Ruleta - archív dopisů  - 4.část

 

 

Ahoj Jirko!
Předně ti chci poděkovat za tvé internetové stránky, které pomohly nejenom mě, ale jistě mnoha současným i budoucím hráčům. I  já jsem díky tvým radám vydělal sice zatím pár tisíc a díky za ně:-), ale pomáhají mi i tehdy, když se vracím s prohrou a dodávají opět novou naději.

Můj příběh s ruletou:
Asi jako každý úplný začátečník, jsem začal sázet na barvy, respektive na červenou, když nepadla zdvojnásobil jsem vklad. No a jak se dá předpokládat, první delší série černé mě vyřadila ze hry. Tak jsem si řekl, co kdybych naopak "šel za barvou, která právě padla", to mě přeci nemůže žádná dlouhá série jedné barvy ohrozit, naopak. Takže když padla červená, dal jsem na červenou, když černá, tak na černou. Tento způsob mi v zásadě fungoval, ale jedna dlouhá série "cik cak" střídání barev mě opět vyřadila ze hry.
Byl jsem z toho docela zoufalý, hledal jsem na internetu nějaký freeware program rulety, abych mohl zkoušet ruletu nanečisto v počítači. Program jsem našel, ale hlavně jsem objevil tvé bezvadné internetové stránky, ke kterým se od té doby znovu a znovu vracím. Užasl jsem kolik různých systémů se dá použít a začalo mi být opět lépe.
Zalíbil se mi "Labouchere"
odškrtávací systém, vrátil jsem se do kasina a ejhle: poprvé jsem skutečně vydělal. Sice něco přes tisíc, ale pro mne to byl po těch prohrách, velký úspěch. Následující den jsem šel znovu a opět jsem byl úspěšný a pak ten den zase v jiném kasinu a opět jsem vyhrál. Bylo mi hezky.
Také jsem si uvědomil, čím konkrétně je vlastně odškrtávací systém bezpečnější od Martingale: předchozí suma prohraných spinů černé, je rozložena na více následujících spinů červené. Trochu kostrbatě napsané, ale ty mi rozumíš.
Vzhledem k tomu, že se snažím neustále něco zlepšovat, napadlo mě při hraní "Labouchere na červenou" : a co kdybych vyzkoušel Labouchere na obě barvy současně a když přijde 0, tak připíšu ztrátu na konec řady u obou barev. A ejhle: vydělal jsem tisíc za mnohem kratší čas! Později, když jsem měl na obou stranách měl vyšší vklady, radši jsem odpovídajícím vkladem jistil i nulu. Pak mě ještě napadlo, když jsem měl jednu řadu moc dlouhou a druhou krátkou, že bych tedy prohru mohl připsat opačné barvě, abych to nějak vyvážil, ale to se mi vůbec neosvědčilo, protože mi tím nakonec vznikly dlouhé řady na obou stranách a nijak to nepostupovalo to dopředu. Pak jsem si říkal, že dávat na obě barvy je zbytečné a kvůli sérii několika nul za sebou i riskantní  a stihnout obě jak spočítat, tak přepočítat na koruny a ještě v limitu stačit namačkat - moc stresu najednou a že stačí od sebe odečíst a dát pouze na jednu barvu.
Znovu jsem se vrátil na tvé stránky a začal podrobněji studovat další systémy, prověřovat je nanečisto ve freeware ruletě, porovnávat je i v mé neustále se rozrůstajicí statistice v excelu. Opět mi vlévaly novou naději, jak systémy, tak i úpravy či zkušenosti z archivu hráčů.

Pak jsem naostro vyzkoušel podle návodu sázet na 6 opakujících se čísel a za čtvrt hodiny jsem vydělal 400,-. Víc jsem se ten den neodvážil a uvědomil jsem si, že jeden z rysů rulety je, že se čísla opakují a že tudy určitě vede také cesta, ale hlavně rychlejší než s barvami. Od té doby vlastně se střídavými úspěchy a neúspěchy zkouším používat více různých systémů a jejich vzájemné kombinování, zda objevím ten pravý univerzální...Snažím se např. vidět souvislosti mezi čísly, která právě padla, zda by se z nich dala poznat, která další čísla v příštích spinech určitě padnou. I v mých statisikách hledám trojice i pětice, šestice čísel, např. padla 16,35 a 22. a když tedy příště padne 16,35 padne opět 22 a když ne hned, tak v dalších 2-3 spinech? nebo co kdybych dával posledních 12 padlých čísel, všímám si i sérií, kdy padají sousedi, "boxování" kuličky naproti v kole např. série sirotků, či zero spiel versus malá série.., nebo neřídí se ruleta nějakým skrytým zákonem pohybu po kouli? atd  atd.

Co mi přijde momentálně zajímavé je např. systém "6 Street", protože se do velké míry přizpůsobuje náhlé změně "počasí" rulety,  pak Freddie (viz předchozí odst.), také Freddie 2, ale u něho jsem již zažil také jednu dlouhou nepříznivou sérii. O Sázce 5x5 si myslím, ale mám to potvrzeno i z mých statistik, že přeci jenom záleží na správném výběru oněch 5ti libovolných čísel. Radši zvolit ty, která se opakují, nebo 5 vedle sebe na kole, nebo např. 5 vedle sebe na plátně.
Jinak ne všechny způsoby jsem ještě stačil úplně prozkoumat, ale stále na tom pracuji:)

Něco hráčích:
Během svého hraní jsem si i všiml různých druhů hráčů od hráčů spolehající pouze na štěstí, přes hráče typu "tisíce nahoru - tisíce dolů - tisíce nahoru - 0,-",  po naprosté profíky. Fascinovalo mě například to, že zatímco jsem já po pětikorunkách na barvách střádal pracně několik hodin svůj tisíc, tak jiní přišli a za pár minut s tisícema odešli. Např. jeden chodí vloží 200,- , po pár spinech sázením na čísla odchází s 2500,- (předpokládám do dalšího kasina), Ne úplně vždy odešel se ziskem, ale jeho ztráta činí 200,-, přišel druhý dal 10 000 za 20 min 17 000. Vidím, že profíky nechávají barvy celkem chladnými, protože spolehlivě vydělávají na číslech (říkám si, podle čeho vlastně poznají, že mají padnout právě ta jejich čísla???). Pak jsou také hráči, kteří se snad až chlubí tím, kolik tisíc dnes, včera a předevčírem zase prohráli, nebo že padají pořád jiná čísla než která sází oni...

Něco o Ruletě:
Úžasně zajímavá hra i systém. Momentálně vlastně nedělám téměř nic jiného, než studuji svou rozrůstající se statistiku, zkouším hrát nanečisto a hraju naostro. Fascinuje mne to, že i když v různých kasinech jsou různé rulety, různé kuličky, různá místa odkud kuličky padají, měnící se směry otáčení kol, přesto se všechny chovají velmi podobně: čísla se opakují, padají dvojice typu 13-31, 2-22, 32-23..streety se vracejí,... to mne vede k závěru, že se to musí řídit nějakými vyššími sice " neviditelnými", ale reálně existujícími přírodními zákony, které jsou ale platné i pro další části reality. Myslím si, že důležitou roli hraje otáčení kola rulety. (i když v softwarových ruletách se vlastně nic neotáčí...:)

Něco o Systémech:
Za těch pár týdnů jsem zatím zjistil, že vlastně všechny uvedené systémy jsou ziskové, ale ne úplně vždycky, pokud člověk nemá dostatek peněz, kterými by přestál momentální nepříznivou sérii.
Snažím se tedy neustále objevit buď nějaký jednoduchý a spolehlivý "univerzální systém", nebo "přizpůsobovací systém", který by se přizpůsobil momentální změně "počasí" rulety, nebo nějaký  "stále přibývající systém", kdy by se z vydělaných peněz dal postupně stále zvyšovat vklad a tedy by vydělával více a dal se opět zvyšovat vklad.....no, říká se: "kdo hledá najde"

Tak Jirko, to je zatím můj příběh. Mám toho ještě moc, co bych mohl psát, ale je to zatím neurovnané, takže spíše bych ti někdy poslal mé pokračování s ruletou...
Zdraví J., zatím pokročilý ruletní hráč:-)

 

 

Dobrý den pane Kahan,
dnes mě napadl systém o který bych se chtěl s vámi podělit. Napadl mě jen tak zničehonic.

Vsadil jsem po jednom žetonu na červené, liché, první tucet a pravý sloupec.
   důvody: 
červená - viz ostatní důvody
                 
lichá - 10 červených, 8 černých
                 
první tucet - v pravém sloupci 3 červené (2 liché)
                 
pravý sloupec - nejvíce červených
  Hrál jsem bez progrese, ale i ta by se určitě dala vymyslet.
  Systém je celkem šetrný k hráči (potřebuje jen 4 žetony) a dovede udržet nejhůř kolem vkladu. Do minusu jsem se nějak extra nedostal a pokud se tak stalo tak během dalších her jsem se dostal zpět na vklad nebo do plusu.
  Výhry jsou následující:
   0,20,22,26,28 - -4 žetony
   13,14,16,17,29,21,32,35 - -2 žetony
   2,4,8,10,24 - -1 žeton
   19,23,25,34 - +-0 žeton
   11,15,18,30,33,36 - +1 žeton
   6 - +2 žetony
   1,5,7,21,27 - +3 žetony
   12 - +4 žetony
   3,9 - +7 žetonů

  Obdobně se dá hrát i na černou / sudou / prostřední sloupec / první tucet
   S pozdravem
   J.H.

 

Poznámka Jiřího Kahana k výše uvedenému systému:

Tedy, musím říci, že jsem zase po čase něčím velmi příjemně překvapen.

Zkusil jsem systém dnes otestovat na Casinu Euru a hra byla více než příjemná.

Říkám to stále, v jednoduchých postupech je největší genialita...

Prostě položíte kamsi své 4 žetony a pak dáváte stále stejnou sázku. Vyhrává se téměř stále,

což může být až zrádné. Ovšem žádné šílené propady zde nečekejte, hra si drží celou dobu

svůj vyvážený charakter. Chce to dopracovat případně jen tu progresi, tipoval bych

to na něco blízkého Martingale, všechny 4 sázky rovnoměrně. Při včasném přerušení

hry ale nemusí být progrese nutná. Skvělý tip na odreagování a snad i zisku pár těch žetonů.

