Ruletní systém 4 spinů

 

Velmi jednoduché ....  sázíš pouze jeden žeton na každé z posledních 4 čísel, která padla (včetně toho, které padlo jako úplně poslední).  Systém vychází z toho, že čísla na ruletě se nepravidelně opakují a pochopitelně některá padají opakovaně a často velmi rychle po sobě, zatímco na ostatní se čeká déle. Se sázením začínáš, jakmile zpozoruješ, že se v rámci 4 spinů nějaké číslo zopakovalo. S hrou končíš, pokud prohraješ 2 spiny po sobě. Na tuto hru je doporučený kapitál aspoň 100 dolarů (pro použití žetonů v hodnotě 5 dolarů). Pokud prohraješ, můžeš ztratit celých 100 dolarů nebo část tohoto kapitálu. Pokud vyhraješ, získáš 32 žetonů (35 minus 3, které jsi ztratil, a jeden žeton zůstává na vítězném čísle pro další sázku). Máš-li menší kapitál, můžeš samozřejmě používat žetony nižší hodnoty, ale pokud máš ve hře žetony po 5 dolarech, pak si vyzvedneš 145 dolarů (což znamená tvůj kapitál 100 dolarů a k tomu dalších 45 dolarů) a stále máš na plátně 20 dolarů pro svou další sázku. Pokud tato opět vyhraje, celý postup se opakuje. (Vysvětlivky: Spin = 1 tah rulety)

Detaily: Pozoruješ ruletu, padne číslo, řekněme že 15. Nesázíš, čekáš. Druhé číslo je 17. Čekáš. Třetí je 31. Stále čekáš. Čtvrté je 2. Padly 4 čísla, ale stále čekáš. V dalším tahu padne 31 (opět)... Teď přichází tvá chvíle.

Takže v dalším tahu vsadíš po jednom žetonu na každé z čísel 15,17,2,31 (smažeš první padlou 31 a napíšeš si ji na konec řady).

Další tah je 5. Ztrácíš. Takže tvá další sázka bude 17,2,31,5 (opět 1 žeton na každé číslo)

Další tah je 2. Vyhráváš a sice 32 žetonů plus jeden, který zůstává na čísle 2. Další tvá sázka bude na čísla 17,31,5,2.

Další tah je 8. Ztrácíš. Další tvá sázka bude 31,5,2,8 (mažeš první číslo ve čtveřici a nahradíš ho posledním padlým)

Další tah je 12. Ztrácíš podruhé v řade po výhře. Opouštíš hru, ale v tomto případě vítězně.

  

Zpět na hlavní stranu s ruletními a sázkovými systémy