkušeností poměrně pravidelně padají tyto tři sixline: 10-15, 19-24, 31-36. Dále je sázím systémem Martingale, v případě, že nepadne, znásobuji každý sixline. Matematicky je šance, že nepadne právě jeden sixline z nich více než 50 procentní, ale nikdy jsem se nesetkal s tak dlouhou sérií opačných čísel jako při sázení na barvu. I když poměrně často se mi stávalo, že těsně po sobě padalo prvních 9 čísel a že čísla v 5. tuctu se často opakovala, stejně tak čísla 16 a 18. Z Vašich stránek jsem se ale dozvěděl i o velmi zajímavém systému Tříštěný Martingale, díky kterému se dá eliminovat nebezpečí dlouhé jednobarevné série. Z mých zkušeností je tento systém o něco bezpečnější než Martingale na jednu barvu.
Další výborný systém z Vašich stránek, který používám, je Dominance. Většinou sázím na poslední sixline když v 8-12 předcházejících spinech tento sixline nepadl. Je snažší sledovat pouze jeden sixline. Pokud nepadne ani ve 14 spinech můj sixline, tak pokračuji až do sázky 20 jednotek. Úspěšnost je ale velmi vysoká a riziko poměrně malé.
Osobně mě fascinovala i sázka na tucty. Možná trochu nerozvážně jsem si někdy vybral tucet, který  v 6 a více předcházejících spinech nepadl a na něj jsem sázel systémem Martingale. Výhra byla často velmi vysoká, ale i riziko velké ztráty vysoké. Proto jsem zkoušel na tucty sázet i jakousi obdobou systému Dominance. Progrese byla asi takováto: 1-1-2-2-3-4-5-7-9-12-16-21-28... Jak je ale vidět, sázka v pozdějších fázích roste velmi rychle, proto je lepší tento systém používat až když několikrát nepadne určitý tucet.
Nejdůležitější při ruletě jsou ale pevné nervy, znalost rulety, dostatečný kapitál a disciplína. Bez toho bude výhra záviset pouze na štěstí, které je velmi vrtkavé. A i když jsem už zažil tisíce spinů, tak se stále snažím získávat další informace o ruletě.
S pozdravem
M., Praha

 

Vážený pane Kahane,

s ruletou jsem se poprvé potkal na webu před nějakým rokem.  Při brouzdání jsem narazil na stránky, které nabízely možnosti výdělku na internetu. V jedné z nabídek jsem si přečetl jak je možno pomocí několika jednoduchých herních systému a díky pravděpodobnosti „obelstít“ ruletu.   Začal jsem tedy testovat klasický Martingale.   S tím že jsem začal sázet např. na  černou barvu teprve po pátém padnutí barvy červené.   S touto úpravou jsem tento systém považoval za naprosto parádní a delší dobu taky vycházel, než přišla ona osudová série, při které jsem vše prohrál, což mně hrozně moc mrzelo, ale život šel dál a já to zkusil zase.   Ve snaze předejít předchozí tragedii jsem se rozhodl nevložit do kasina mnoho peněz což se později rovněž ukázalo jako naprostá hloupost, protože s nedostatkem kapitálu se vyhrává jen obtížně.   Tehdy jsem, už ale postupoval jiným systémem a musím říct, že vcelku úspěšně byť s velmi nízkými žetony ( ze začátku :).   Ten „systém“ jsem si vymyslel, ale rozhodně nechci tvrdit, že jsem první kdo ho používá a že nemůže být jen úpravou nějakého velmi starého systému pojmenovaného naprosto jinak. Pojmenoval jsem si ho pro sebe systémem pozdního sběru, protože stejně jako vinař čeká na pozdní sběr révy tak i já jsem si zapisoval čísla a čekal na tu pravou chvíli.   Ta u mě přicházela v okamžiku kdy 17 spinu po sobě nepadlo žádné číslo končící např. 1 tzn. teprve pote jsem po jednom žetonu vsadil na čísla 1 , 11 , 21 a 31.   Dosti často byla blížící se sázka zrušena těsně před mým vsazením tj. v 12 až 16 spinu, rovněž se ale mnohokrát stalo že padla právě v onom 17 spinu a já získal hezkých 32 žetonu resp. 33 pokud se sázelo na čísla  končící na 7,8 a 9.  S progresí jsem se příliš netrápil z důvodu nízkého kapitálu a pokud číslice nepadla do prohry 72 žetonů ( tj. dvojnásobku možné výhry při sázce na jedno číslo ) sérii jsem ukončil.   Nutno ale podotknout, že k tomuto docházelo zcela výjímečně, protože pokud se stalo, že se série u některého z čísel prodloužila zase to na druhou stranu  kompenzovala výhra z čísla jiného. V případě výhry jsem žetony se stejnými číslicemi na konci odebral a čekal na další  sérii jiné číslice  popř. pokračoval sérii s jinou číselnou řadou, kterou jsem již na plátno nasadil současně tzn. součastně jsem mohl číhat na 4 a 7 a měl jsem po žetonu obsazeny pole 4, 7 , 14, 17, 24, 27, 34 ..    Pokud bude někdo mít zájem ať si systém vyzkouší a posune připadnou hranici kdy začne sázet popř. vyzkouší varianty případné progrese.   Já to prostě posadil na jistotu a někdy i hezkých pár minut čekal, než některé z řady posledních číslic „vynechá“ po dobu 17 spinu.   Další možná úprava která mne napadla se odvíjí z  myšlenky principu nerovnoměrné distribuce čísel a vsázení naopak na řady čísel končících stejnou číslicí, které se opakuji v danou chvíli velice často.   Myslím si, že to může fungovat.   Později se k tomuto systému ještě určitě vrátím.

Doufám, že jsem to popsal alespoň trochu srozumitelně. Nyní jsem ponořen do testovaní a různých úprav systému popsaných na tomto naprosto parádním webu, kde člověk zajímající se o ruletu získá mnoho cenných rad, postřehu a informací. DÍKY ZA TENTO WEB a přeji mnoho štěstí Vám a všem, kteří pomocí nějakého Vámi uveřejněného systému zkouší štěstěnu !!!   Mějte se hezky a ruletě zdar. 

H.

 

 