 

Dobrý den,
děkuji za Vaše inspirativní stránky. K ruletě jsem se poprvé dostal na vysoké škole, kdy jsme s kamarádem navštěvovali denní krupiérský kurz. Po 14 dnech jsme se ale shodli, že coby krupiéři si vydělávat nechcem a milý kurz opustili...časový skok...vloni na plese jsme měli zpestřený večer free casinem (malé stolky s ruletami a black jackem, malé židličky, free peníze a velká zábava) a kupodivu nám to se slečnou i šlo...hned nato jsem si řekl, že si musím stáhnout nějaký program do počítače, abych si jen tak pro relax zahrál ruletu - natrefil jsem zrovna na "nějaký" Unibet a to jsem ještě netušil, že se to dá hrát s reálnými penězi...časový skok...letos jsem často přemýšlel nad tím, jak si hravě (při)vydělat z domova a přitom mít ještě dostatek času na jiné aktivity, nu a tak mě osud zavál opět ke stránkám s ruletní tématikou. Pročetl jsem vícero systémů, ale téměř k dokonalosti přivedl Labouchere, který jsem dřel dnem i nocí...moje oblíbená řada byla 1-1-1, nebyla nijak dlouhá a po odškrtání jsem zjistil, že zisk je součet jedniček - tedy 3(Eura). No a když jste to zopákli třeba 7x, měli jste 21(Euro), což se mi jako chvilkový večerní přivýdělek velmi líbilo. Zjistil jsem, že systém, kdy milostivě čekáte na tu a tu barvu mě nebaví a začal víc pozorovat spiny a to, jak kulička řádí metodou chaosu. Pracuji v tomto směru na dvou systémech,  jeden ještě nemám ověřený, ale druhý je téměř tutovka (co se bezpečnosti týče) - máte ho myslím pod názvem Královský ruletní systém - jediná drobná změna spočívá ve vyčkávání - čekáme až padne 3x po sobě číslo z jednoho tuctu a poté vsadíme na zbylé dva. Nevím, jaké máte zkušenosti, ale podle mě se kulička nezdrží v jednom tuctu víc jak 7 spinů (alespoň na Unibet, nevím jak v jiných kasínech). Progrese klasická 1-1, 3-3, 9-9, 27-27 nebo 2-2, 6-6, 18-18, 54-54 nebo 3-3, 9-9, 27-27, 81-81 atd. podle finančních možností. Držím palce Vám i všem zapáleným hráčům.
P. B.

 

 

 

 

Vážený pane Kahane,

při hře si nejraději užívám klid, pohodu a prostor pro racionální úvahu, proto hraju výlučně na internetu a výlučně privátní hry, abych měl na rozmístění sázek dost času. Navíc na sobě pozoruji určitý sklon předvádět se či machrovat před ostatními, nechám se velmi snadno vyhecovat, což, jak jistě víte, je v ruletě cesta do záhuby. Privátní hra po internetu mi umožní vše si v klidu rozmyslet a postupovat systematicky a racionálně. Mezi mé oblíbené systémy patří fibonacci, ovšem v průběhu hry umísťuji sázky podle míry pravděpodobnosti, že přijde kýžené číslo (či spíše pravděpodobnosti, že nepřijde nechtěné číslo). Snažím se tedy vsázet až tehdy, když ve spinech padla nějaká série (např. 3-4 červené, 3-4 sudá či 3-4 menší než 18). To pochopitelně zvyšuje účinnost systému a minimalizuje riziko ztráty. Pokud tomu situace napovídá, aplikuji samozřejmě fibonacci na několika frontách, pokud např. 4x po sobě padlo sude černé číslo, je velmi malá pravděpodobnost, že padne i popáté, takže v takovém případě je dle mého nanejvýš vhodné a minimálně riskantní začít fibonacci na červené a liché. Při pozorném sledování a vyhodnocení vytočených čísel lze přitom velmi často  vidět různé série (v úvahu, jak jsem výše napsal, připadají tři - barvy, sudá/lichá, pod 18/nad18) a těchto využít. Tento postup je podle mě vhodnější než sázení pouze na barvu, kde je člověk často nucen vsázet už na počátku série, což zvyšuje progresi a prodlužuje řadu oproti tomuto systému, jak jej hraju já. Více než kdy jindy tady platí obecné pravidlo Fibonacciho, které máte napsané na webu - je to velmi klidný, poměrně bezpečný a šetrný systém, nicméně občas je zdlouhavý, pokud člověk nemá čas a prostor pro vyhodnocení vytočených čísel, případné série se mohou hůře vyhodnocovat. Není to nic pro adrenalinové hráče, na výhru je potřeba poměrně dlouhá doba) pokud člověk pochopitelně nemá velké štěstí). Výše uvedené čas od času aplikuji i na systém 63, pokud v průběhu Fibonacciho vidím, že již padla 3 čísla z jednoho tuctu, sázím po jednom žetonu na zbývající 2 tucty, v případě neúspěchu postupuji s klasickou progresí (3-3,9-9,27-27, dále jsem se nikdy nedostal, můj tucet prostě padnul). Systémem 63 si tak zpestřím poklidný průběh fibonacciho. To, že ve hře jsou 2 systémy tuctů netřeba připomínat. Závěrem Vám děkuji za Vaše stránky, které laikům pomáhají odhalit tajemství rulety.

T.H.

 

Dobrý den,
mrkněte na moje 2 vylepšení systému, který Vám zaslal jeden z hráčů - jde o výsečovou sázku (čísla 12,35,3,26,0,32,15,19,4 kdy 0 je uprostřed). Hra má 9 spinů a hráč popisuje, že se mu ještě nestalo, aby i v 9. prohrál - mě osobně se to stalo několikrát (naštěstí jen při testování :)) a když máte jednou za čas prohru -243, nestačí to vyvážit těch několik výher za sebou. Koukl jsem na celou statistiku desítek odehraných kol a zjistil toto - nejít za 6. spin, protože ten končí prohrou -90 a to se dá pár koly svižně dohnat...no někdy méně svižně a v minimu se to dohnat nedalo a to vyústilo ve fintu 2 - vyčkat s okamžikem (3 spiny), kdy položit žetony na výsečovou sázku. V praxi takto: restartovat ruletu a dát 1 žeton na červenou, 1 na černou - pokud 1.-3. spinem padne jedno z čísel 12,35,3,26,0,32,15,19,4 - restartujeme. Pokud do 3. spinu nepadne žádné z těchto čísel, je to pro nás impulz položit výsečovou sázku - tedy ve 4. spinu je to vlastně 1.spin výsečové sázky a pak už se postupuje, jak uvádí hráč - 1.-4. spin 1 žeton na čísla, 5.-6. spin 3 žetony na čísla. Pokud 6. prohrajeme, restartujeme (připomínám, že tím, že jsme na začátku čekali 3 spiny, je tento 6. vlastně 9. původního systému, ale s 2,7x nižší ztrátou). Takže zopakuji nejdůležitější body - Na začátku čekat 3 spiny (i kdyby nám to po několika restartech trhalo útroby), nejít za 6.spin. Prosím otestujte. Zdraví Petr B.

 

Vážený pane Kahane

Chtěl bych se taky podělit o jeden kombinovaný systém. Přemýšlím...Není síla zvítězit nad ruletou právě ona kombinace všech možných systémů ? Ptám se sám sebe a věřím, že se tím hráčské šance sčítají. Jenže kolik takových systémů může člověk z hlavy naráz kombinovat ? Já zkoušel tři a na víc bych si asi netroufnul. Jako fungující se mi zdá kombinace systému 6 streets a šestice. Šestice mi pokrývá (z cca 16% nepokrývá) "náklady"na 6 streets. V praxi to znamená, že mám li vsazeno na několik streetů (vše dle pravidel 6streets) a nevyhraju na ně, systém šestice mi tento prohraný náklad získá zpět (a to buď celý, jeho část a velice často i něco navíc). Obráceně rovněž tzn. že pokud nevyjde šestice, část nákladů na onu šestici vrátí vyhraný 6street. Tzn, že neriskuju tak často prohru svého vkladu a nastává často situace : Vsadím žetony s očekáváním výhry na 6 street, ale prohraju. Za norm. okolností přijdu o vklad a navyšuju sázky, ale zde se stane to, že s prohrou na 6streets vyhraju zároveň na systém šestice (který běží úplně nezávisle) a to mi právě vrátí ztracené žetony...Není nutno podotýkat, že velice často je pokryt street (ze systému 6 street) a zároveň třeba "větší čísla 1-18-ze šestice". Pak se výhra sčítá ! Rovněž se je často pokryta i ta šestice (kterou si přejeme aby nepadla) právě systémem 6street tzn. že k prohře je třeba jen aby padl jeden jediný street a nula. Já při systému po celou dobu rovněž sázím na nulu dle pravidel 35x1 žeton,18x2 žetony ..atd. Při profitu 50% z vložených prostředků končím hru !  ...Co takhle přijít do kasína s notebookem vybaveným softwarem, který by při kombinaci množiny známých systémů vše spočítal a ihned navrhl další sázku... :), to by nás z kasín hnali....díky,ahoj, K.

 

 

Mily Jiri !
Mam 23 rokov, a s ruletou za zapocivam uz velmi vela rokov. Jak mali sme sa hrali s takou hrackovou, a casto som vyhraval. Velmi ma ta hra zaujala, a snival som o tom, kedy to vyskusat v realnom casine.
Roky presli, a bola moznost to vyskusat v online casinach, tak som sa do toho dal.
S oblubou som si precital Vase stranky, a skusal som viacero technik. Zda sa mi, ze ak hram na necisto a s rozumom, skoro vzdy vyhram. Tak trosku podla citu, a podla toho, ako sa niektore cisla casto opakuju.
Kedze ale ide do realu, do tuheho :), tak niekedy bohuzial stratim rozum. Je to tak s psychikou. Ale cvicim sa po cely cas.
System, ktory mi najviac uspel, je system Dominance, na ktory som si pouzil trochu dlhsiu progresiu. Progresia je 1-1-1-1-1-2-2-2-3-3-4-5-6-7-8-10-12-14-17-20
Vacsinou chodim len do dvaciatky, ale niekedy ma to strhne, a idem dalej :(
No ale odskusal som si to na Global Player Casine, hral som s najmensou moznou vsazkou, cize 0,05 $.
To je fasa, ze je to take nizke, lebo mam zrazu obrovsky bankroll :)
S pozdravom
D.B.

 

Poznámka Jiřího Kahana:

Chci zde něco podotknout k těm žetonům ...

