Systém Tucet 3 x 1

 

Úvod:

Po systému Jezdecká dominance, toto je druhý ze systémů, zaslaných hráčem H.L.:

 

         Hra je zabavná, bude Vás baviť, vyžaduje si pozornosť, vhodná pre skúsených a tých čo vedia narátať aspoň do 3 :O). Odporučaný minimálny kapitál je aspoň 300 žetónov.

Tucty padajú niekedy pravidelne striedavo, občas sa stane že nepadne nejaky tucet aj 15 spinov a potom začne padať príliš často, alebo aj niekolko krát za sebou, ide to v takých vlnách - a na týchto vlnách sa chcem s ruletou zviesť a nepriaznivou vlnou, čo mi brala žetóny, preplávať na profitovú vlnu.

 

Vsádzam na tucet, vyberem si tucet na ktorý budem stávkovať. Pred sebou mám 7 urovní, každá úroveň má tri spiny. Dohromady je to 7 x 3 = 21 spinov ( to je slubné !!! ) V danej úrovni vždy vsádzam rovnakú stávku danú tej urovni v ktorej práve som. (hodnota žetónov pre úrovne sú zobrazené nižšie). Začínam jedným žetónom v prvej úrovni. Mám na to tri spiny. Ak vyhrám ktorýkolvek spin, tak začínam úroveň od začiatku, ten tretí spin je len cena útechy “som na tom rovnako”. Ak prehrám všetky tri spiny prejdem na vyššiu úroveň. Keď vyhrám, tak začínam úroveň od začiatku. Až keď som v profite, vraciam sa o úroveň nižšie, alebo úplne na prvú úroveň. (je to na povahe hráča). Zo začiatku to ide pomali, môže Vás to pohadzovať aj dlho medzi dvoma úrovňami kde budete tiež “zarábat” ale skôr i neskôr sa dostanete do vyšších úrovní a keď príde tá očakávaná vlna tak si to vychutnáte.

 

Úroveň 1 = jeden zeton

Úroveň 2 = dva zetony

Úroveň 3 = 4 zetony

Úroveň 4 = 8 zetonov

Úroveň 5 = 15 zetonov

Úroveň 6 = 32 zetonov

Úroveň 7 = 64 zetonov

 

Stanovte si pravidlo pre výhru a prehru, limit pre prehru mi robí 7.úroveň, ja do osmej úrovne NEJDEM !

Vačšinou sa dá týmto systémom vytrieskať celkom slušná suma, čo môže nabádať k chamtivosti a zároveň k neopatrnosti, čo je najhoršia kombinácia aj pre disciplínovanú povahu.

   

 

 

Zpět na hlavní stranu s ruletními a sázkovými systémy