Dobrý den, pane Jiří.
Na Vaše stránky jsem poprvé narazil letos na jaře. Zrovna mi tehdy zkrachoval vztah s přítelkyní, takže jsem měl najednou víc volného času a já hledal způsob, jak jej vyplnit. Čistě náhodou jsem se ocitl na Vašem webu, který mě skutečně zaujal. Už dřív jsem tak nějak tušil, že určitě existují hráčské systémy. I mě samotného od sebe už před časem napadl systém Martingale (který asi po určité vymyslí každý, kdo zná pravidla rulety a má trochu matematické uvažování), ale nenapadlo mne, že systémů existuje tolik. Začal jsem je postupně studovat a zkoušet, až jsem se nakonec v červnu registroval v kasínu, vložil do něj 500 Euro a jako bonus dostal 50 Euro. Začal jsem hrát, ale přišlo docela silné zklamání. Napřed se mi poměrně dařilo, během 30 minut jsem nahrál okolo 50 Euro, ale pak jsem jednou z nepozornosti špatně odklikl dost vysokou sázku a v té chvíli se cosi zlomilo. Během hodiny se mi podařilo prohrát 100 Euro a druhý den dalších 50 Euro. Doteď nevím, co bylo špatně. Zkoušel jsem jednoduché systémy Labouchere a Fibonacci, ale prostě to nešlo, v oba dny jsem byl nakonec v mínusu. Třetí den jsem si už k ruletě znovu nesedl a účet jsem nechal u ledu.
K ruletě jsem se vrátil po téměř čtvrtroční pauze. Na účtu na mě pořád čekalo zbývajících 400 Euro. Řekl jsem si, že s nimi zkusím dál hrát a i když všechno prohraju, tak si to nebudu vyčítat, ale prostě už na ruletu pak nikdy nesáhnu, protože budu vědět, že tudy cesta k penězům pro mne nevede. Začal jsem tedy znovu hrát, tentokrát už trochu náročněji. Hned ze začátku jsem začal kombinovat během hry různé systémy a k mému překvapení jsem začal být v plusu. Osvědčil se mi na Vašich stránkách několikrát zmiňovaný 6x63 (s propiskou a kusem papíru není problém vše uhlídat) v kombinaci se systémem Labouchere hraným na obě strany (začínám na černou s řadou 1,2,3 a zároveň na červenou s řadou 1,2), když však některá z řad moc naroste (zpravidla končím u čísla 10), tak ji škrtám a začínám znovu od 1,2(,3). Zároveň když vidím, že víc jak pětkrát za sebou nepadla jedna barva nebo sudá či lichá, začínám na ni hrát Martingale. To vše za stálého hraní 6x63, který je opravdu velmi vyrovnaný.
Tímto způsobem jsem od začátku října nahrál z původních 400 Euro pěkných 1000 Euro. Vím, žádná závratná částka, ale vzhledem k tomu, že jsem byl už dopředu připravený na nulu, je to moc slušné.
Chci Vám proto poděkovat za Váš web, který mi otevřel zcela nové obzory. Jsem člověk poměrně konzervativní a v mnoha situacích se řídím heslem "Když to funguje, tak proč to měnit?", proto jsem mnoho dalších systémů z Vašich stránek v ostré hře dosud nepoužil, přestože je mám všechny teoreticky nastudované.
Tolik k mému příběhu. Přeji Vám mnoho štěstí do dalších her a jsem s pozdravem

J.K.
 

 

Dobrý den,
chtěl by se s vámi podělit o můj systém rulety. Já hraji u casinoEuro se skromnějším kapitálem,proto sázím menší sázky po 0,1Eur.
Systém je založen na opakujících se číslech. Na zahájení hry si odmáčknu 12 spinů a kontroluji padající čísla. Jakmile se v této skupince vyskytuje žádné, nebo max. 1 číslo stejné, začínám hrát.Vsadím po 0,1Eur na každé padlé číslo, tedy celkem max.1,2Euro za spin. Progrese při 3 výherním spinu je tedy vsazeno: 3x 1,20 = - 3,60 a případná výhra +3,60 tedy jsme na nule. Jakmile se po 3 spinu nedostanu na výhru, zdvojnásobuji částky na nově padlých 12 čísel na 0,2 na číslo.po dalším prohraném na 0,3 na číslo a dalším prohraném  na 0,4 na číslo.Ted by jsme se výhrou dostali na 0, tedy začínáme hrát a zkoušet výhry raději odznovu pokud vyhrajeme. Zatím se mi ale nestalo,že jsem nemusel hrát víc jak do 0,4 Eur na číslo. Progresi musím ještě dál dopočítat :)))
Pokud padne v průběhu hry po výhře další stejné číslo, mačkám spiny naprázdno do doby, než padnou 3 další jiná čísla, která doposud nepadla.jakmile se mi v seznamu objeví tato nová 3 čísla,nastupuji sazky na posledních padlých 12 čísel. (abych si ušetřil progresi 3 spinů)
Nevím, ale zdá se mi, že na začátku hry, když čekám na čísla se tak do max.10 čísla nějaké číslo zopakuje. Tak někdy hned po 6 prvních, ruzných číslech začínám sázet a do 10 čísla se nějaké z nich vždy zopakuje.
Při výhře pro mě štědrých 5 Eur za den opouštím raději casino :)
Pokud máte někdo nějakou zajímavou progresi a vylepšení na tento druh sázek,budu rád.
Hezký den, hodně štěstí.
NTW

 

 

Dobrý den pane Jiří,
téměř náhodou jsem se dostal na Vaše stránky a musím přiznat, že mě zaujaly. Ruleta mě zaujala jako soupeř, kterého jsem chtěl pokořit. Přečetl jsem si několik dopisů a téměř všechny strategie. Hodně jsem si jich vyzkoušel v on-line ruletě bez peněz na Casinoeuro.
Ruleta mi dlouho nedala spát a tak jsem si vytvořil svou, myslím že velice úspěšnou strategii. Vychází z jednoduchého systému Martingale a je velice podobná strategii Tříštěný Martingale. Vyzkoušel jsem si strategii Martingale, kdy hráč začne sázet s progresí 1-2-4-8-16-32-64-128-256 (tedy 9x) a to až po serii několika stejných. To docela funguje, ale na uvedenou serii například šesti černých je dost veklá nuda čekat a navíc v případě výhry si hráč připíše pouze jeden bod a to mě nebavilo.

A nyní vám
popíšu svou vylepšenou strategii. Asi nebudu první, ale mezi uvedenými jsem ji nenašel.
S  progresí 1-2-4-8-16-32-64-128-256-500 mohu 9x vsadit a připsat si případnou výhru jeden bod. V případě desáté sázky a budu li mít štěstí ztratím pouhých 11bodů.


1. Nechám odehrát 10 spinů bez sázky.
2. V jedenáctém spinu vsadím 1na opačnou než byla v prvnim spinu. Neboli předpokládám,

     že posloupnost minulých deseti (např. černá, červená) se znovu nezopakuje.  Následuje prohra.
3. Ve dvanáctém spinu vsadím 2 na opačnou než byla v druhém spinu. Neboli předpokládám,

     že posloupnost minulých deseti (např. černá, červená) se znovu nezopakuje.  Následuje prohra.
3. Ve třináctém spinu vsadím 4 na opačnou než byla ve třetím spinu. Neboli předpokládám,

     že posloupnost minulých deseti (např. černá, červená) se znovu nezopakuje.  Následuje prohra.
4. Toto mohu opakovat s uvedenou progresí až do 19-tého spinu s výhrou v případě dobrého tipu.
5. Garantuji, že posloupnost deseti (např. černá, červená) se zopakuje dvakrát za sebou přesně stejně s mizivou pravděpodobností.
6. Vždy, když si připíšu výhru, sázím opět 1 na opačnou barvu, než byla 10spinů zpět.
Velkou výhodou této strategie je to, že mohu hrát po výhře okamžitě dál a nemusím čekat na sérii stejné barvy. Protože vždy se mohu ohlédnout o deset spinů zpět a vsadit na opačnou.

Dlouho jsem přemýšlel, jakou zbraní mohu na ruletu zaútočit. Je totiž tak geniálně nevyzpytatelná, překvapivá a plná zvratů, vymykající se jakémukoli pravidlu. Proto jsem se rozhodl použít proti ní její vlastní zbraň a sázet stejně "chaoticky", jak ona dává čísla.
Na závěr chci poznamenat, že ani tato strategie není stoprocentní, ale udrží hráče opravdu velice dlouho ve hře.
Nashledanou, P.