Od doby, kdy Global Player Casino přešlo na novou verzi softwaru, není tam momentálně bohužel možno hrát

s žetony za 0,05 dolaru. Nejnižší možná hodnota je tam v současné době 1 Euro, což už přeci jen

vyžaduje vyšší kapitál a dokážu si představit, že to mnoha hráčům může vadit. Má se to v budoucnu změnit k lepšímu,

konkrétně někdy v září 2007, ale kdo hledá aktuálně casino s "nízkonákladovými" žetony,

jako nejlepší se v tuto chvíli jeví Casino Euro (žetony za 0,1 Euro, možnost odmáčknutí spinu bez vkladu

a mnoho dalších příjemných věcí ... No, věřme, že taky nebudou chtít něco měnit ...

 

 

 

 

 

Zdravím,
ruleta - slovo, při kterém se mnohým vybaví negativní myšlenky spojené
s prohrou, neúspěchem, problémy, dluhy a závislostí. Ale vždy to mu tak není.
Existuje i ta druhá skupina lidí, kteří berou ruletu jako koníček, stráví u ní
poměrně dost svého volného času a poté se jim ruleta odmění- radostí ze hry.
U mě je tomu podobně. Vše to začalo před pár měsíci. Tehdy jsem o ruletě
nevěděl prakticky nic a první setkání s ní proběhlo v klasickém kasinu za
 doprovodu kamaráda coby zkušeného hráče. Ze začátku jsem pouze sledoval
 hru, neodvážil jsem se vsadit. Poté jsem doma nastudoval pravidla rulety,
podmínky sázení v našem kasinu a vydal se tam znovu, tentokrát s
nachystaným kapitálem kolem deseti tisíc czk a ochotou jej třeba i prohrát, jen
abych si zahrál a okusil tu pravou atmosféru. Nedopadlo to ideálně, po
40 minutách hraní jsem odcházel s necelými 3 tisíci, byl jsem tedy docela
zklamán, že lze prohrát tak rychle nemalé částky. Potom jsem se se vším
 svěřil tomu kamarádovi (hráči) a ten mě také nepochválil. Byla to ode mě
prý blbost tam jen tak jít a náhodně sázet. Bylo mi rovněž vyčteno, že jsem
nepoužil žádné herní systémy. problém byl v tom, že jsem netušil, že nějaké
 existují. Našel jsem si je tedy na internetu, vytvořil si účet u jednoho z internetových
kasin, a systémy nanečisto zkoušel. Divil jsem se, že je to tak jednoduché a efektivní,
nezbylo mi než se opět vydat do kasina a zkusit prohrané peníze dostat zpět.
K mému překvapení, pomocí herních systémů to nebyl žádný problém, za 2
hodinky hraní jsem se dostal skoro na pětačtyřicet tisíc czk. To byl hned jiný průběh hry...
Sebral jsem peníze a odešel. Od té doby mě začala ruleta docela zajímat,
postupem času jsem se naučil nové systémy, nové herní taktiky a hlavně kázni.

V současné době jsem si před pár týdny vytvořil účet u Unibet casina, kde
skoro denně zkouším herní systémy a vymýšlím jejich úpravy.
Při hře o reálné peníze u Unibetu nejčastěji používám systém Martingale
kombinovaný s Laboucherem, systém pěti čísel, systém 1-3-2-6 a jeho variace
 (1-6-2-3). Rovněž mám v oblibě sázení na tucty > Sleduji hru a tucty, které padají,
nastane-li situace, že některý tucet 3x nepadl,  začínám na něj sázet.
Nestalo se mi, že by daný tucet nepadl více než 7x za sebou. Při prohře tedy zvyšuji
principem sázka krát 2 plus hodnota původního žetonu   (1 - 3 - 7 - 15 - 31 - 63).
 Takto se dá pomalu, ale jistě vydělat. A teoreticky stačí kapitál 120 žetonů.
Ovšem moje nejoblíbenější je samozřejmě kromě sázení na konkrétní číslo i
Bondovská sázka a její variace. Vždy jde ale o princip rozdělení sázky na procenta
(nutné dodržet).
 Příklad: sázka 100 žetonů > 70% tj 70 žetonů na nízká čísla (19-36), 25% tj 25 žetonů
na šestici 13-18, a zbylých 5% tj 5 žetonů na 0. Mám pokryty přes 2/3 pole a progrese
je obvykle z 10 spinů 7 výher a 3 prohry. Dobře se zde používají násobky kapitálu tzn.
stejné procentuální složení sázek ale jiný vsazený kapitál, např 200 žetonů > rozděleno
na 140, 50 a 10, nebo 400 žetonů > 280,100,20, popřípadě i menší - 50 rozděleno na 35,
12,3, ovšem při hře s nízkým kapitálem se to moc nevyplácí. Sázím tedy alespoň 100 žetonů.
Vše je samozřejmě podmíněno dostatečnou kázní, za jejiž nedodržení jsem kdysi zaplatil 400 EUR.
Důležité je pro mě i heslo: Když jdu na ruletu vydělat, tak prohraju, když si jdu zahrát, tak vyhraju.
Přeji hodně štěstí při jednotlivých spinech i celkově, a nejen ve hře.
M.J.

 

 

Vážený pane Kahane,

píši Vám, abych se s Vámi podělil o svůj hráčský příběh.

Co se týče rulety, k této fascinující hře jsem se dostal asi před třemi roky a od té doby ji mám čím dál raději. Asi nejúchvatnější okamžik, který jsem při hraní rulety zažil byl, když jsem si šel asi před rokem (jako skoro každý den) zahrát elektronickou ruletu. Neměl jsem v úmyslu zdržet se nějak dlouho, i když kapitál jsem měl slušný. Ten den se mi však vůbec nedařilo, a to se vším všudy. Prohrával jsem téměř neustále a začal propadat beznaději. Z posledních 600 korun jsem z legrace zkusil systém "6 street" a hle, situace se obrátila. Trvalo to asi 4 hodiny, ale z těch 600 jsem vyhrál 11.000!

Posílám Vám 2 zajímavé systémy, na které jsem v poslední době narazil a které na Vašich stránkách nejsou. U prvního vsadíme 5 žetonů na černou, 5 na Low Numbers (1-18), po jednom žetonu na všechna červená čísla od čísla 14 nahoru, jeden žeton na nulu a po jednom na splity 18-21 a 19-22. Celková částka tedy číní 25 žetonů, přičemž pokrýváme celé plátno. Výhry jsou v rozmezí 10 až 64 žetonů (bez započtení vkladu).

Druhý systém spočívá v sázení na obě barvy zároveň. Vybereme si barvu, řekněme červenou, a vsadíme na ni 1 žeton. Pokud vyhrajeme, sázku opakujeme, pokud prohrajeme vsadíme příště 2 na červenou a 1 na černou. Pokud padne černá, vsadíme na červenou 3 a na černou 1 atd. Doporučená progrese u obou barev je 1, 2, 3, 6, 12, 24....popřípadě 2, 4, 6, 12, 24....

Možná tyto systémy nejsou moc profesionální, ale řekl jsem si, že se o ně s Vámi alespoň podělím.

S pozdravem a přáním mnoho štěstí ve hře i v životě Vás zdraví,

hráč M.

 

Dobrý den pane Jiří,
už jako malé dítě jsem často hrál dětskou ruletu. Měl jsem oblíbený systém
Martingale, který sice nikdy "nerozbil" bank, ale taky málokdy vedl

k absolutní prohře. Později jsem tento systém chtěl vyzkoušel i v opravdovém
menším kasinu, kde však byl velmi nízký poměr mezi minimálním a maximálním
vkladem na jednu barvu. Něco jsem sice vyhrál, ale riziko bylo dost vysoké.
Zkoušení ruletních systémů mne vždy bavilo, a proto jsem byl nadšen, když
jsem před nedávnem zcela náhodou natrefil na Vaše stránky. Některé herní
systémy jsou velmi zajímavé a ve volných chvílích je zkouším v internetovém
kasinu. V rámci testování jsem nechtěl hrát o větší peníze, ale taky ne
úplně nanečisto. Proto hraji v Global Player Casinu, kde je možno volit
žeton 0,1 nebo i 0,05 USD.
Zatím jsem získal následující zkušenosti.
Martingale je sice rychlý, ale opravdu zrádný. Není problém natrefit na
dlouhou sérii čísel jednoho druhu (např. červených, velkých, sudých, ...) a
vše ztratit. Vliv těchto dlouhých špatných sérií dobře omezuje Fibonacci

a Labouchere systém. Někdy ale vznikají dlouhé hry, z nichž ne každá

dopadne dobře. Ruleta je opravdu nevyzpytatelná dáma. Musím potvrdit

vícekrát uváděnou pravdu, že lepší je asi hrát krátké hry s větším vkladem,

s předem danými limity a dostatečným kapitálem, než hrát o malinké částky

někdy dlouhé série.
Osobně se mi zatím nejvíce osvědčily tyto dva známé, ale trochu upravené
systémy:
1) Hra na tucet a sloupec - pokud nepadne 4x po sobě některý tucet, začínám
sázkou 1 žeton na tento tucet. Při výhře konec a čekám na další tucet, který
4x nepadl. Při prohře používám progresi 1-3-6-10-14-20-30-44-66-99. Možná
výhra postupně roste (při vkladu 3 je výhra 5, při vkladu 6 je výhra 8, při
vkladu 10 je výhra 10), pak zase postupně klesá. Někdy, když mockrát padl
jeden tucet, vznikají sázky současně na dvou tuctech. Totéž sázím i na
sloupcích, pouze s tím rozdílem, že začínám sázet až poté, co některý
sloupec nepadl 5x. Výhry přibývají docela rychle.
2) Hra na dva tucty - pokud padl jeden tucet, v následující hře sázím na
zbylé dva tucty. Na každý stejnou částku s progresí 1-3-10. Při vkladu 10
přecházím na Labouchere systém, tj. při další prohře nesázím 30, ale píšu
řadu 10,10,10 a sázím 20 na každý tucet. Poté co se podaří Labouchere
systémem sérii zachránit, začínám znovu původním vkladem 1.
Děkuji za Vaše zajímavé stránky a přeji hodně štěstí ve hře.
D.

