Systém Tucet 21

 

Úvod:

Přiznám se, že mail od hráče P.F. z Bratislavy mi udělal velkou radost. Na první pohled je totiž vidět, že si dal tu práci, aby zvolil optimální progresi, navíc svůj systém jednoduše a přitom přesně popsal. Tak to má být. Autor si ostatně vtipně poradil i s limity stolu, kdy v pravou chvíli prostě jen "změní stůl". Jednoduchá řešení bývají často nejlepší. Věnuji tomuto systému vlastní prostor, protože si myslím, že v sobě skrývá velký potenciál i pro různé úpravy (jak už tomu u sázení na tucty bývá...). Nechávám na posouzení každému z vás ....

 

Originál mailu autora systému, hráče P.F., uvádím zde:

 

Dobrý deň zasielam Vám systém z mojej dielne, ktorý by si možno zaslúžil aj samostatnú pozíciu vo Vašom zozname systémov.

 

Systém je na pohľad pomerne jednoduchý. Jeho podstatou je 21 spinová progresia, ktorá zaručuje v každom spine, ktorý vyhráme pokrytie predchádzajúcich nákladov plus zisk 1 alebo 2 žetóny. V prípade, že počas 21 spinov nevyhráme ani raz, hru treba považovať za prehratú a mínus odpísať ako stratu.

 

Podstata systému:

- predmetom stávky je vsádzanie stále na jeden tucet ( doporučujem tretí tucet: 25-36.)

- po každej výhre začíname vždy od jedného žetónu.

- hra má dva stupne, začíname ruletou kde žetóny umožňujú minimálny vklad 0,1.- € a limit stola na jeden tucet je:  20.- €

1. spin: stávka:  0,1 €

2. spin: 0,1 €

3. spin: 0,2 €

4. spin: 0,3 €

5. spin: 0,4 €

6. spin: 0,6 €

7. spin: 0,9 €

8. spin: 1,4 €

9. spin: 2,1 €

10. spin: 3,1 €

11. spin: 4,7 €

12. spin: 7 €

13. spin: 10,5 €

14. spin: 15,8 €

 

Dosiahli sme limit stola stávky na tucet. Končí sa prvý stupeň hry. Vypíname ruletu a spúšťame ruletu kde minimálny vklad je 1,0.- € a limit stola na tucet je 400.- €

 

15. spin: 24 €

16. spin: 36 €

17. spin 54 €

18. spin: 81 €

19. spin: 122 €

20. spin: 183 €

21. spin: 274 €

- ak sme nevyhrali ani v 21 spine hra končí celkovo nevýhernou sériou so stratou 821,2.- €

Je možné ísť ešte do posledného – 22. „spinu záchrany, či zúfalstva“

22. spin stávka 400 € = možná výhra 800.- € čo síce v prípade výhry pokryje doterajšie náklady so stratou „iba“ 21,2.- € ale v prípade prehry prehĺby stratu na celkových 1221,1.- € (osobne nedoporučujem) ale je to vec celkovej analýzy na veľkom počte spinov.

 

Celkovo systém je profitabilný z toho, že je nízka pravdepodobnosť, že sa gulička „nepozrie“ do nami vybraného tuctu 21 krát za sebou. Podstatou je najmä pomerne šetrná progresia, (s Martingalovskou progresiou by sme sa rýchlo dostali na limit stola resp. do čísiel extrémne náročných na kapitál), ktorá zaručuje s každým výherným spinom pokrytie doterajších nákladov plus zisk. Túto progresiu je možné aplikovať s rovnakými princípmi aj na stávku na tucet, ktorý práve padol. Vtedy kalkulujeme s teóriou, že sa v priebehu 21 spinov zopakuje aspoň raz ten istý tucet 2 krát za sebou... Pred začiatkom hry možno uplatniť aj "wait" metódu na ľubovoľný počet spinov.

Pri osobných testoch na „Unibet casino“ som sa dostal maximálne do 17. spinu,  

systém je schopný za 70 minút hry vyprodukovať zisk 50.- €.

S pozdravom

p.f. z Bratislavy

 

Závěrečné doporučení:

Jedná se o hezký a vyvážený systém s mírnou progresí. Jak již z názvu vyplývá, systém je zpracován do 21.spinu. Každý, kdo se rozhodne systém testovat, brzy zjistí, že potřebný tucet (a s ním spojená výhra) padne ve většině případů velmi brzy, většinou v době do 5.spinu. Přes všechny klady tohoto systému doporučuji nepodceňovat ani zde matematickou výhodu casina. U tohoto systému delší série rozhodně nebude častým jevem, nicméně, přijít může. V takovém případě samozřejmě porostou kapitálové nároky. Proto je vždy dobré mít stanoveny limity pro výhru i prohru, po jejichž dosažení je zapotřebí ukončit hru nebo přejít na systém, založený na jiné bázi sázení.

 

   

 

 

Zpět na hlavní stranu s ruletními a sázkovými systémy