Favorité

 

 

 

         Na mé stránce nacházíte mimo jiné každý týden tipy na sportovní zápasy.

 

 

 

Popis systému:

Jedná se o velmi jednoduchý způsob, určený pro ty, kdo se při kursovém sázení nechtějí zabývat analýzami zápasu. Vzhledem k značné jistotě tohoto systému, bych zde spíše použil slova investice, než systém.

 

Princip:

Asi každý sázkař dokáže vyjmenovat 4-5 nejlepších týmů v tabulce každé fotbalové ligy. Je to záležitost, se kterou se setkáváme denně. Jsou to silné týmy, které se železnou pravidelností obsazují přední pozice v tabulkách rok co rok. Mnohé z nich mají podobu prosperujících firem, které mají své akcie na burzách. Takovéto týmy nemohou jen tak opustit své pozice v 1.lize a někam zmizet, bylo do nich vloženo příliš hodně peněz, které se musí vrátit. Za tímto účelem týmy nakupují drahé hráče a špičkové trenéry. Vnitřní organizace týmů a způsob práce se řídí až vojenskou kázní. A je taky proč, kdyby favorité neobhájili alespoň podobnou pozici, kterou dosáhli minule, bylo by to znát na ztrátě prestiže a následně i financích. Čert vem slávu, ta může ještě přijít, ale ztráta peněz, ta se neodpouští nikde na světě. To jsou důvody, proč se dlouhodobě setkáváme na předních pozicích se stále podobnými týmy.

 

Postup:

Teď je otázka, jak toho můžeme využít v sázkových příležitostech. Odpověď je jednoduchá. Sázet na tyto týmy. Ale pozor, rozhodně teď nemám na mysli nějaké nahodilé a občasné sázení. Je to dlouhodobá záležitost. Máte-li ji podstoupit, musíte jí věřit. Ověřte si to prosím. Vemte si k ruce statistiky. Potřebujete znáte výsledky prvních 4-5 týmů kterékoli fotbalové 1.ligy (anglická, skotská, holandská, belgická apod.). Rozhodně první a ne druhé

nebo třetí. Přece jen v první lize je menší šance na korupci (proto bych českou ligu vynechal zcela). Přece jen potřebujeme stabilní výsledky. Potřebujete se podívat také na kurzy, které byly nabízeny. Ve statistikách

za minulou sezónu se podívejte na tyto týmy favoritů a spočítejte si, kolik byste vydělali, kdybyste na ně celou sezónu sázeli stabilní částku.

 

Finanční efekty:

Výsledek Vás překvapí. Tým, který byl v tabulce první, často mnoho nevydělá. Tato pozice je předvídána a bookmakeři kursy na vedoucí tým často podhodnocují, protože na ně sázejí všichni. Budete-li sázet řekněme tisícovku stabilně na tým na první pozici, můžete získat cca 100-500 Kč za sezónu. Je to špatné? Uvědomte si, že to je 10 - 50 procent z vkladu !!! Zná někdo takovou banku? Další týmy jsou na tom přitom ještě lépe, zhodnocení vkladu se zde pohybuje na úrovni 2 - 9násobku vkladu! Podíváte-li se na další  týmy v tabulce, tam už ziskovost klesá, takže na týmy v nižších pozicích stabilní sázení nedoporučuji.

 

Doporučení:

Ještě lepšího finančního efektu můžete docílit, pokud využijete některých skutečností, které jsou pro daný tým charakteristické, například že venku body nebere, zatímco doma je to nedostupná pevnost.

 

Inspiraci pro sázení na favority můžete nalézt i v mých pravidelných tipech na sázení.

 

Upozornění:

Velmi důležitá, a to prosím zdůrazňuji, je však pravidelnost. Souvisí to s vnitřní kázní. Víte, jak to je. Každý favorit se občas může dostat do nesnází. Budete řešit situaci, že Váš tým už podruhé prohrál a Vy najednou máte na něj vsadit potřetí obvyklou částku. Stalo se to každému z nás, nevsadili jsme a on vyhrál 4:0. Uvědomte si, že podobně jako Vy, uvažuje většina sázejících. Pokud je o sázku malý zájem, roste nabídka sázkových kanceláří, tedy kurs. Pokud Váš favorit vyhraje, máte šanci vydělat právě tehdy slušné peníze. Příště už bude kurs opět nižší. Proto je ona pravidelnost velmi důležitá. Zvolte si na základě statistik svého favorita a zvolte si reálnou částku, kterou budete schopni pravidelně týden co týden na něj sázet. Věřím, že výsledek Vás příjemně překvapí.

 

U sázek na favority platí více než jinde, že potřebujete sázkovky, které mají dobré kurzy

- Zkuste sázkovky s tradičně vysokými kurzy,

   jako jsou třeba Melbet, Unibet, Bet at Home, či Bet 365

 

Zpět na hlavní stranu s ruletními a sázkovými systémy