 

Přeji úspěšný den.
Na vaše stránky jsem poprvé zavítal asi před půl rokem.Od té doby se vše změnilo..Ze začátku jsem dost prohrál,ale to bylo způsobeno malou kázní příp.neznalostí systémů.Ruletní systémy testuji cca 6 hodin denně,ale někdy i 12 :-)..
 Rád bych se podělil o jeden,který mě zklame jen výjimečně..Je to v podstatě "rychlá" Sylviina volba.Takže:pokryji každé číslo(všech 37) jedním žetonem.Při každém vyhraném spinu odstraním žeton z čísla,které právě padlo.Progrese je stejná jako u Sylvie,tedy 35 krát 1 žeton,18 krát 2 žet,18 krát 4 žet atd..Nesnažím se "vyčistit"celé plátno,ale při zisku 100 žetonů končím.
Rád si také zahraji systém D'ALEMBERT přičemž vsázím na 0 a devět čísel na levo + devět na pravo... tedy:22,18,29,7,28,12,35,3,26,0,32,15,19,4,21,2,25,17,34.
Oscar's grind lze úspěšně hrát i na obě barvy,ale zavčas musíme s jednou skončit a druhou "dohrát" k jedničce.
Momentálně testuji obdobu 6street..,kde vsázím na 0 a vysvětlím na jednom tuctu.Padne 1 street, položím na něj jeden žeton. Padne 2 street položím na oba 2 žet.,padne 3 street položím na padlé 3 streety po 3 žet.a konečně padne 4 street a máme zaplněný tucet 4 street po 4 žetonech.Ted už výhra přijít musí,takže při každé výhře odstraníme z každého street jeden žeton,až se dopracujeme k nule a začínáme od začátku.Takto hrajeme každý tucet zvlášť a pořád máme vsazeno na 0.U výher při "zaplňování"se nic nemění.Žetony neodstranujeme ani nepřidávame.
Takže to je zatím ode mě vše, mnoho úspěchů všem hráčům a hlavně vám pane Jiří přeje "polepšený hráč" V.K.
-Kde je vůle,tam je cesta.

 

 Dobrý den,

vylepšil jsem systém 63 ... Vymyslel jsem fintu , jak nečekat na to ,než např. dvakrát po sobě dojde ten či onen tucet - tím se samozřejmě sníží progrese a riziko.. Počkám si , které dva tahy padnou... padne např. č 8 a číslo 23.. Tucet vznikne tím způsobem , že street který padne  a první street pod ním je vlastně půlka tohoto streetu tedy - 7,8,9,10,11,12 a druhá polovina tohoto tuctu - 22,23,24,25,26,27... Tímto vznikl tucet který padnul dvakrát... pokud nám jeden 'dvojstreet' padne dvakrát po sobě , tak si počkáme na další číslo a tím líp pro nás protože vznikl tucet , který padl třikrát a my máme výhodu protože je menší pravděpodobnost že dojde k progresi.... 

M.J.

 

 

 

 

Jmenuji se Martin, je mi 26 let..Na začátek bych chtěl pochválit vaše internetové stránky a hlavně to , že jste si dal práci pro to, aby ostatní hráči jako jsem já ,se dozvěděli něco o ruletě a jejich herních systémech... Já sám jsem u rulety strávil nemálo času - jak u rulety na internetu , tak v kamenných casinech... Tuto hru jsem si oblíbil především proto, že zde není nastaveno procento výhry jako na herních automatech, kde může sednout každý opilec , ale je založená na náhodě, tedy 1:37 že padne to či ono číslo a dál záleží na skušenostech , předvídavosti a štěstí hráče , jaký herní systém zvolit či co vlastně vsadit...... Já osobně se o sobě nebojím přiznat že jsem hráč... V životě jsem něco získal , něco zase naopak ztratil ale pokud má člověk odvahu nějaké riziko podstoupit a drží se ho štěstí tak mu to často vyjde...Nás hráčů je ovšem málo a hodně lidí nás zavrhuje jeko gemblery ,ale znám trochu 'gemblerů' kteří se svým koníčkem živí a to docela úspěšně.. Každý z nich má ovšem svůj recept na úspěch...Tak a teď k věci.. Určitě jste zvědaví na můj příběh... Začalo to asi před půl rokem , kdy mě kamarád ukázal na internetu hru ruleta... Ze začátku jsem u ní trávil hodně času, i když jsem nehrál o peníze a snažil jsem se této zábavě přijít na kloub.. Musím přiznat , že už tenkrát mě okouzlila..Tehdy jsem vymýšlel, dá se říct své systémy a kupodivu některé fungovaly.. Poté mě napadla myšlenka, jestli někdo na internetu nemá napsanou nějakou radu jak ruletu hrát..Tenkrát jsem narazil na Vaše stránky, a to bylo něco na mě.. Téměř všechny systémy jsem odzkoušel a vymýšlel kombinace jak docílit co nejlepšího výsledku.. Při mém bádání a kombinování jsem proseděl  velmi mnoho svého  volného času.... Poté mě napadla myšlenka - zkusit vsadit protože za nějakou dobu jsem se tuto hru naučil hrát.. Celou noc jsem nemohl usnout a uvažoval jsem jakéže čísla budu vsázet - jaké kombinace systémů použiju.. Při mé první návštěvě casina jsem ale bohužel prožil zklamání, protože jsem prohrál 5000kč...  Já jsem však povaha , která se nevzdává a tak jsem za 14 dní - po výplatě vsadil další peníze a tak nějak jsem si věřil a taky bylo správně protože jsem vyhrál tu noc 17500.. Omámen tuto částkou jsem chodíval do casina, pozoroval tamní hráče , sledoval ostatní jaké systémy hrají a přišel jsem na jednu skutečnost - tito lidi ve většině případů skoro žádné systémy nehrají.. Nevím jestli se jednalo o náhodu ale je možné, že to chodí v jiných casinech jinak.. To co vyhrávali tomu taky odpovídalo - prohrávali nepěkné částky... Já ovšem vím , že jsem určitě v plusu protože průměrně dvakrát vyhraju a jednou prohraju.. Tedy aspoň tyto dva měsíce a to díky tomu, že znám herní systémy... Bez nich bych asi nic nesesmolil.. Je pravda že jednou jsem prohrál 20000 kč ale za 4dny se mi tato suma vrátila...... Každopádně ruleta je nádherná hra při které se mi vždy roztluče srdce když čekám na číslo které padne.... V životě jsem hodně štěstí neměl - v lásce , kdoví v čem ale doufám , že se mě štěstí bude při ruletě držet... Je to můj malý kousek pohody který mám a do rizika půjdu vždy... 

Děkuji a přeji vám hodně štěstí ve hře a jak kdysi řekl jeden herec - ať každej den stojí za to  :-)

 

Odpověď Jiřího Kahana:

Dobrý den Martine,

Musím říci, že mi docela mluvíte z duše, Vaše popisy pocitů při hře jsou tak věrné, že mě z toho až mrazí.

Ale tak to prostě u této hry bývá, v tom je její kouzlo a kdo tohle nezažil, asi hráčskou vášeň jen stěží pochopí.

Ještě jedna věc se mi líbí - Vy jste totiž hrdý na to, že jste hráč a to je v dnešní době hodně těžké. Mezi námi,

všichni lidé, kteří šli svou cestou a posunuli svět někam dál, ať už to byli vynálezci, dobyvatelé či mořeplavci,

museli mít srdce hráče. Kdyby neriskovali, ničeho by nedosáhli. Oni to tenkrát neměli lehké. A dnes to je stejné.

Když prohrajete, budou se Vám smát. Když vyhrajete, budou Vám závidět nebo chtít půjčit.

Tak to bylo, je a bude. Nedejte se ovlivnit.

Přeji Vám hodně štěstí, třeba i v té lásce!

J.K.

 

Dobrý den pane Kahan
Po delší době píši. Chci se s Vámi podělit o jeden systém , který vychází z
několika vašich.
1) sázení na číslo co padlo + sousedy jak na plátně tak na ruletě + 4 poslední
Celkem tedy sázím 8 žetonů na spin
Progrese je jako u sázení 5x5 s menší úpravou
Radši napíši příklad : postupně padala čísla 2,4,14,31, ale začít mohu kdykoliv i
když je jenom 1 číslo, v tom případě dám pochopitelně v dalším spinu pouze 5
čísel
1) padne 31 - sázím 14,9,31,30,32,14,4,2, po jednom žetonu na číslo : -8
2) padne18 - sázím 22,29,18,17,19,31,14,4 po jednom žetonu na číslo : -8-8= -16
3) padne 9 - sázím 31,22,9,8,10,18,31 po jednom žetonu na číslo : -8-16= -24
4) padne 19 - sázím 15,4,19,18,20,31,18,9, po jednom žetonu na číslo : -8-24= -32
 
5) padne 21- sázím 4,2,21,20,22,19,9,18 po dvou žetonech na číslo, padá číslo 4
: -32-16+72= +24 , restartujeme na 1 žeton a jedeme dál, v našem případě
21,19,4,3,5,21,19,9, atd
 
progrese na reálném příkladu ze hry :
11
1111
2
1111
2222
3333
4
3333
4
3
2222
3
222
1


Minimum pro pohodovou hru je alespoň 350-400 žetonů. Poznatek mám takový ,že
při progresi 5 bych to zabalil a hrál znova.

Průměrný zisk 1000 - 1500 žetonů za 2 hodiny hraní.


Někdy se stane že mám na čísle 2-3x více žetonů než na ostatních číslech při
stejné progresy, doporučuji neuhýbat od systému, často je to pěkná výhra
Pokud se bude někomu chtít může systém otestovat, jak už jsem psal,

přes progresi 4 jsem se nedostal .

 

Díky a s pozdravem V. J.
 