 

 

 

Dobrý den vážený pane Kahane,

překvapuje mě kolik lidí hraje ruletu a málokoho napadne podívat se na internet, znám spousta lidí co hraje, ale spíše prohrávají než vyhrávají, chybí jim hráčská disciplína a sebekázeň , to si myslím že vyhrává nejvíce, stanovit si limity výhry/prohry, naučil jsem se to až po navštívení vašich stránek, člověk má radost i když vyhraje 10-20 žetonů a jde od hry, a ti co tam musí hrát za každou cenu nejsou podle mého hráči, ale gambleři, hlavně nezapomínám že pod vlivem alkoholu je přeci každý výborný hráč, ruletu vždy propočítá a vyhraje ať to stojí co to stojí J 
 

Z vašich uvedených systému se mi nejvíce zalíbil 63, 3x63 a 6x64, a královský systém, dále Fibonacci . Zkouším kombinovat a propočítávat spousta systému, matematika mi nedělá problém a i na VŠ patřila k mým oblíbeným předmětům.

Udělal jsem si několik úprav, a úpravy jsem si i pojmenoval, tady jsou: 

Systém 2X64

Vychází ze systému 63 a 3x63, pozoruji co padlo naposledy, padne-li číslo ze třetího tuctu např. 26, vsázím po jednom žetonu na první a druhý tucet. Pokud padne číslo z prvního tuctu vyhrávám 1 žeton, dále vsázím po žetonu na druhý a třetí tucet, vždycky jaký tucet padl tak na něj už nevsázím, jestliže padne tucet na který nemam vsazeno, prohraji spin, používám progresi 1-1, 3-3, 9-9, 27-27, 81-81. oproti systému 63 můžu jít až do pátého kola, protože tucet který mi vydělal, tak jakoby vsázím proti němu a jestliže padne znovu, tak teď teprve používám progresi 3-3 , což u systému 63 bych už požíval progrese 9-9.! No a padne-li Nula, pro mě to znamená, že padnul tucet, na který nemam vsazeno, nebo můžu vynechat progresi a vsázet stejně, samozřejmě záleží jakou progresi už mam vsazeno, pokud mam 1-1 tak vynechávám progresi na 3-3.

Mohu se však mýlit, ale tento systém mi přijde o trochu lepší než 63, nevím jak by  se choval při dlouhodobém zatížení, hraji jen do určité míru a jdu od hry. 
  

Systém 4X64

Opět vychází ze systému 63 a 6X63, je podobný jako 2X64 s tím, že vsázíme na tucty tak i na sloupce. Necháme roztočit naprázdno padne-li třeba číslo 11, vsázím tedy po žetonu na druhý a třetí tucet a po žetonu na první a třetí sloupec Zase vynechávám sloupec a řadu co padly. Pokud padne číslo kde se vsazené tucty a sloupce střetávají čistý profit jsou 2 žetony, pokud vyhrají jen např. tucty , tak sázku na sloupcích nechávám a použitu progrese 3-3 a tucty vsázím po jednom, opět ten který padl vynechávám, já sám tomu říkám: „beru ho do kleští“. Vlastě hraji dvě samostatné hry jak na sloupcích na ta tuctech, zde to chce samozřejmě vyšší kapitál, ideální je dvojnásobek než u systému 2X64 a pokud mi nevyjdou s progresí tucty nebo sloupce(bude dlouhá série jednoho z nich), tak vynechám hru na sloupcích nebo tuctech a hraji alespoň do vkladu, s čím sem přišel a tím zase odejdu, nebo odcházím ze hry.. 
 

Další můj systém je: 

4X64 + ZERO

Je úplně stejný jako 4X64 s tím že výhra s ze předešlého systému jsou 2žetony, tak jeden žeton vsadím na Zero, tudíž vyhrávám po jednom 1žetonu jako u systéme 2x64 úplně se stejnou progresí a pokud padne Zero tak je to hezká výhra..hlavě pozor na progrese, někdy je progrese vyšší než samotná výhra na číslo !!! 


Jeden tucet, jedna řada

Dalším systémem který mam v oblibě je sázka na jeden tucet nebo řadu, lze i součastně, řada-tucet, po jednom žetonu s progresí . 1-1-2-3-4-6-9-13-20.  


Volných šest čísel 

Sázky na Ruletě si upravíme tak aby nám dva tucty vraceli výhry …

Takže: vsadíme 1 žeton na Nulu,

      7 žetonů na první tucet

      7 žetonů  na druhý tucet

      a zbylých 6 žetonů libovolně na čísla ve třetím tuctu, akorát po žetonu na čísla 26 a 32 a proč?? Protože čísla 26 a 32 sousedí s nulou. Zbývá šest volných čísel ve třetím tuctu.

Celkem vsazeno 21 žetonu, když padne první a druhý tucet výhra je 21 čili sázka, a když jedno ze sedmy vsazených čísel tak čistý profit je 15 žetonů a když jedno volný tak nic nevyhráváme. Je jo nikdy nudný systém, zvlášť když podá jen 1 a 2 tucet a pak číslo ve třetím tuctu, na které nemáme vsazeno…progrese by byla vysoká.., takže hrát s rozumem. 


Dále sem našel na internetu systém který se jmenuje

BEST ROULETTE SYSTEM 

Vsázíme :         1 žeton na Zero

      5 žetonů na první tucet

      5 žetonů na černou barvu

      Po jednom žetonů na čísla:  14,16,18,19,21,23,25,27,30,32,34,36

      A mezi čísla po žetonu 16-19, a 18-21.

Celkem vsazeno:25 žetonů a výhra je docela malá..max. je 54 výhra takže 29 žetonů když padnou červený16-19 a 18-21.. nechám to na ostatních, nebo na vás jak to posoudíte..  


Výseč

Nebo sázím někdy přímo na výseč. Vyberu si 3 až 4 čísla a sázím okolo nich matematickou řadu : 1-2-3-2-1 , kde 3 je mé vybrané číslo. Takže 3 žetony na typované číslo a 2ž a po 1ž na jeho sousedy.. nebo progrese 2-4-8, 8 mi přijde lepší.. 
 

Závěrem

Největší umění je zachovat si disciplínu, sázet pořád stejnou částku a v případě dostatečné výhry VYBRAT a ODEJÍT..

 

S pozdravem Pavel K. 

 

 

 

Zdravim Jirko,
Dekuji za super stranky! Az dosud jsem byl vylozene kurzovy sazkar odsuzujici veskere ostatni hry do skatulky pouhe nahody…musim rict, ze mi ruleta svoji propracovanosti velmi ucarovala - misi se v ni prvky strategie a matematiky - oboji me oblibene...

