Jezdecká dominance

 

Úvod:

Před nedávnem mi napsal hráč H.L. Zpočátku nenápadný a stručný mail v sobě skrýval velmi zajímavou přílohu. Byly tam 3 zajímavé systémy, navíc velmi dobře popsané. Zdá se, že v sobě mají značný potenciál a rozhodl jsem se jim proto věnovat zvláštní prostor, aby každý z hráčů mohl posoudit jejich účinnost...

 

... ale teď už k oné příloze - zde je první ze systémů, které zaslal hráč H.L., v originále:

 

Nenáročná hra na pamäť a spôsob stávkovania pre stredne vysoký kapitál, trošku aj nudná hra. Aj keď je jednoduchá je nevhodná hrať zároveň naraz s iným systémom lebo môžeme stratiť prehlad.

Určite ste si všimli že nastáva situácia padania streetov chronologicky po sebe alebo v rozmedzí pár spinov. Na takúto situáciu je systém postavený.

Vsádzame na streety. Vyberieme si street ktorý padol, čo najbližšie k prvému streetu. Napríklad ak vidím v histórii padnutých čísel číslo 5 tak vsadím na street 7 8 9, vsádzam jeden žetón dovtedy kým nepadne výhra. Po výhre ak som v mínuse vsádzam o jeden žetón viac na nasledujúci street ( v našom príklade street 10 11 12 ) v každom kole čiže 2 žetóny dovtedy kým nevyhrám. Po výhre, ak som stále v mínuse vsádzam o žetón viac čiže3 žetóny na susedný street ( v našom príklade to je street 13 14 15 ). Po výhre ak som v profite tak resetujem na jeden žeton a vsádzam na susedný street. Ak som stále v mínuse pokračujem so stávkou o jeden žetón vyššou ako v predošlom streete . A tak ďalej.

Agresivnejši hráč nemusí resetovať po dosiahnutí profitu len zníži stávku o jeden žetón ako mal v predošlom kole. Takto postupujeme (jazdíme) po plátne z lava do prava preto ten názov “Jazdecká dominancia” Budete prekvapení ked dôjdeme na posledný street (34 45 36 ) .

Ako vždy platí aj tu úspech vedieť včas skončiť a prejsť na iný systém.

H.L.

   

 

 

Zpět na hlavní stranu s ruletními a sázkovými systémy