 

Dobrý den pane Kahane,
náhodou jsem narazil na Vaše stránky a hodně mě zaujali. Vždycky jsem koukal skrz prsty na jakékoliv hráče čehokoliv. Vím, že ruleta je trochu jiná. Vždycky mě bavila logika a v tomto určitou logiku spatřuji. Sice postavenou na náhodě a pravděpodobnosti, ale i štěstí je určitá proměnná s kterou se musí počítat.
No musím říci, že mě to prostě natolik zaujalo, že jsem se okamžitě zaregistroval na Unibetu, ale i na CasinoEuro.  Zkoušel jsem spoustu systémů, začal jsem D'Alembertem, Laboucherem, Fibonacciem, Systémem 1 3 2 6 ( u tohoto systému se mi zkusmo ale nejvíce osvědčila řada 1 6 2 3). Tyto systémy mě naučily jak a kolik vsadit! Občas jsem to zpestřil Bondovskou sázkou. Vyhrával jsem, ale i prohrával. Mám pocit (v životě i ve hře), že pokud vsadím na jedno, padne vždycky to druhé. Přesvědčil jsem se i v ruletě. Ale pokud člověk hraje v pohodě a z rozvahou dá se to. Ale popravdě mám raději něco krapet složitějšího a systematičtějšího. Zaujal mě systém 6 streets. Ten se mi i nejvíce osvědčil. V kombinaci s těmi předchozími to byla docela bomba. Za 15 minut hraní nanečisto jsem z 30 euro dostal na krásných 590 euro. Zjistil jsem, že se nesmí jít až na doraz, člověk musí mít jakoby 6. smysl a včas rozpoznat, kdy to prostě nejde. Raději restarovat ruletu a zkusit jiný systém.
Je to jak popisujete: Je potřeba mít více kapitálu a nebát se to rozjet, jen tak se dá vyhrát. A Kasina vyhrávají na těch co sázejí málo. S tím naprosto souhlasím.
Děkuji Vám!
P. B.

 


Dobry den, pan Jiri
Vasa stranka o rulete ma dost zaujala, a som rad ,ze ste dali ludom (hracom) vela tipov ako prekabatit casino.Zatial som este nevyskusal vsetky Vase systemy (zatial nemam az taky vysoky kapital ,aby som mohol pouzit napr. ´´Bondovsku sazku´´ atd. no casom to azda pouzijem),vacsinou hram System 63, John WayneSuperior, Martingale a Svaty gral (niekedy).Tiez sa mi paci Fibonacciho rada ktora je podla mna prehladnejsia pri zapisovani ako napr. Labouchere .Fibonacciho hram hlavne ked si chcem len tak v klude posediet za hracim stolom ...

 

... A ,no prisiel som na 1 system myslim ,ze som ho na vasej stranke nevidel ,tak vam ho popisem. Neni to nic profesionalne ,skor naopak,no par korun som s nim uz vyhral.
Tak vsadzam pri nom po 10sk na ciernu a 10sk na 3.sloupec (cize 3,6,9,12...),spolu teda 20sk na jeden spin.20 korunami mame pokrytych 26 cisel.
Ak padne 0,1,5,7,14,16,19,23,25,32,34 cize 10 cervenych cisel + 0(je to ani nie 1/3 pola), nasa strata bude pri sazke 20sk ,-20sk.
Ak padne cierna (okrem 6,15,24,33) zostavame na nule.
Ak padne cervena 3,9,12,18,21,27,30,36 vyhra je +10sk.
Ak padne cierna 6,15,24,33 nasa vyhra je +30sk.
Ak prehram vsadim dvojnasobok, cize miesto 10sk to bude 20sk, spolu 40sk na spin,atd.Ak nastane situacia, ze som musel vsadit trebars 160sk na spin (80sk na ciernu a 80sk na 3. sloupec) a konecne vyhram ,vsadim v dalsej hre o polovicu menej tj.80sk (40sk na ciernu a 40sk na 3. sloupec) atd. (Ak vsak nahodou pri zvysenej stavke napr.160sk vyhram a vykryje sa mi tym prehra z predchadzajucich kol,zacinam opat zo stavkou 20sk tj.10sk cierna a 10sk 3.sloupec ZBYTOCNE TAK NERISKUJEM) Priklad posielam v prilohe (v priklade som zacinal s 1000sk a po 36. spinoch to bolo 1350sk).
S pozdravom D.

 

 

 

 

 

Hezký den pane Kahan,
rád bych také přidal pár poznatků, ke kterým jsem za dobu, co se věnuji ruletě, dospěl.
Abych pravdu řekl, začínal jsem jako možná více hráčů na tak nějak podvědomě známém systému Martingale (tehdy jsem ještě nevěděl,  že má tento systém název a historii) ale praxe ukázala, že série se může protáhnout i za hranice mých finančních možností. Naštěstí jsem si všechna čísla i z kamenných kasin zapisoval a vysledoval jsem několik zákonitosti, o kterých je na vašich stránkách také řeč např.: dlouhou dobu se mi dařilo sázet na dvojice čísel (2 červené, 2 vysoké, 2 sudé atd... ) nikdy se nejednalo o převratné částky, ale téměř vždy jsem za různě dlouhou dobu dospěl k výhře (hlavním předpokladem byla však vždy trpělivost a ukončení hry již při malém zisku, kapitál postačil 60ti násobek sázky)
2. systém, který používám, je obdoba Charlotte. Nepoužívám však sázku na konkrétní číslo, ale na čtveřice. Systém aplikuji tak, že "posázím" celé plátno 12ti žetony, tak že se vždy v prostředním sloupci překrývají - padne-li ten, mám dvojitou výhru... jakmile padne jakékoli číslo ze čtveřice, odstraňuji z ní sázku... takto pokračuji, dokud nepadne alespoň jedno číslo z každé čtveřice... sázky je samozřejmě nutné upravovat v průběhu hry a to 1 žeton po dobu 9 spinů, 2 žetony po dobu 6ti spinů .... atd.. to je samozřejmě nutné propočítat a každý si může sázku upravit sám, ale pozor, praxe ukázala, že některé čtveřice nesly i 50spinů (rekord byl tuším 63, takže je nutné včas přestat sázku navyšovat!). Nyní hraji hlavně Vámi uvedený System Kaskada, líbí se mi jeho "jistota" a hlavně pohoda delší a stabilnější hry... pro hru používám GP casino... mám rád jeho "usedlejší" design.. a hlavně možnost opakovat sázku (u některých internetových kasin jsem se s touto možností nesetkal).
Děkuji za vše.
F.N.
.

 

Vzkaz Jiřího Kahana:

přikládám dopis jednoho z hráčů, který vyvinul ruletní systém na bázi Cyklické rulety:

Vyzkoušel jsem už všechny systémy, které zveřejňujete na svých stránkách a jako nejvíce profitující se mi osvědčili 35:1, Cyklická ruleta, Kanon a Rohová obrana a jako nejjistější mi příjde D´Alembert, 2 nahoru 2 dolů, Superior a Oscar´s Grind, ale co mě velmi zklamalo je Nálet a Freddie 2. U systému 35:1 jsem si zkusil takovou parádičku a vyšla – vsázel jsem na 5 čísel a vyhrál jsem 350, poté jsem to rozdělil na stejných 5 čísel po 7 žetonech, jak uvádíte a opět mi to vyšlo, takže jsem měl 245 žetonů, a protože jsem byl v plusu ze systému Cyklická ruleta, který jsem hrál předtím, tak jsem 245 žetonů rozdělil na stejných 5 čísel (49 žetonů na číslo) a když jsem viděl, kam kulička spadla, nemohl jsem uvěřit, protože jsem vyhrál 1715 žetonů. Bylo to asi hodně velký štěstí. Napadl mě takový systém, tak bych se s Vámi chtěl o něj podělit. Je podobný jako Cyklická ruleta.

Pojmenoval jsem ho Terč, protože první rozložení žetonů připomíná terč. Hraje se na čísla v 1 nebo ve 2 tuctech. Pokud se hraje v 1 tuctu je dobrý sázet po jednom žetonu.
Sázka je následující:
splity: 1-2, 2-3, 4-7, 5-8, 6-9, 8-11, 10-11, 11-12
rohy: 4-8, 5-9
celková sázka je 11 žetonů
Vhodná progrese je, příště dát navíc žetony na místa kde byla nejmenší možná výhra:
splity: 1-4, 3-6, 7-10, 9-12
Dobrý je, že jsme přisadili pouze 4 žetony
Při další prohře je progrese, že přidáme žetony:
splity: 4-5, 5-6, 7-8, 8-9
rohy: 1-5, 2-6, 7-11, 8-12
čísla: 1, 3, 10, 12
Další progrese je, že odeberu žetony z rohů 1-5, 2-6, 8-11, 9-12 a přidám na:
1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12,
splity: 1-2, 2-3, 4-7, 6-9, 10-11, 11-12
Každá výhra mi pokryje všechny předchozí sázky a ještě jsem v plusu.
Další progrese už je pouze zdvojnásobování sázky.
Když se hraje na čísla ve dvou tuctech, tak je lepší používat dvojnásobné sázky pro větší výhru.
Přeji hodně štěstí na ruletě a rád od Vás dostanu nějaké novinky.
S pozdravem A.

 

Vzkaz Jiřího Kahana:

Zdravím všechny příznivce rulety. Přikládám dopis jednoho z hráčů, který velmi zajímavým způsobem provedl úpravu systému 3/2. Tento hráč se na mne zároveň obrátil se žádostí, ať každý z hráčů, který bude mít příležitost, jej otestuje a případně zašle zkušenosti, aby bylo vidět, jak se bude tento systém chovat při větším zatížení. Vzhledem k tomu, že ta úprava je zajímavá se k tomuto požadavku připojuji. Každý z hráčů, kdo má čas a zájem, může systém odzkoušet i nanečisto třeba u Unibetu nebo Casina Euro. Bude-li kdokoli z vás mít zajímavou zkušenost s touto modifikací, případně další zajímavou kteréhokoli systému, napište mi, Vaše zkušenosti přepošlu autoru této úpravy a také je trvale připojím k systému 3/2, ať mohou být k dispozici všem hráčům. Zmíněný dopis s úpravou systému je zde:

 

Dobrý den,
píšu opět po nějaké době a tentokrát mám i tip jak drobně vylepšit systém 3/2. V systému 3/2 zbývá hráči 10 neobsazených čísel + 0, tedy 11 čísel na kterých nevyhraje - to je stále poměrně dost. Hráč H tento systém vylepšil tak, že zbývá 6 neobsazených čísel + 0, tedy 7 nevýherních čísel. Můj systém zanechá na plátně pouhé 3 volná čísla a 0, mít nevsazeno jen na 4 čísla už mi připadá vcelku příjemné :-). Tak tedy, umístíme 6 žetonů na dolní/horní polovinu a po jednom žetonu na zbývajících 5 streetů, zůstane tedy volný pouze jeden street a 0! Výplata výhry je 12 žetonů - 11 vsazených = profit 1 žeton. V případě že padne některé z 4 čísel, která jsme nevsadili, navrhuji zvýšit sázku o jeden žeton na streetech a o 6 žetonů na dolní/horní polovině
a s touto změnou hrát dokud se ztráta nesrovná, pak přejít zpátky na původní sázku. Chtěl bych Vás (případně návštěvníky Vašich stránek) o zaslání zkušeností s hraním tohoto systému.Chtěl bych totiž zjistit, jak tento systém bude fungovat při větším zatížení, já sám bohužel nemám dostatek času abych jej důkladně otestoval takže dík za každou zkušenost.