Co se tyce systemu zatim nemam zadny vylozene svuj, ale rad bych prilozil svou trosku tak prikladam alespon svoji strategii - az na jednu vyjimku se mi velmi osvedcil System 63, ktery hraji zaroven na tucty a sloupce - je velmi jednoduchy na zapamatovani si progrese a rozlozeni sazek. Sazim vzdy na zbyvajici tucty/sloupce co naposledy nepadly. Mezitim si zaznamenavam sektory 4 cisel vedle sebe v ramci tuctu ktere padly a ktere ne (napr. 2-5-8-11 nebo 13-16-19-22). V okamziku kdy mi zbyva posledni sektor 4 cisel ktery jeste nepadl zacinam hrat System 5ti cisel na techto 4 polich + Nule zkombinovanym se Systemem 63 (ten ale nyni uz nepresouvam podle toho jake padlo posledni cislo, ale naopak cekam dokud neprohraji jak na sloupcich tak tuctech = protoze v tuto chvili vyhravam Systemem 5ti cisel). Pote prechazim na dalsi 2 systemy ktere se mi osvedcili - Devitka a Fibonacci na 3 tucty. Behem celeho tohoto procesu vzdy sleduji barvy a suda/licha a hraji Velky Martingale Wait system nebo Bondovskou sazku. Velky Martingale zacinam v okamziku kdy 4x za sebou padne stejna barva nebo suda/licha, to same u Bondovske Sazky.
Systemy co se mi zatim neosvedcily - mezi tyto systemy bych zaradil System 3 streets, Teorii destovych kapek, Sazka na 5tici. U prvne zmineneho mam vetsinou smulu na velmi vyrovnanou hru a i kdyz v zaveru trefim street s nejvyssi sazkou tak celkove koncim v minusu. Teorii destovych kapek jsem zkusil jen 3x ale vzdy neuspesne - trend ktery se mi podarilo vypozorovat - kdyz prohravam, tak vzdy vsechno. Kdyz vyhravam, tak kolikrat nepokryji ani naklady vynalozene na ostatni cisla. Staci serie 3 proher v rade a uz se nedokazu vratit zpet na puvodni kapital ani kdyz hraji dlouhe serie (100-200 spinu). Sazka na 5tici pro me zatim vzdy take skoncila ztratou - jednou se mi behem 20ti kol podarilo trefit pouze 2x a vzdy na zacatku serie kdy jsou sazky nejnizsi.
Momentalne se chystam vyzkouset systemy Cyklicke rulety a Vzdaleneho tuctu - obzvlast kombinace Vzdaleneho tuctu se Systemem 63(nebo 3x63/6x63) mi prijde zajimava diky sve protichudnosti.
Kazdopadne dekuji za predstaveni teto krasne hry a vice nez dostatecnemu nametu k premysleni na dlouhe zimni vecery.
S pozdravem,
Artur

 

 

Nazdar Jiri,

zacal som pouzivat Martingale ale uz po jednom dni som nanho rychlo zabudol. Je zaujimave ze on-line kasina ho priam nukaju hracom ako rychle zbohatnutie. Ale opak je pravdou. Presiel som na iny system. Je tom mix systemov ktory je najlepsi aky som zatial mal. Prekombinoval som systemy s drobnymi upravami 3x63, fibonacciho postupnost, ale s mojimi cislami:)

takze vyzera to takto     :  posielam ti to v prilohe + vysletlivky v texte
hrajem na 3 tucty
hore nad tabulkov je moja postupnost, ktora je prepocitana na pravdepodobnost 3:1
priklad zacinam hru s jednotkami 1v (v-cko  sluzi len na info ze sa zacina nova seria pre danny tucet)
1spin : zacinam s 1-tkami
2spin : pada cislo s prveho tuctu, tak ze tam dam 1v na 1. tucet a  2. 3. tucet idem podla mojej postupnosti
3spin : pada cislo s tretieho tuctu, 1. tucet = 1, 2. tucet = 2 a 3. tucet = 1v
atd.

S pozdravom L.

 

 

 

 

Dobrý den Jirko,

zdravím a zasílám systém, se kterým bych se chtěl podělit:

Dá se hrát na francouzské ruletě. Jak víme, jsou 3 sloupce, na prostředním je 8 černých barev a 4 červené a na pravém je 8 červených a 4 černé barvy. Podle mého průzkumu, pokud kulička trefí 2x stejný sloupec, tak v 60-65% přejde na sloupec jiný. Z toho plyne, že pokud padne kulička 2x za sebou na sloupec prostřední a my vsadíme na červenou barvu, tak máme barvy v 60-65% v poměru 14 ku 10+0=11 (proto ta francouzská ruleta), což se rovná 3,5 barev navíc. Pokud padne kulička 2x za sebou na pravý sloupec, vsadíme na barvu černou. Levého sloupce si nevšímáme. Podle mých propočtů a testování jsme procentuelně ve výhodě. Obměna tohoto systému je, že vsázíme stejně, ale pokud barva nepřijde, použijeme progresi např. z Labouchere systému a sázíme do 3. spinu na stejnou barvu a ve většině případů to přijde. Pokud ne, počkáme, až kulička padne 2x po sobě na nějaký ze 2 sloupců a pokračujeme v progresi, u které jsme skončili v prvním tahu. Tak, snad je to alespoň trochu srozumitelné. Chtěl bych vědět, jestli jsou mé propočty správné a taky, ať se to otestuje. A taky jsem se chtěl ještě zeptat, jak je to s hrou pro skupinu? Když dojdu na max. hranici sázky, řekněme 300 žetonů, může spoluhráč v tu chvíli taky přisadit 300 žetonů na stejné místo? A může být víc spoluhráčů, co přisadí? Takže nakonec bude na jednom poli např. 5000 žetonů? Protože pokud ano, tak je Martingale a jemu podobné 100% úspěšný systém při dostatku financí a několika kamarádů :-)

Přeji spoustu zdaru, J.

 

 

Hezké odpoledne pane Kahane,

s ruletou jsem začal před cca rokem. Nejprve jsem používal klasický Martingale systém. O ostatních systémech jsem v tu dobu nevěděl a k Martingale jsem dospěl sám jednoduchou úvahou, že série jedné barvy nemůže trvat věčně a výhra se musí dostavit. Zpočátku jsem měl s tímto systémem poměrně velké úspěchy, ale nakonec se dostavila série s mým kapitálem nepřekonatelná. Prohra mě však neodradila. Začal jsem se na internetu zajímat o to, jestli někdo přede mnou nevymyslel způsob, jak se s matematickou výhodou kasína vypořádat. Tak jsem narazil i na Vaše stránky.

Od té doby jsem vyzkoušel celou řadu systémů. Některé fungují spolehlivě, některé mě naopak zklamaly. Spolehlivě například funguje D´Alembert nebo Rychlá Sylviina volba. Naopak nezafungoval mi např. Svatý Grál.

Protože jsem spíše opatrný hráč hraji v současné době systém, který mi tak nějak sám od sebe vykrystalizoval a mám s ním dobré výsledky. Hraji tak, že vsadím 4 žetony na 5 šestic a 2 žetony na 1 street. Celkem mám vsazeno 22 žetonů. Neobsazená čísla jsou jen 4 (včetně 0). Hraji jen do té doby, než jsem v plusu 24 žetonů, pak hru ukončím.

S pozdravem

K. P.

 

Prajem dobrý den pan Kahan.

