Kalkulátor pro kurzové sázení

 

 

 

 

         Na mé stránce nacházíte mimo jiné každý týden tipy na sportovní zápasy.

 

 

 

        

          Kurzové sázení si získává čím dál větší oblibu hráčů. Je to logické, protože hodně lidí fandí sportu a vyzná se v něm. Pokud jsme si něčím jisti, proč si na to nevsadit? Ale je tomu tak skutečně?

          Každý z nás si asi pamatuje na svou první návštěvu sázkové kanceláře. Vše se zdálo být tak jasné a jednoduché! Jak mohou dávat tolik peněz za nic? Jenže jak šel čas, většina hráčů zjistila, že ono to zas až tak jednoduché není a že i ve sportu se stávají neuvěřitelné náhody, za které by se nemusela stydět ani ta nejvrtošivější ruleta. Ano, i Manchester United může být na svém hřišti poražen outsiderem, který dorazil veřejným autobusem odkudsi z venkova. Kulhavý kůň jako jediný v mlze nezabloudí a první dorazí do cíle. Stát se může...  (a stalo se) Ale pro sázkaře to zpravidla znamená menší katastrofu. Vsadil totiž značnou část svého kapitálu na něco, čemu skálopevně věřil, že vyjde. A to je právě kámen úrazu. Většina hráčů sází takzvaně srdcem. Sázejí se velké částky na utkání se směšnými kurzy kolem 1,1, které, pravda, většinou vycházejí. A když jednou nevyjdou, hráč najednou neví, jak dál.

           Hráč by rozhodně neměl sázet nahodile podle svých momentálních pocitů. Měl by se chovat spíše jako investor...

           Byla zde již řeč o systémech Martingale  M.M., Fibonacci  M.M. a Labouchere M.M., které využívají money managementu.

Některým hráčům se však zdály vzorce v nich obsažené příliš složité a proto jsem se rozhodl dát na stránky jednoduchý kalkulátor pro kurzové sázení.

 

Doposud vsazeno:

Jedná se o součet všech předchozích vsazených částek, které jsme prohráli. Kalkulátor je zahrne do výpočtu tak, abychom při výhře byli v plusu. Pokud žádné prohry nebyly, ponecháme políčko prázdné.

 

Plánovaný zisk:

Částka, kterou chceme v této sázce vydělat.

 

 

Aktuální kurz:

Kurz, vypsaný sázkovou kanceláří, na který sázíme.

 

 

Výše sázky:

Kalkulátor určí minimální částku, kterou musíme vsadit, tak, abychom dosáhli plánovaného zisku a zároveň pokryli všechny dosavadní ztráty.

 

 

 

Podle čeho si má člověk vybrat zápasy, na které se bude sázet?

U této metody sázení je zcela jedno, jestli sázkař zvolí pouze zápasy určitého týmu, určité ligy, či zcela nahodile. Může pochopitelně sázet na zápasy, kterým věří, ale na výsledný úspěšný výsledek to nemá vliv. Jde pouze o výši kurzu jako takového, který bude zahrnut do kalkulace. Sázet tak může prakticky denně, vybírá si pouze kurz, který mu vyhovuje.

Určitou inspirací mohou být například pravidelné tipy na sázení, které na tomto webu zveřejňuji.

 

Jaké kurzy zvolit?

Sázkař si může vybrat kurz dle vlastního uvážení. Je pochopitelné, že nízké kurzy sebou nesou menší riziko prohry, avšak vzrůstá potřeba kapitálu a naopak, při nízkém kapitálu bude muset podstoupit vyšší riziko, tedy vyšší kurz. Je to podobné, jako když hráč rulety zvažuje, jestli vsadí na barvu, tucet nebo třeba na číslo. Každá z těch možností má vlastně jiný kurz, podle míry rizika, které hráč podstupuje. Například sázka na barvu se prakticky rovná sázkovému kurzu 2,0. V každém případě, ať už se sázkař rozhodně pro jakýkoli kurz, výše uvedený kalkulátor vše přesně přepočítá, tak aby byla zvolena optimální výše sázky. Zabrání se tak nahodilému plýtvání kapitálem, které bývá hlavní příčinou mnoha neúspěchů. Sázkař má proto reálnou šanci být celkově v plusu okamžitě po první výhře.

 

Existují i jiné kalkulátory?

Ano, další zajímavý kalkulátor v sobě skrývá například Holandská kalkulačka.

Kalkulátor pro počítání karet v blackjacku najdete v článku Jak porazit krupiéra

Pro hráče rulety je zde Ruletní kalkulátor - eviduje a propočítá každý spin!

 

Poznámka

Výše uvedený kalkulátor můžete hned teď vyzkoušet po registraci

- nejlépe ve vzájemně si konkurujících sázkovkách s tradičně vysokými kurzy,

   jako jsou třeba 1 x Bit , Coinbet24, Betcoin, či Nitrogen Sports  ...

   Hráči ze Slovenska mohou využít i Bet at Home.

 

Zpět na hlavní stranu s ruletními a sázkovými systémy