Hodně štěstí při hře! S pozdravem, L.
 

Vážený pane Jiří, zdravím Vás a moc děkuji za tyto stránky. Ruletu hraji již asi 7 let se střídavými úspěchy, ale do této doby pouze v kamenkách. Proto si asi dokážete představit mojí nervovou soustavu po takové době, všechny ty změny dealera, tlačenice u stolu, časový pres apod. Po celou tu dobu jsem praktikoval pouze dva systémy, na které jsem kdysi náhodou
narazil, a to Systém 63 a systém 6streets. Ale poté co jsem přišel na Vaše stránky, jsem začal hrát i na internetu. Vyzkoušel jsem většinu systémů, ale nejvíc mě zaujaly 2 systémy uvedené v dopisech. 1.systém je od člověka, který se podepsal jako M a jde v něm o sázení na čísla 0,26 a 32 + čísla co padnou (max. 5) Snažím se tento systém hrát cca 10xdenně, jde mi o to ho otestovat, z toho 2x za reálné peníze a zbytek cvičné hry a musím doposud konstatovat, že výdělek uvedený M. je reálný, hra je bez větších výkyvů a naprosto pohodová. Hraji to u Unibetu s žetonem za 1 euro a pokaždé mi stačí kapitál 150-200 euro. Druhý mnou testovaný systém hraji taky dle možností několikrát denně. Je to systém, u kterého se sází na 9 předem daných čísel
(12,35,3,26,0,32,15,19,4). Když jsem ho hrál přesně podle onoho dopisu (cvičně), několikrát jsem se dostal do poslední úrovně a prohrál 243 euro. Tak jsem to trošku poupravil a při jakékoli změně hodnoty vsázených žetonů restartuji ruletu,tzn. i když přecházím ze sázky 1 euro na číslo na sázku 3 euro na číslo (ze 3 na5 a z 5 na 7). Nevím, jak je software nastaven, ale změna byla opravdu znát. Do poslední úrovně jsem se také dostal (-243), ale je to na druhou stranu vykompenzováno nemalým ziskem (cca 600 euro). Ještě jeden poznatek, když jsem prohrál těch 243, tak jsem opustil kasino a znova se nalogoval. Čísla poté chodily „líp“ . Taky není špatné, když se hraje jiný systém a zmiňovaná čísla několikrát za sebou nešla (já hraju 7x), potom začít s tímto.
      Ještě jsem si vymyslel obměnu systému 3 tucty. Změna je v tom, že nevolím čísla libovolně, ale záměrně čekám, až mi je ruleta sama ukáže. Čekám u rulety, zapisuji čísla a nevsázím, když se nějaké číslo opakuje, poznamenám si ho. Až dostanu 9 takovýchto čísel, přidám k nim 9 čísel kolem nuly (12-4 viz výše) a teprve potom nastupuje systém 3 tucty i s Vámi uvedenou progresí. V případě, že mezi čísly, která se opakovala je i některé z těch kolem nuly, podle pocitu dám jiné tak, aby součet všech čísel byl 18. Po výhře 100 euro končím a přecházím na jinou hru, což je obvykle velice brzo. Ne vždy se povede, aby padlo přesně 6 čísel do každého tuctu, ale to vůbec není problém, vsadím čísla, co se ukážou a hraji s nimi. Nemá smysl to lámat přes koleno a z nějakého tuctu ubírat číslo (když to chodí) a cpát ho jinam, kam se kulička za celý den ani nepodívá .
      Jsem vášnivý (a úspěšný) sázkař kurzový, sport sleduji hodně, stojí to sice spoustu času hledáním informací, ale výsledek stojí (většinou) zato. Pomalu však upřednostňuji ruletu, času tu strávím stejně jako hledáním informací o sportu a výsledek je podle mého mínění jistější (viz skreč u tenisty, písknuté penalty v poslední minutě nastavení apod ).

      Přeji Vám i čtenářům těchto stránek mnoho úspěchů a hlavně – je to
hra, tak je třeba k ruletě přistupovat, bavit se s ní a zároveň z ní mít
respekt.
  P.

 

Dobrý den Jirko
Nejdříve, než se dostanu k předmětu mého dopisu, bych Vám chtěl poděkovat za vaše webové stránky, které přinášejí lidem radost ze hry. Vyzkoušel jsem téměř všechny ruletní systémy, které se na této stránce nacházejí a musím uznat že mnoho z nich je velmi zajímavých. Pochopil jsem, že ruleta není o štěstí, ale o disciplíně, pravděpodobnosti a hlavně velikosti kapitálu. Za tyto rady obzvláště děkuji, jelikož jsou nedocenitelné. A teď k mému systému. Je velmi pravděpodobné, že se již někde objevil, ale z dopisů, které jsem četl na vašich stránkám nikde nevyplynul.
Tento systém vychází ze systému ,,Tří tuctů'' a je vhodný pro hráče, kteří by rádi, tak jako já, hráli tetno systém a nemají dostatečnou výši kapitálu. Nazval jsem ho ,,
systém jednoho tuctu''. Princip je zcela jednoduchý. Jak víte, u systému tří tuctů si vyberete šest čísel na každém jednotlivém tuctu. U tohoto systému si vyberete ovšem pouze šest čísel na jednom libovolném tuctu. Například na 2.tuctu čísla 13,15,17,21,23,24 a na ně budete sázet pomocí stejné progrese jako u třech tuctů a to 1,1,1,1,1,1,2,2,2,3,3,4,5,6,7,8,9,10. Popřípadě můžete tuto řadu prodloužit podle množství kapitálu.
Pohoda a síla ze systému ,,Tří tuctů'' zůstává a vaše konto je šetrnější :o).

D.

Dobry den pane Kahan

uz z drivejska jsem pouzival a stale pouzivam kombinaci dvou systemu a to ze sazim na dva tucky po jednom zetonu a na kdyz prohravam tak ztrojnasobuji sazku podle me docela vynosny system a myslim ze i setrny ke kapitalu a k tomu pouzivam system ze sazim na jedno oblibene cislo u me je to 26 nebo 32 ja to nazyvam nozicky nuly :-) sazim to cislo dokud nepadne a kdyz padne kolem nejakeho 20 tahu tak jsou z toho slusne penize , jinak mam ucet u Unibet. Taky musim rict, ze kazdej tyden se tesim na vase tipy na utkani a porovnavam s mojim nazorem ..... preji hodne stesti pri hrani a hlavne spoustu uspesnych sazek ;-) P.

Dobrý večer,
přišel jsem na způsob, který jsem nenašel ve vašich systémech, ale funguje na stejným principu jako Systém 3/2, a to tak, že já vložím tři žetony na 19-36, a dva žetony na první tucet (1-12), mám mnohem víc čísel pokryto než u vašeho systému a výhra je skoro vždy jasná..... díky tomuto sytému, který vyšel z vašich systému, jsem už 700Kč v plusu, není to moc, ale bál jsem se abych o svoje peníze nepřišel a tak jsem sázel s rozmyslem.

S pozdravem, H.

Dobrý den Jiří,
Vyzkoušel jsem nanečisto všechny systémy, některé se osvědčily, jiné se ukázaly jako hodně zrádné a mám i pár návrhů (osvědčených) jak vylepšit i ty stávající. Například systém 5 čísel: progrese není špatná, ale záleží, jaká čísla si zvolíte. Při testování tohoto systému se mi stalo, že kulička padla na některé vedlejší číslo (myslím na ruletě, ne na plátně) a občas se stalo, že mnou vybraných 5 čísel nepadlo ani po 20 spinech, i když sousední čísla padala celkem často, což hráče ničí. Z toho jsem vyvodil, že je nejlepší čekat tak 30-40 tahů a sledovat, která čísla padají nejčastěji a podle toho zvolit výseč 5 čísel na ruletě. Výsledky jsou překvapivé.
Dále mě zaujal systém Labouchere: jenže se občas stane, že při několika sériích nepříznivých tahů se z naší progrese, která začínala 1 a končila 4, je najednou progrese s 5 na začátku, což znamená, že při každé další prohře zvyšujeme sázku o 5 žetonů a saháme stále hlouběji do kapsy: proto jsem Labouchere zkombinoval s D'Alembertem. Napíšeme si řadu 20 jedniček a postupujeme jako u Labouchere: sázíme celkovou hodnotu prvního a posledního čísla. Když prohrajeme, připíšeme částku na konec, když vyhrajeme, škrtáme první a poslední číslo, dokud řada nezmizí. Výhoda tohoto systému je, že i s malým kapitálem můžeme překonat větší nepříznivou sérii, protože vždy přidáváme jen jeden žeton a nestojí nás to tolik nervů. Platí tady jedno pravidlo: na začátku musí být vždy jednička: pokud dojdou, jednoduše jich několik připíšeme:-)
Nejvíce mi ale učaroval výsečový systém: nevím, jestli je to jeden z Vašich profesionálních systémů, ale řekl bych, že je hodně výnosný. Doporučuji ale nejdříve sledovat ruletu a zapisovat si čísla, která padla, protože některá padají častěji. Dále si na papír nakreslíme kolo rulety tak, jak vypadá ve skutečnosti. Po nějakých 30 - 40 tazích napíšeme ke každému číslu počet zásahů. Teď vidíme, kde je nejsilnější třetina a na ni také vsadíme 12 žetonů po 1 kuse na 12 čísel. A teď v čem je to kouzlo: oproti sázení na tucty nebo sloupce, kde jsou čísla rozhozena po celém kole, je pokryta ucelená třetina kola rulety, i když na plátně to vypadá zmateně. A to je podle mě zásadní chyba, které se dopouští mnoho nezkušených hráčů: rozloží žetony na plátno na některý tucet a čekají, protože si myslí, že mají pokrytu třetinu rulety. Samozřejmě, že mají, ale jen plátno, na kole, kde se rozhoduje především, to vypadá jinak. Jenomže kulička se jim může vyhnout, v případě výsečové sázky stačí, aby byla trefena třetina kola, což je celkem časté. Při této strategii se mi ještě nestalo, abych došel do 6. progrese (mimochodem, systém progresí zasílám v příloze: stačí, když do žlutého pole napíšeme velikost výseče a pak jen upravujeme sázky tak, abychom byli v plusu). 
S pozdravem
H.