Velmi ma zaujala Vasa internetova stranka. Hned ako som ju
objavil som ju za 3 dni celu precital a to bola fuska, pretoze ked som objavil este archiv hracou, tak to bolo citania :D.Velmi mi pomohli rady od ostatnych hracou. Pretoze ako sa hovori: "Mudry sa uci na cudzich chybach. Iba hlupak sa uci na tych vlastnych." Prestudoval som podrobne skoro vsetky Vami uvadzane systemy a zistil som ze iba kombinaciou 2-3ch systemou sa da "uvarit" ten spravny system. Rad by som vam v skratke opisal svoj pribeh:).... Zacal som hrat asi pred dvoma mesiacmi. Nikdy predtym ma ani nenapadlo ze by ma to tak chytilo. V rulete vidim velmi logicku a strategicku hru prirovnatelnu mozno k šachu. Velmi ma bavi vymyslat a skusat nove kombinacie, a len co nejaku vymyslim hned ju chcem vyskusat. Nikdy som nehral o velke sumy a ani som nepocital
s tym ze by sa mi tie vlozene drobne peniaze vratili. No potom prisiel maly prevrat. Hned potom ako som objavil Vasu stranku, tak som zostavil asi 6 novych systemou, ktore mi vpodstate funguju velmi dobre...Vecsinou hram s 2000 SK a koncim pri 2500 az 3000...do vecsich sum zatial nejdem. Môj osvedceny system teraz skusim opisat, no vopred sa ospravedlnujem za neohrabane vyjadrovanie:) Takze bud hram 3 hry sucasne, cize aj na farby, parne-neparne, velke-male.... kazdu jednu z tychto troch sazok hram samostatne, ale sucasne... cize ak v jednej prehram tak ju navysim. Ale na tu druhu to nema ziaden vplyv. Navysujem kaskadovym spôsobom, cize nejdem az do velkych cisel aby som neohrozil kapital. Druhy spôsob vysvetlim na screene ktory prikladam - (ukázka plátna CasinaEuro)

 

pretoze je jednoduchy ale zlozity na vysvetlenie. Dodam k nemu len tolko, ze zacinam snim hrat az vtedy ak padnu aspon 2 cisla z jedneho stlpca.

 

Dufam, ze Vas tieto systemy oslovili no urcite ste onich uz poculi pretoze neverim ze som jediny kto nato prisiel:D....prepocitavanim a skusanim som stravil us vela casu tak dufam ze to prinesie ovocie:)

S pozdravom

M.V.

 


Ruleta ma zacala prakticky zaujimat az tento rok. Mal som s nou aj par skusenosti pocas vysokej skoly, ale o tom sa zmienim nizsie. Pred tromi mesiacmi som si prestudoval vacsinu systemov na tvojej stranke. Musim povedat, ze ma velmi potesilo ze som objavil tvoju stranku s celkom slusnym poctom roznych ruletnych systemov. Hned som ich zacal skusat na necisto a vydrzal som pri tom dni a noci. Analyzoval som rozne systemy a do praxe som potom prisiel z 3-mi, ktore ma najviac zaujali a v ktorych som sa asi najviac citil doma. Boli to system63/64, 3/2, a zatracovany Martingale :-) par krat som skusil aj Anti Martingale. Skor vsak nez som zacal hrat na ostro precital som vela clankov na internete o tom, aka je potrebna disciplina pri hre. No a zacal som hrat. Pamatam sa, ze moja prva hra bola korunovana neuspechom a ja som nechapal, ze preco :-) zdalo sa mi, ze som dodrziaval vsetky postupy. A aj ked v hre na necisto som parkrat prehral stale som globalne rastol. Na chvilu ma tato prehra zdeprimovala ale na druhy den som sa odhodlal hrat znova. S vacsim uspechom. To co som den predtym prehral som vyhral spat. Nie som si isty, ale myslim, ze som sa aj zaprisahal, ze uz viac nebudem pokusat stastie. Na dalsi den som vsak predsa len zase skusil a zeleznym dodrziavanim pravidiel a zeleznymi nervami napriek lokalnym prehram som vydrzal a znovu som vyhral pomerne slusnu ciastku. Dalsie dni pokracovali v tomto duchu a ja som sa k rulete vracal niekolkokrat za den. A porusil som tak prve pravidlo :-) "Denny limit". Boli dni ked som ho prekrocil 4,5,6 krat. Po tyzdni som sa zacal uz povazovat za ruletoveho guru. :-) a hned som zacal robit dalsie chyby. Vytvaral som vlastne nebezpecne progresie a dlhodobo sa mi darilo. Ak odratam skoro az infarktove stavy pri niektorych spinoch bola to velmi dobra skusenost. Samozrejme, ako by sa uz dalo ocakavat prehra nedala na seba dlho cakat. A zrazu som v par spinoch prehral polovicu svojej vyhry. Bolo to skutocne zdrvujuce. Miesto toho, aby som videl akych chyb som sa dopustil pri hrani rulety videl som skor, ze som stratil MOJE peniaze a ze som stratil x-hodin za poslednych par dni, ked som pracne tento kapital zhrnal :-) V prvom opojeni plnom zufalstva som bol ochotny vsadit este viac penazi, ako doteraz aby som vsetky MOJE peniaze zase dostal spat. Nastastie vyhral zdravy rozum. Nakolko som vsak nebol opat schopny vratit sa k discipline a uspokojit sa s mensimi vyhrami nez boli v mojich poslednych niekedy az extremistickych progresiach musel som si dat na chvilku pauzu. A pozriet sa na vec tak, ze som tolko a tolko vyhral a nie z akej sumy som padol az dole. Dolezite bolo, ze som bol v pluse. S odstupom casu, ked som sa k rulete opat vratil povazujem tuto skusenost za moju najlepsiu. A som rad, ze prisla. A som rad, ze prisla este v tom skorsom stadiu a ze sa skoncila ako sa skoncila :-) Teraz uz k rulete mam vacsiu uctu a k hraniu pristupujem s rozumom. Ruleta ma skutocne fascinuje a analyzovanim a skusanim roznych systemom viem pri nej presediet cele hodiny.
Posledne som zase zabludil na tieto stranky a zaujal ma system 3x63, alebo 6x63.
Skusal som ho velakrat a musim povedat, ze zvacsa s pozitivnym vysledkom aj ked par krat prisli vazne nestastne serie.

Vacsinou som hraval 6x63 a myslim, ze som prisiel aj k malemu vylepseniu. Vylepsenie spociva v zachovani moznej vyhry, alebo prehry ale s mensim kapitalom. Uvediem priklad:

Povodny vklad na jeden spin uvedeny na stranke podla p. M.H.

 

Tucet Hodnota sázek na jednotlivých tuctech
1. a 2. tucet 1. a 3. tucet 2. a 3. tucet Vsazeno celkem
1  1 1   2
2  1   3 4
3   1 3 4
Celkem stav: 5000

Moje vylepsenie spociva v odobrani dvoch zetonov s kazdeho tuctu.
Resp. Zetony davam iba na tie tucty, ktore nevyhrali. Tucet, ktory prehral tak na ten tucet nevsadzam ziadne zetony.
 

Tucet

Hodnota sázek na jednotlivých tuctech

1. a 2. tucet

1. a 3. tucet

2. a 3. tucet

Vsazeno celkem

1

 0

0

 

0

2

 0

 

2

2

3

 

0

2

2

Celkem stav: 5000


V podsate akokeby som vsadzal progresiou 1,2,8,26.
Ale:
1. Na tucet, ktory padol nevsadim ziadny zeton
2. Na tucty, ktore nepadli vsadim na zaciatku po 2 zetony a potom postupujem progresiou 8,26 s tym, ze stale zachovavam bod. 1 a na tucet, ktory padol nevsadim ziadny zeton.
Pozn. S tym, ze pri progresii 1 mam na kazdy tucet vsadene po 1 zetone. (Cize v prvom ktoku nic nevyhravam/neprehravam len ocakavam cislo)

Cize k hore uvedenej druhej tabulke:
Ak znova padne tucet 1 tak na tucet 2 a 3 vsadim 8 zetonov. Ak padne znova tak vsadim 26 zetonov. Pricom 1 tucet stale zostava prazdny.

