Cyklická rošáda

 

Úvod:

... a konečně třetí ze systémů, zaslaných hráčem H.L.:

 

           Hra je pestrá a určite zapôsobíte aj na divákov hlavne v druhou úrovňou, vsádzame na tucty a tešiť sa budete sledovať, ako Vám to pribúda, určite si získa si Vaše sympatie, dá sa popri nej naraz hrať aj nejaký iný systém alebo sa len tak môžete kľudne venovať diskusii.

 

Predstavím Vám systém cyklickej rulety na 5 spinov v dvoch úrovniach, vsádzame na tucet.

 

Progres v prvej úrovni je nasledujúci: 1 1 2 3 5

Progres v druhej úrovni je nasledujúci: 1 4 9 16 25

 

Ešte na začiatku chcem pripomenúť že agresívnejší hráč môže prvú úroveň vynechať, zahrať niekolko víťazných cyklov v druhej úrovni a po získaní požadovaného profitu hru ukončiť. Prvú úroveň som si “naprojektoval” keď sa mi chce hrať ruletu dlhšie alebo keď nemám velký kapitál v dispozícii a v tedy používam druhú úroveň len ako zachranné koleso získať nazad stratené žetóny po neúspešnej sérii v prvej úrovni. Štipku kreativity prenachám na Vás ako to budete hrať Vy.

 

Postup: Zvolíš si tucet. Progres prvej úrovne je 1 1 2 3 5 Progres je, že začneš jedným žetónom a ak tento spin nevyhráš vsádzaš na ten istý tucet hodnotu nasledujúcu v čiselnej rade, akonáhle v číselnej rade vyhráš stávku, vrátiš sa na začiatok číselnej rady. Ak nevyhrám ani raz počas číselnej rady konštatujem prehraný cyklus a presedlávam na druhú úroveň kde mám agresívnejší progres 1 4 9 16 25. Po dosiahnutí strateného kapitálu sa vrátim na prvú úroveň.

 

Otázka znie: Ako vybrať tucet ktorý bude padať? Dobre vieme ako sa lahko môže stať, že vybereme “nesprávny” tucet. Aj keď máme v dispozícii dve úrovne stále je to len 10 spinov. Mám na to riešenie ktoré znižuje riziko nesprávneho výberu tuctu.

 

Postup výberu tuctu: Pomenujem si tucty: prvý , druhý a tretí. Na histórii padnutých čísel ma zaujíma číslo ktoré padlo naposledy. Pozrem z ktorého tuctu je to posledné padnuté číslo. Ak je posledné padnuté číslo z prvého tuctu tak v histórii pozriem prvé číslo za ním z akého tuctu pochádza – to je pre mňa zadanie na ktorý tucet idem stávkovať svoj progres na 5 spinov. Ak je posledné padnuté číslo z druhého tuctu tak v histórii pozriem druhé číslo za ním z akého tuctu pochádza – to je pre mňa zadanie na ktorý tucet idem stávkovať svoj progres na 5 spinov. Ak je posledné padnuté číslo z tretieho tuctu tak v histórii pozriem tretie číslo za ním z akého tuctu pochádza – to je pre mňa zadanie na ktorý tucet idem stávkovať svoj progres na 5 spinov.

 

Vždy po výhre v progrese si vyberiem nasledujúci tucet na ktorý idem stávkovať podla vyššie opísaného postupu.

 

Kto sa pýta, prečo taký cirkus okolo toho výberu tuctu, tak vysvetlím: V rulete sa stáva, že nejaký tucet velmi dlho nepadá. Kedže môj výber tuctov diriguje samotná ruleta, tak ma bude kočírovat práve cez tie tucty, ktoré padajú a je malé riziko, že sa zapletiem do tuctu, ktorý dlho nepadá. Ako náhodne a chaoticky beží ruleta, tak aj ja za ňou chaoticky kopírujem jej výmysly. Preto tá “rošáda” v názve. A keďže mám v dispozícii dve úrovne, tak je tento systém celkom silný.

Uff, dúfam že som to dosť zrozumitelne opísal.    H.L.

   

 

 

Zpět na hlavní stranu s ruletními a sázkovými systémy