 

Ahoj Jirko,
jsem už poměrně zkušený hráč rulety a vcelku náhodou jsem narazil na tvoje stránky a opravdu se mi moc líbí. Vyzkoušel jsem skoro všechny tvoje systémy a získal zajímavé zkušenosti, některé záporné a některé kladné. Chci se s tebou o ně podělit. Martingale systém jsem znal už dříve a rozhodně nejsem jeho zastáncem ani všech systémů na jeho bázi založených jako jsou např. Dominance,  Bally´s, Devítka, šestice nebo 3 tucty atd.. Systém D´Alembert jsem už taky znal a v podstatě jsem si ho sám vymyslel a patří k oblíbeným, hraji zároveň na barvu, lichou/sudou i velkou/malou, začínám na 3 žetonech a pokud dojdu na nulu, tak sazím na opačnou možnost s zase 3 žetony, samozřejmě se stanovením jasných limitů - většinou konec při výhře 100 a max. prohra 200 žetonů (toto používám u většiny systémů tohoto typu), bilanci úspěchu mám okolo 75%, tedy 3 výhry 100 na jednu prohru 200 žetonů, což je pěkná výhra. Systém Fibonacci mi příliš nezaujal, vidím v něm určitou odnož systému Martingale, ke kterému mám mírný odpor a navíc často musíš čekat dlouho než získáš 1 žeton. Naopak systém Oscar´s Grind je zajímavý a občas si ho vyzkouším s poměrně slušným úspěchem, líbí se mi na něm, že při dlouhé neúpěšné sérii, nezvyšuji sázky, ale zase je velmi nepříjemné pokud po delší neúspěšné sérii se barvy pravidelně střídají, to většinou vede k neúspěšnému konci tohoto systému. Systém Labouchere je ve své podstatě velmi dobrý, ale má jedno velké mínus (podobně jako Oscar´s Grind), když se po neúspěšné sérii začínají barvy opakovat, dostáváte se do příliš vysokých čísel. Systémy jako je Shaunův systém, systém 300 nebo Bond, systém 3/2 nebo Dvacka atd. nejsou podle mého systémy v pravém slova smyslu a je v nich matematická výhoda rulety stejná jako kdybych sázel naprosto bezmyšlenkovitě. Rozhodně můžu doporučit něco jako je systém 4 spinů nebo systém 35:1, protože čísla se na ruletě jak známo opakují často rychle po sobě, já si občas jen tak pro radost zahraji, že sázím např. na posledních 5 padlých čísel, přináší to někdy poměrně zajímavé zisky. Systém zákon třetího jsem si zkoušel 2x nanečisto a rozhodně nedoporučuji! Systém vykazuje velké výkyvy, hra se přelévá ze ztráty do zisku a zase do ztráty a nelíbí se. Naopak systém 3 nebo 6 streets je povedený, i když někdy to prostě nechodí (to ale je na ruletě celkem běžná věc), tak většinou přináší pěknou výhru a ani není třeba příliš vysoký kapitál, v průběhu systému se pohybuji max. tak na úrovni mínus 120x hodnoty jedné sázky žetonů, než zase přechází do zisku. Systém Svatý Grál je velmi pěkný a velmi často přináší výhru. Systémy jako jsou Štastných sedm nebo systém 1 3 2 6 nebo Parlay a další založené na tom, že budou chodit dlouhé série nejsou úplně špatné ale nemám je moc rád, prostě hraji spíše systémy, kdy potřebuji, aby se mi barvy pravidelně střídaly :-). Systémy založené na sázky pouze na jedno čísla (Dabl 10, Charlotte nebo Štastné číslo) taky nehraji, někdy se musí čekat opravdu dlouho než mi přijde to potřebné číslo. Zajímavý je systém Freddie nebo Kanon, rád si zahraju tyto systémy, když mám třeba hodinku nebo 2 čas. To je tak asi vše, k tvým systémům, já žádný jiný převratný systém nemám, dříve jsem hrál systémy většinou na bázi martingale, například při sázkách na tucty nebo sloupce, na ten který nejdéle nešel (něco jako Freddie II.), ale získal jsem k těmto systémům mírný odpor, prostě nemam je rád. Dnes hraji systémy převážně zde zveřejněné nebo jejich mírné odnože (ono taky vymyslet ještě něco jiného je opravdu těžké), možná jedině zkouším ještě systém, který nemáš na svých stránkách zveřejněný a je poměrně jednoduchý - prostě sázím na sousedy neboli neighbours, vsadím si např. na poslední 3 čísla, která padla a jejich přímé sousedy (nebo na čísla 1 a 2 políčka od těchto padlých čísel), nehraji to systémem martingale, prostě neustále sázím stejné žetony, pozorováním rulety jsem zjistil, že se to pohybuje ve vlnách - jednou padá kulička velmi často do stejných míst jako v předchozích spinech, jindy zase padá pořád někam jinam a tak tento systém hraji podle citu, když to několikrát padlo, tak na chvilku přestávám sázet a poté zase, když kulička nějakou dobu padá pořád někam jinam, tak zase začínám sázet, poměrně se mi tento systém osvědčil a mám ho rád, určitě i proto, že jsem si ho vymyslel sám :-). To je už úplně vše, doufám, že ti můj dopis alespoň v něčem přinesl zajímavé poznatky, i když skoro všechno, co tu bylo napsáno už určitě víš. Budu rád, když tento dopis uveřejníš na svých stránkách, aby mohli si ho přečíst i ostatní hráči.  
Díky moc
S pozdravem O.K.

 

 

Ahoj Jirko,

Zkousel jsem systém 6 street, jen jsem nedaval jenom na streety, ale 5 Eur na kazde cislo zvlast a vydělávalo mi to vyborne peníze. Z 500 jsem to vytahl na cca 1800 eur. V příloze ti posilam svoje tahy, akorat zezačátku jsem zmatkoval, nepřečetl jsem si poradne tvuj komentar, ale potom uz to bylo lepsi. Nediv se mymu zapisu, bylo to psany v rychlosti.

 

Základ 1121 EUR

 

Sázky po pěti

31 – street 31

10 – street 10, 31

32 – street 31 vyhrává, dávám pryč, street 10

24 – street 10, 22

5 – street 5, 10,22

6 – steet 6 pryč, 10 taky, zůstává 22,

8 – street 7, 22

14 – street 7, 13, 22

19 – už jsou 2 streety v 2 tuctu takže nic

2 – street 1,7,13,22

25 – street 1,7,13,22, 25

33 – street 1,7,13,22,25, 31

21 – už jsou dva streety

6 –

2 – streety 1 a 7 oddělávám, zůstává 13, 22, 25, 31

24 – streety 13 a 22 pryč, zůstává 25, 31

33 – vyhrává, 25 a 31 pryč

co teď?

9 – street 7

19 – s. 7, 19

9 – s. 19

14 – s 13,19

32 – s 13, 19 ,31

6 – s. 4, 13 , 19 , 31

16 – už jsou v druhém tuctu dva streety

30 – s.4 ,13 ,19 ,28 ,31

5 – s 4 pryč, zůstává 13, 19, 28, 31

15 – 13,19 pryč, zůstává 28, 31

0 – zůstává 28, 31

12 – s. 10, 28, 31

26 – už jsou dva, zůstává 10,28,31

0 – s 10, 28, 31

23 – s 10, 22, 28, 31

36 – 10, 22, 28, 31

20 – 10,19,22, 28, 31

31 – 10, 19, 22

26 – 10, 19, 22, 25

36 – 10, 19, 22, 25, 34

35 – 10, 19, 22,

16 – 10, 19, 22

36 – 10, 19, 22 , 34

19 – 10, 34

31 – 10, 31, 34

20 – 10, 19, 31, 34

21 – 10, 31, 34

12 – 31, 34

18 – 16, 31, 34

25 – 16, 31, 34

16 – 31, 34

17 – 16, 31, 34

15 – 13, 16, 31, 34

21 – 13, 16, 31, 34

15 – 31, 34

25 – 3x 31, 34

14 – 13, 31, 34

13 – 31,34

22 – 22, 31, 34

0 – 22, 31, 34

3 – 1, 22, 31, 34

32 – 1, 22

34 – 1, 22, 34

28 – 1, 22, 28, 34

29 – 1, 22

13 – 1, 13, 22

13 – 1

0 – 1
0 – 1

0 – 1

8 – 1, 7

26 – 1, 7, 25

8 – 25

14 – 13, 25

18 – 13, 16, 25

28 – 13, 16, 25, 28

12 – 10, 13, 16, 25, 28

4 – 4, 10, 13, 16, 25, 28

23 – 4, 10, 2x 13, 16, 25, 28

31 – 4, 10, 2x 13, 16, 25, 28

16 – 4, 10, 25, 28

21 – 4, 10, 19, 25, 28

33 – 4, 10, 19, 3x 25, 28

2 – 1, 4, 10, 19, 25, 28

28 – 1, 4, 10, 19,

10 – 19

skore: 1856 EUR

 

Ahoj Jirko,

co jsem našel (náhodou) Tvé stránky o ruletních systémech, sedím téměř stále u počítače, nejprve jsem zkoušel všechny systémy na nečisto ve Unibet Casinu, pak převedl 6.000,- kč a zkusil to na "ostro", nejprve jsem docela vyhrával (klasickej martingale, systém 5ti čísel), pak jsem začal dost prohrávat, až jsem spadl cca na 1/4 původního vkladu, přešel jsem na jinej systém (systém 63) a asi s trochou štěstí jsem se za asi 3 hodiny hry dostal na pěkných 11.000,- kč (v přepočtu). Hru jsem ukončil s pěkným ziskem 5.000,- kč. Vyzkoušel pár dalších systémů z Tvých stránek, nejvíc jsem si oblíbil "Freddie II", jen jsem si ho trochu upravil, na danou čtveřici čísel nesázím dokud nepřijde výhra, ale maximálně 8 spinů (při dalších už jsem vlastně buď na nule (při devátém) nebo v minusu), pokud nepřijde výhra během oněch osmi spinů, určím novou čtveřici podle stejného principu a vsázím na ni o žeton víc, v případě výhry samozřejmě resetuju na jeden žeton. (pokud mám málo kapitálu tak používám malou fintu: vsázím na každé číslo jen "půlku" nejmenšího žetonu, a to tak ža dám dva žetony na splity dvou čísel z dané čtveřice..)
J.H.