Vyhoda je v tom, ze ked padne nula tak stratim v tom konkretnom spine menej zetonov ako pri kombinovanom vsadzani na dvojice tuctvov podla M.H. Keby v nasledujucom spine teda padla nula tak podla hornej tabulky stracam 10 zetonov a podla druhej iba 4 zetony.
Ak vsak padne akekolvek cislo z tuctu ktory vyhrava, alebo prehrava tak pocet vyhranych a prehranych zetonov je rovnaky v obidvoch pripadoch.
Tento sposob je teda menej narocny na kapital a minimalizuje prehru pri padnuti nuly.

Druha vec je zase, ze sa tymto sposobom vlastne vraciame spat k vychodziemu systemu 63/64. Ale s odlisnou progresiou.
kde ako zakladna hodnota pre prvu progresiu je hodnota hore spominanych 2 zetonov:
cize potom by bola progresia: 1, 4, 13 (s tym, ze tu uz viem na ktory tucet nemam vsadzat a rovno vsadzam na tie zvysne dva, dva zetony (alebo jeden s tou hodnotou ktoru xem))

Este by som sa chcel vratit spat k vysokoskolskym casom, kde som na elektornickej rulete v jednom bare pouzival jednu metodu, ktora mi ako studentovi pomohla vyrazne si prilepsit. Uz je to mozno tych 7-8 rokov dozadu. Vtedy som si vsimol, ze pomerne casto padaju cisla z oblasti Line 19-24.
 

Tak som vsadil tymto sposobom:

3 zetony na tucet 1-12

1 zeton na line 19-24

5 zetonov na dolnu polovicu 19-36

 

potom vyhry / prehry boli nasledovne:

0 - berie vsetko (teraz hravam na on-line rulete, kde sa polovica zetonov na out stavkach vracia spat, cize mi vzdy vratia polovicu z 5 zetonov co som vsadil na dolnu polovicu 19-36)

1-12 tucet - nevyhram ani neprehram nic

13-18 line - prehram vsetky zetony

25-36 tucet - vyhram 1 zeton

19-24 line - vyhram 7 zetonov


Teraz som uz menej agresivny a ked hram tymto sposobom tak zeton z line 19-24 presuniem na line 13-18 :-)
Obdoba moze byt vsadit na 8 streetov po jednom zetone a jeden zeton dat na line, ktory bud prekryva, alebo prekryva ciastocne, alebo vobec neprekryva uz zetonmi pokryte strrety - komu ako vyhovuje...
Teraz vsak volim alternativu vsadenia na vrchnu, alebo spodnu polovicu vhladom k tomu, ze nula mi vracia polovicu zetonov, ktore na polovicu vsadim.
Nie je to nejako ohurujuci styl, ale v studentskych casoch mi vyrazne pomohol. :-)

s pozdravom
M.P.

 

 

Dobry den, diky za vase stranky, jsou plne pouceni a zajimavych napadu, ja sam o rulete přemyslím jiz několik let, ale protoze jsem vždy byl proti ruznym gamblerum, kteří na automatech prohraji rodinam vyplaty nikdy jsem se do neceho takoveho nepustil.. Nerikam, ze jsem tam obcas nehodil dvacku ale nebylo to vic nez 2x za rok a ne vic nez 20, zatocit si na tech obrázkách a co kdyby?

Ruleta je něco jiného, pravděpodobnost není az tak spatna jako u automatu které muzou byt nastavene jakkoliv. Na druhou stranu vim, ze v opravdovem kasinu jsou profesionální krupieri kteří také mají sve figle a vim ze jsou schopni hodit kulicku skoro presne kam si zamanou. Takze, jsem se do kasina ještě neodvazil, zatím. Zkousel jsem doma na pocitaci ruzne systemy z vasich stranek, nektere s uspechem, nektere bez výrazného zisku, nekdy jsem i dost virtuálně prodelal.

Po nějake době jsem si zalozil ucet u eurocasino a zacal s 35E (1000,-). Pro nekoho je to malo, pro nekoho dost a ja si rikal Pozor Míro je to hazard! Tak opatrne! No, za par her jsem mel na uctu krasnych 150E, jenze s jidlem roste chut a clovek si rekne no nic risknu to, vzdyt jsem hodne v plusu, a když prohraju tak skoncim na svých… takze po několika „riskantních hrach“ mi zustalo na uctu nějakých 60E a zase tyden pomale piplave práce po 20 centech vyhravat zpet prohrane… když jsem mel 185E, situace se opet opakovala – samozrejme jsem chtel rychle magickych 200E, a opet pad, tentokrát dokonce pod 30E. Ted se snažím vyhnout se jakymkoliv rizikum a poilam svůj zachranný systém, který pouzivam když je mi ouvej…

Několik postrehu k tomu co jsem zatím hral, nejvic se mi osvědčil fibonaci na 3 tucty a zaroven na 3 sloupce, po chvilce praxe je celkem jednoduche si pamatovat rozmístěni jednotlivých sazek a nedelat chyby.

Několik drobnosti kterými se snažím eliminovat ztraty:

 

-       -  na zacatku nevsazim nic, (pokud padne 0 tak usetrim první prohrane zetony J )

        - obvykle koncim sazky na 3,4E (v realu při nejmensi sazce 0,1E ),

 

Když chci hrat něco jednodussiho nebo zmenit system po delsi době, hraju toto (na eurocasino na male rulete, nejmensi zeton je 0,1E):

 

        - Vsazim cervenou nebo cernou, vysokou nebo nizkou a lichou nebo sudou az po 5 po sobe

           jdoucich stejných hodech a pokračuji v prisazovani x*2+1žeton az do 10 spinu.

           Pokud ani na 10 spin nepadne koncim.

 

        - Sloupce nebo tucty sazim az od 6-7 po sobe nepadnoucich, klasickym Fibonaciho systémem 1-2-3-5-8-13-21-34

           takze obvykle koncim na 14-15 spinu.

 

-      - Pokud sazim první nebo poslední tucet zaroven k tomu automaticky davam vysokou nebo nizkou.

          Je logicke, ze cisla 1-12 jsou zaroven v intervalu 1-18 (25-36 v 19-36).

 

-      - Zkousel jsem i na poslední a prostredni sloupec vsazet zaroven cernou nebo cervenou

          (pomer barev 1:2) ale s ruznymi vysledky.

 

-      - Když se vyskytne situace, ze se vsazeny sloupec prekryva se vsazenym tuctem, prisadim na krizene cisla

          po ½ zetonu (obcas to nevyjde, ale obcas to dela hezky +, a mimoto 2 zetony se daji oželet)

 

-      - Jakmile je soucet sazek vyšší než 4E prisadim na 0, opet spis pojistka, kterou muzu ozelet a je to lepsi

          nez v pristim spinu sazet 2x vice (pokud padne nula jsme na svých a tento spin muzu vypustit).

 

       - Jakmile je sazka vyhrana vždy začinám od zacatku a hledám jinou kombinaci.

 

Takto po malych castkach s pomerne nízkými stratami se da udelat za hodinku cca 20E.

 

Znovu upozorňuji, a sam jsem se o tom presvedcil několikrát, ze je dulezite, dodrzovat systém a hranice.

Umeni prestat vcas je asi nejdulezitejsi… takze se urcite vyplati nehrat celou noc – štěstěna je vrtkava…

No tolik asi k mym zkušenostem a postrehum, preji vam a vsem ostatním hodne stesti a pevne nervy při rulete.

M.Š.

