Jak vydělat na prezidentovi

... příběh prezidentských voleb v USA už dávno skončil. Ale pro sázkaře, kteří četli mé stránky, to mohl být hezký příběh, kdy šlo vydělat hezké peníze - a bez zbytečných stresů. Ponechávám jej zde pro vzpomínku a inspiraci ....
 

         ... ne, nebudu nikoho svádět k nějakým nepravostem. Nechci vydělat na úkor žádného prezidenta :-). Byla by však škoda nevyužít příležitostí, které jsou všude kolem.


             V USA se blíží prezidentské volby. I ten, kdo politiku nijak nesleduje, vidí, že rozhodující souboj se odehraje mezi Hillary Clintonovou a Donaldem Trumpem. I sázkové kanceláře vyhodnocují tyto dva jako jednoznačné favority.

 

Motto sázkařů:

Je nám tak nějak úplně jedno, jestli v USA vyhraje Clintonová nebo Trump,
my totiž vyhráváme v obou případech!

 

 

 

Jak toho využít?

První věc, kterou musíme udělat, je podívat se na nabídku sázkových kanceláří.


Takže například Unibet to vidí takto:
 


... a k tomu se podíváme na Bet at HomeSrovnáme si kurzy v přehledné tabulce:
 

Sázková kancelář Kdo bude příštím prezidentem USA?
Clintonová Trump
Unibet 1,8 3,25
Bet at Home 1,70 3,50


Jak vidíme, mohlo by být chybou jít jen do jedné sázkovky.

Ostatně, teď už to vidí každý ...
Na Clintonovou je dobré vsadit v Unibetu a na Donalda Trumpa zase v Bet at Home.

Jenže vyhrát může stejně tak dobře Clintonová jako Trump - co s tím?
Kurzy jsou tak příznivé, že je možno vsadit na oba kandidáty - a přesto odejít s výhrou!


Zde přichází chvíle pro použití Holandské kalkulačky. Tento vynikající nástroj sázkaři přesně řekne, jak má rozložit sázky, aby na existujících kurzech vydělal. Stačí jen správně vyplnit příslušné kolonky.

Ukázka použití Holandské kalkulačky při prezidentských volbách v USA:Výsledné finanční efekty:

Jak vidíme z výše uvedeného obrázku, pokud se rozhodneme investovat do této sázkové příležitosti, pak z každé investované tisícikoruny můžeme získat 188 Kč.


Časové omezení této příležitosti

Dá se očekávat, že s tím, jak se volby budou blížit, kurzy sázkovek se budou postupně snižovat. Děje se to už teď. Před 14 dny bylo možno na této sázce možno vydělat ještě zhruba o 20 procent více. Za nějaký čas už tato příležitost nemusí být až tak výnosná, případně může časem zaniknout zcela. 


Existují nějaká rizika?

Ano, samozřejmě, riziko existuje vždy. Volby proběhnou koncem roku 2016. Do té doby se může kandidátům něco stát, mohou se třeba na veřejnosti znemožnit, mohou kvůli tomu odstoupit, mohou se stát obětí atentátu apod. Může taky regulérně vyhrát někdo jiný - ale upřímně - kdo zná ta další jména jako třeba Marco Rubio, Bernie Sanders apod.?
Takže ano, rizika zde jsou, ale nejsou tak vysoká v porovnání s tím, co lze získat.
Je vidět, že sázkovky vyhodnotily Clintonovou a Trumpa jako dva favority a očekávají, že sázkaři budou sázet na jednoho, či druhého. Že by někdo vsadil na oba kandidáty, s tím očividně moc nepočítají... 


 

 

Zpět na hlavní stranu s ruletními a sázkovými systémy