 

 

Dobrý den Pan Kahan
Touto cestou by som sa z vami chcel aj ja podeliť o svoj vlastný pribeh.Z ruletou som začinal asi tak pred rokom. Vlastne pól roka som iba študoval systémy a približne v Januari som sa rozhodol že to chcem fakt skusiť naostro. Tak som sa vybral do kasina, vložil som 200 euro a dal som sa do toho. Začínal som tak isto ako každý iný amater Martingale. Jeden čas mi to aj pekne vychádzalo.Vyhral som sním 115euro. Mal som dokopy asi tak 332euro. Potom to začalo tiect dolu vodou.Spadol som z 332 na 160euro. Na jeden čas som aj prestal hrat. Asi tak za dva týždne ma to ale pritiahlo naspať. Začal som zase študovat vaše stranky,skušal som všeliake systemy, ale najviac sa mi osvedčil system Labouchere a ešte aj z Fibonaciho systemom som bol pekne ziskový. Z kasina som za 12dní odchadzal z 560euro. Pre mna, ako tak začiatočnika to bolo až príliš skvelé.Určite sa teraz mne zasmejete ale som nesmierne štastny. A z ruletou určite nehodlam skončit.
Diky z pozdravom
J. F.

 

Ahoj Jirko,

před nedávnem jsem  psal o svém prvním setkání s ruletou a dnes se Ti chci  zmínit o způsobu sázení který používám. Budu moc rád když ho uveřejníš. Tak tedy,základem pro rozmístění žetonů je systém šestice, s drobnou úpravou vkladu ale i rozmístění sázek. Systém šestice spočívá v tom, že sázíme žetony tak aby nám zůstal jeden six line volný, plus samozřejmě nula.Takže je celkem sedm čísel nepokryto a to je na můj vkus docela dost. Proto jsem upravil hodnotu a rozmístění žetonů takto : 1-18 = 9 žetonů , 1st 12 = 6 žetonů, six line 13-18 = 3 žetony, 3rd 12 =  12 žetonů. Nyní je vsazeno celkem 30 žetonů a nepokryto sedm čísel. Pokud by jsme v tomto okamžiku roztočili kolo rulety a dopadlo by to pro nás vítězstvím, získáme 36 žetonů, čili 6 žetonů čistých, v opačném případě přijdeme o celou naši sázku. Aby se naše šance na výhru ještě více zvětšila, rozmístíme proto dalších 5 žetonů na libovolná nepokrytá čísla,včetně nuly.V tomto případě bude celkový vklad 35 žetonů. Pokud použijeme všech pěti žetonů, zůstanou volná pouze dvě čísla.V takovém případě když budeme mít štěstí a padne cokoliv kromě těch dvou volných čísel, získáme čistý 1 žeton. Je ale samozřejmě na každém, jak moc bude riskovat a kolik volných čísel vsadí, čím méně volných čísel pokryjeme, tím bude čistá výhra vyšší, maximálně však 6 žetonů. Já osobně jsem opatrný a spokojím se s jedním čistým žetonem.Co však ještě nemám zcela dopilovaný, je progrese. Proto pokud bude mít kdokoliv nějaký návrh,sem s nim :-). Všem přeji hodně štěstí. R. M.

 

Hezký den Jirko, předem musím říci že až donedávna jsem byl "pouze" kurzový sázkař.Ovšem období letních prázdnin, je dosti chudé na sportovní sázky.Snad kromě baseballu,nesázím nic.A právě jednoho červencového večera jsem se rozhodl,že zajdu do svého oblíbeného sport baru na pivko.Měl jsem též v úmyslu vsadit nějaký ten baseball,což jsem taky udělal.Pak jsem se věnoval dvěma svým kamarádům kteří přišli ze sousední herny a byly plni dojmů z rulety která tam fungovala asi čtyři dny.A samozřejmě mě tam začali lákat, hučeli do mě tak dlouho až mě nakonec zlomili. Abych řekl pravdu,ruletu jsem prakticky vždy považoval za hru bohatých a že není pro mě. Chvilku jsem tedy sledoval hráče jak sází a jak jim to jde a musím říci, že mě tam zaujal jeden postarší pán který téměř každý spin vyhrál.Nebyly to nijak závratný částky ale jeho konto zvolna narůstalo. Sázel na barvy, vždy když prohrál, navýšil svůj vklad. Barvy v různých intervalech střídal. Pak začal sázet na dva tucty které dával stále. I zde po dvou spinech začal navyšovat vklad a i zde mu to přineslo velmi slušný peníz. Po zhruba hodině a půl sledování hry jsem byl naprosto fascinován touto hrou a tím jak to tomu pánovi chodí a chtěl jsem si zahrát, ovšem v peněžence bylo směšných 350,- Tak jsem se odebral k domovu a byl jsem rozhodnutý, že si zahraju jindy ale předtím jsem si však chtěl něco o ruletě přečíst a dozvědět se o ni více.Skočil jsem tedy na net a našel Vaše stránky. Když jsem si ty systémy pročítal, našel jsem tam i ty dva, které hrál ten pán v herně, alespoň se domnívám, že šlo o tříštěný Martingale na barvy a u tuctů pravděpodobně šlo o Labouchere. Nejen tyto dva způsoby ale i další jsem si vyzkoušel nanečisto ¨na "casino euro" a skutečně fungují. Zkrátka tato královská hra mě naprosto dostala..... Nevim, jestli se mi někdy podaří vymyslet nebo alespoň vylepšit nějaký systém, ale budu se snažit. 

S pozdravem R.M.

Dobry den,
vylepsil jsem system 3x63. Ruleta diky svym nepriznivym kurzum vuci hraci se da porazit jedine progresivnim systemem. Nekonecna progrese je ale casto duvodem krachu hracu. Zacal jsem se tedy zabyvat ruznymy systemy a zkoumal jsem do jakeho stupne je jejich progrese nejvice vydelecna z dlouhodobeho hlediska. Nekolik systemu jsem zavrhnul, ale system 3x63 (respektive 6x63) se mi osvedcil minimalne z teoretickeho hlediska. V cem je figl? Jednoduse jedete pouze do treti faze progrese, to je 9-9. Vysvetlim: System 3x63 Vam vydela za kazdy spin 2 zetony. Pokud pojedete pouze do treti faze progrese, obcas nejake zetony ztratite.  Vzdy ale ztratite mene, nez vydelate. Sance, ze jeden tucet padne 3x za sebou je zhruba 4.3%, pokud se to stane ztracite 26 zetonu [(1+3+9)*2]. Dejme tomu, ze odehrajeme 100 spinu. Za 100 spinu ziskame od rulety 200 zetonu a ztratime 4.3*26=112 zetonu. Jsme tedy 88 zetonu v plusu. Pokud nam padne treba serie 6x1 tucet, pocitame to jako 2 serie 3x1 tucet, pokud padne serie 8x1tucet jedna se stale o dve serie 3x1 tucet. Samozrejme nekdy padne serii vice, nekdy mene, ale z dlouhodobeho hlediska jste zcela jiste v plusu, protoze vyhravate temer dvakrat tolik, kolik ztracite. Samozrejme jsem mohl nekde udelat chybu ve vypoctech. Dle meho nazoru se ale jedna snad o "sto procentni" system. Prohrat se s nim da pouze s nedostatkem kapitalu a toho nemusi nejak obrovske kvantum. Ja tento system pouzivam na casinoeuro s hodnoutou zetonu 0.1 euro a svuj nynejsi kapital 108 eur povazuji za zcela dostacujici.
S pozdravem
"opet vydelavajici" M.K.

 

 

Ahoj Jirko!

Super stránka ! Našiel som ju úplne náhodou a musím priznať že ma hlboko zaujala. Veľmi veľa skúseností s ruletou nemám, ale všimol som si že tu máš aj tipy na športové udalosti, ktoré sledujem odmalička...

No a teraz k môjmu príbehu:

K rulete som sa dostal úplne náhodou, som študent matematiky a dokážem si to všetko rýchlo spočítať. Nie je to dlho, mnohokrát som o nej počul , ale videl som ju pred mesiacom a stále sa zaoberám myšlienkou ako ju prekabátiť. Spočiatku som ju hneď zavrhol , ale keď som sa díval na jedného chlapíka ako zarobil krásne tisíce, tak som hneď začal premýšľať o rulete a napadla ma jednoduchá myšlienka. Veď pomocou navyšovania vkladov dokážem matematickú výhodu rulety dostať na svoju stranu ! Samozrejme ako začínajúceho hráča ma hneď zaujala možnosť stávky na čísla, s kurzom 35:1 . Vymyslel som svoj prvý systém, možno sa na ňom zasmeješ...Proste si zvolíš 8 čísel na ktoré budeš vsádzať, vsadíš po 1 dolári na každé jedno. Ak jedno z nich padne, tak vyhrávaš  36-8=28 dolárov. Ak stávku prehraješ, vsadíš to isté. Ak teraz vyhráš,  vyhráš 36-8-8=20 dolárov. Toto opakuješ, v štvrtom spine (ak predošlé tri nevyjdu)  vsadíš to isté a ak padne jedno z tvojich čísel nevyhrávaš, ani neprehrávaš...Ak po štrvrtom spine prehráš, musíš navyšovať vklady na 2 doláre na číslo...atď  

Ja som to skúšal hrávať pomocou progresie 2-2-2-2-4-4-6-8-10-12-16-20-24...Čo si o tom systéme myslíš? Je jednoduchý a dlhá séria môže dôjsť až k bankrotu....ale prečo to neskúsiť pri kurze 35:1 ?

Preštudoval som si väčšinu systémov a najviac sa mi pozdáva Fibonacci na 3 tucty. Som hráč, ktorý najprv desaťkrát niečo preverí, kým to skúsi naostro....A za ten krátky čas pri študovaní rulety som dospel k jednému názoru, čo mi dáš určite zapravdu: Odísť treba v tom najlepšom...

L.F.

 

 

Vzkaz Jiřího Kahana:

V posledních dnech jsem dostal několik mailů od hráčů, kterým nebyl zcela jasný systém 3x63, rexp.6x63, které zaslal hráč M.H. - viz následující příspěvek níže, a žádali mne o podrobnější popis hry. Vzhledem k tomu, že se dají očekávat další dotazy s podobnými požadavky, rozhodl jsem se tento herní postup důkladně vysvětlit na jednoduchém příkladu, odehraném u Casina Eura a zařadit jej jako samostatný systém. Najdete jej v liště vlevo, případně zde

 

Dobrý den, pane Jiří,


k Vašim stránkám se mnohokrát vracím a jsem  díky nim o nějakou korunu bohatší, i když se sám počítám mezi "začátečníky, kteří pochopili".  Řeč bude, jak jinak, o ruletě. Nedávno jsem na Vašich stránkách objevil systém Fibonacci na tři tucty a
 šest tuctů. Je to moc pěkný nápad a já bych rád teď přispěl svou troškou do mlýna. Aplikoval jsem výše uvedenou myšlenku na systém 63/64 a přicházím se systémem 3x63, resp. 6x63, který se však někdy na fyzické ruletě těžko stíhá propočítávat.

Princip už teď jistě víte - samosebou, ale přesto ho uvedu pro všechny:

1. Sázíme současně na dvojsloupce I+II, I+III a II+III,

    eventuelně na dvojtucty 1-12 + 13-24, 1-12 + 25-36 a 13-24 + 25-36.

    (Nebo obojí současně, když máte velký mozeček.) Vše synchronně podle systému 63.

2. Hra je prakticky vždy naprosto klidná a kapitál při základní progresi 1-3-9-27-81-243 s železnou pravidelností,

    čas od času narušenou nulou, kterou přecházíme jako malý hrbolek na pěkném chodníčku.

    Proto si adrenalinoví hráči mohou progresi poupravit, aby to byla trochu větší zábava.

Systém jsem odzkoušel na Unibet tréningově, tam se dá stíhat i 6x63, protože si v klidu můžete všechno spočítat, překontrolovat a pak teprve odmáčknout spin. Nenašel jsem slabinu, za mnoho hodin hraní 3x63 na sloupce maximální sázka byla 2 x 81 + 2 = 164 žetonů. Naléhavě doporučuji tužku a papír, do kasina pak dobrým pomocníkem může být doma předtištěný formulář.

Za největší výhodu systému považuji to, že je skoro bez rizika a korunky kapou a kapou. Za největší slabinu to, že je to za chvíli pekelná nuda, jak někde ve fabrice u pásu (jen někde hodně vzadu šimrá malinkaté mrazení - co kdyby...). Takže riskantní se stává při nedostatku peněz. Jinak pohoda jazz.
M.H.

 

Poznámka Jiřího Kahana:

Tedy, všechna čest ... Výše uvedený herní postup mě příjemně překvapil. Od počátku mi bylo jasné, že zde byl sestrojen velmi vyvážený systém. A co teprve samotná hra! Vypadá velmi jednoduše, ale potvrzuji, že bez tužky a poznámek to nepůjde. Hlavně v začátcích, než se postup zautomatizuje, se zdá být trochu náročnější to přepočítávání žetonů. Pak už nastupují příjemné pocity z přibývajících žetonů, až se nakonec dostaví i ta avizovaná pekelná nuda :-), protože větší zvraty se zde opravdu příliš nekonají. Jako hráč jsem samozřejmě ve střehu a vím, že dlouhodobá série jednoho tuctu nebo nuly může hru znepříjemnit, ale ... Testoval jsem tento postup při systému sázení na 6 tuctů (verze 6x63) a ani po hodině hry Unibetu a další hodině u Casina Eura se mi prohrát prostě nepodařilo :-). Samozřejmě, stát se to může, proto připomínám i zde - nepodceňovat dostatek kapitálu a stanovit si rozumné limity pro výhru. Je ale zřejmé, že rozložením Systému 63 do 3, případně 6 tuctů dosáhneme neuvěřitelné rovnováhy při hře. Je-li toto možné u Systému 63, je zřejmé, že podobných efektů dosáhneme i u mnoha dalších systémů, založených na sázení na tucty, případně na barvy (even sázky). Věřím, že tato zdařilá úprava Systému 63 bude inspirací pro mnohé další hráče k obdobnému postupu u dalších systémů.

J.K.

 

 

 .... konec třetí části archívu...

 

 

   ..... první část archívu dopisů hráčů najdete zde .....

   ..... druhou část archívu dopisů hráčů najdete zde .....

   ..... čtvrtou část archívu dopisů hráčů najdete zde .....

 

  

Zpět na hlavní stranu s ruletními systémy

Upozornění: Účast na sázení a hazardních hrách je nebezpečná. Účastí na sázení a hazardních hrách
podstupujete riziko, že prohrajete peníze nebo si přivodíte újmu. Sázíte na vlastní riziko.