Dobrý den,
i já bych se s Vámi rád podělil o své zážitky s ruletou. O ruletě jsem vždy jen slyšel a nepokládal jsem ji za zajímavou záležitost.Sportovnímu sázení se věnuji již mnoho let.Se střídavými výsledky.Ale tak jak mě chytla právě ruleta je neuvěřitelné.Poslední měsíc na ní musím pořád myslet je to zajímavé ale pořád promýšlím jak na ni.Ve stejné době kdy proběhlo mé poznání rulety jsem i hledal něco více o ní.A narazil jsem na vaše stránky, které jsou úžasné.Je tam tolik rad a systémů, že jsem je doposud všechny z daleka nevyzkoušel.Ale pracuji na tom.Úplně poprvé jsem si ruletu zahrál na Unibetu. Jsem pevne presvedcen ze ruleta lze skrotit a lze si timto zpusobem i přivydělat.Muj nejvetsi problem je ze kdyz si zkousim ruzne systemy na necisto vse jde jak ma,ale kdyz hraji za sve penize je to horsi je to zvlastni pocit a nejsem tak uvolneny jak pri hre na necisto, ale postupem času se to hodně zlepšuje, protože získávám důvěru v sebe sama a ve znalosti jiz nekterych systemu.A ted bych zminil systemy ktere se mi libi ze vsech nejvic.Takže uplně první který jsem hrál hodně a nasel jsem ho tady zmíněný v jednom z dopisů.Jednoduše čekám, až se dejme tomu vystřídá 3* černá a červená a pak začínám vsázet na stejnou barvu která padla a částky zdvonásobuji.Bohuzel nektere serie jsou temer nekonecne.Ale s timto systemem jsme s kamaradem jednou vyhrali slusnou castku.Dale hodne zkousim vsázení na tucty.Hledám co nejšetrnější systémy.protože příliš adrenalinu mi taky nedela prilis dobre.Takze opet cekam a zapisuji tucty ktere padly a kdyz mam u jednoho tuctu v rade 4 * -.Dávám tento tucet příště za 1,1,3 žetony - trochu zdlouhavy system a dosti se pri nem čeká ale vetsinou ten jeden tucet do 7 tahu padne když ne již nepokračuji a čekam az serie skonci. Neco podobneho, ale opacny system cekam az trikrat po sobe padne jeden tucet a pak davam v progresi 1,3,9 zbyle dva za stejnou castku ale i zde jsou serie kdy 8 po sobe padne stejny tucet vyresilo by to delsi cekani napriklad na serii 6 ale to uz si pak clovek neuziva tolik hru a u rulety se nudi.Uplne nejlepsi system ktery jsem zatim zkousel je sytém 3 tuctů.Je to podle mě naprosto genialni a vyhra je temer jista ale nekdy to chce opravdu vetsi kapital na necisto vzdy s timo systemem vyhraji stovky euro. Nekdy jsem mel i 7 zetonu na jednom cisle ale pak to vyjde a stoji to vzdy za to takze finance jsou zaklad!! Dnes zrovna zkousim male a velke serie a opet pridavam cekani treba 4 krat velka serie nepadne a ja terve zacinam vsazet myslim ze tento styl je nejlepsi vzdycky si na neco chvili pockat.Omlouvam se za styl meho psani ale chci najednou napsat vse co se mi honi hlavou, ruleta mi neuveritelne prirostla k srdci .

Spozdravem a s přáním hezkého dne
nadšený ruletní hráč V. M.

 

Zdravím všechny obdivovatele Rulety !
Píšu, protože nevidím důvod, proč se s Vámi touto cestou nepodělit o svůj vlastní příběh. Není sice nijak zvlášť významný, neřkuli že by z něj plynulo nějaké ponaučení, to vůbec ne. :-)
Už si ani přesně nevzpomínám, kdy se u mne projevila láska k točícímu se kolu rulety. Snad někdy v předškolním věku, kdy jsem ji dostal pod stromeček, tedy malé plastikové kolo se svinovacím plátýnkem a pár barevnými žetonům podobnými výlisky. Od té doby uplynula řada let, po které mi byla vidina posezení u pravého stolu v Las Vegas pouhým snem...
Delší dobu jsem pilně zkoumal jednotlivé systémy, ať už na cvičné hře u Unibet, nebo programově matematickou analýzou.
Jen se mi potvrdilo, že držet se donekonečna jednoho systému vede k prohrám díky matematické výhodě kasína.
Teď, po půlroce testů jsem se do toho teprve dal: založil jsem účet, vložil 200E, a začal hrát.
Naučil jsem se systémy intuitivně měnit, v přímé závislosti na výhrách. Při špatných sériích systém neměním, ale spíše používám nějaký šetrný, přeci jen na tom s tím kapitálem stále ještě tak dobře nejsem :-)
Nejraději mám D'Alembert nebo Labouchere. Hraji na poloviny, sem tam i na třetiny ale ne moc často.
Jsem totiž částečně matematik, analytik, programátor a ještě se snažím proniknout do tajů neuronových sítí a teorie chaosu.
Proč to píšu ? Spojením teorie chaosu a teorie pravděpodobnosti jsem programově zjistil, že sázení na poloviny je nejméně riskantní, při dodržení určitých podmínek.
Při svých půlročních pokusech jsem stvořil také ne nezajímavé systémy, vesměs ale odvozených od Labouchera a D'Alemberta, přesto ale šetrných a funkčních, ale ani ty bych nepoužíval bezhlavě, matematická výhoda kasína je totiž neúprosná :-)
Jak jsem tedy na tom teď ? Od svého prvního a zatím jediného vkladu jsem neprohrál pod stanovenou mez, a svůj denní cíl jsem vždy dosáhl během jedné až dvou hodin. Obojí jsou to dvojciferná čísla, měním je podle nálady a intuice.
Nikdy nechodím k ruletě, pokud se necítím absolutně svěží !
Se svými výsledky jsem tedy zatím spokojen, a pokud se ptáte, který že to tedy používám systém ? Inu, každou chvíli jiný :-)
Ale o jeden se s Vámi podělím hned, pár dalších testuji, pokud byste měl někdo zájem...
Jistě znáte jak funguje Labouchere. :-) Zkuste ho ale hrát na obě protilehlé poloviny najednou: máte tedy dvě řady, k jedné vždy připíšete prohranou částku, z druhé naopak škrtnete první a poslední. Je přece jasné, že když jedna barva prohraje, tak ta druhá vyhrává :-) Dále: jak známo stejné výše sázek na protilehlých polovinách se vyruší, takže máte-li například podle řad teď vsadit na černou 2 a na červenou 4, stačí vlastně když vsadíte jen na červenou 2. Obě řady ale pak upravujete podle původních hodnot 2 a 4. Tento princip vám také zaručí šetrnost kapitálu, neboť nemusíte vsázet 6, ale jen 2, takže při nule to není taková katastrofa, prohrajete jen 1 a stačí pak někam dovnitř řad onu jedničku vlepit a během příštích spinů ji vyhrát zpět :-)
Obě řady (nebo i všech 6 řad, pokud hrajete na všechny poloviny co na ruletě najdete) se nakonec úplně seškrtají (je jasné , že ne najednou v jeden okamžik, ale jednou určitě všechny, pokud nerozumíte proč tomu tak je, nastudujte pořádně Labouchere :-) ) a v tom případě si u dané poloviny založím řadu novou a pokračuji dál, dokud nedosáhnu denního cíle.
Nepoužívám řady jako 1,2,3,4,5, na to nemám dost kapitálu. Stačí například řada 1,2 nebo 1,1 nebo jen prostě 1 .
Nehrejte to ale bezhlavě, chce to i trochu intuice ! Řady nejsou předpis, jen indikátor toho, kolik je potřeba prosázet abyste dosáhli dané výhry: Je tedy možné mezi řadami tento virtuální kapitál i různě přelévat, případně řady zkracovat a urychlit tak jejich odškrtání.
Pokud vložíte do hry svou intuici, svůj šestý smysl, zbavíte tak kasíno jeho matematické výhody ;-) a vyhrajete !
Hodně štěstí přeje Radek, ruletní teoretik a nadšenec.

 

Zdravim,
len som sa chcel podakovat sa tie vychytane systemy na Vasom webe. Totiz
odkedy som ich objavil hravam celkom pravidelne tak jednu dve hodiny denne a
este ani raz som neskoncil v minuse. Pravde nie vzdy som vyhral, ale pre mna,
studenta, je dolezitejsie ze ani neprehral. No a ak som vyhral, tak vzdy 1 az
3 stovky, co je, aspon pre mna dost.
Kedze moj kapital je velmi kolisavy, najcastesie hravam systemy
1:1. Skvelo sa mi osvedcila kombinacia Labouchere a 1-3-2-6. Tie snad nikdy
nezklamu. Kdyz mam kapital vyssi hraju vlastni system, obmenu 63 a to tak ze
davam na tucet a stlpec zaroven. Rada je 1-1-3-5-8-11. Ked vyhram na tucte ale
na stlpci nie, tak na tucte zacinam od zaciatku a na stlpci pokracujem v rade.
A naopak. Da sa na tom slusne zarobit ale aj prehrat a tak ked vidim ze dnes
to nevychadza, radsej zahram niektory pohodovejsi system a vratim si
investiciu.
No v kazdom pripade ma hra bavi, je to skvely relax.
Takze este raz vdaka.
S pozdravom, M.
 

 

Dobry den pan Jiri,F">Dobry den pan Jiri,
chcel by som sa podelit s mojimi skusenostami ktore mam pri hrani systemu Freddie, ktory ste nedavno dali na vasu webovu stranku.System pouzivam v Unibet casinu. Zacal som hrat s 500 eurami a po 2 tyzdnoch som na krasnych 1550 euro.Progresiu, ktoru mate pouzitu na vasej webovej stranke som pozmenil.1.spin vynechavam a v pripade ze nepadne ziadne z danych cisel tak zacinam vsadzat v nasledujucej progresii:1 1 2 3 4 6 9 14 21. Je to trochu zdlhavejsie ale vysledky hovoria za vsetko.Preto by som vas chcel poprosit ak by ste mali cas to vyskusat a informovat ma co si myslite. Este som sa chcel opytat preco v poslednom case ste na vasej webovej stranke nedali tipy na zapasy?
Dakujem
S pozdravom vasa krvna skupina zo Slovenska
M.P.

 

Odpověď Jiřího Kahana:

Dobrý večer,

teší mě, že o Vás opět slyším. A ještě větší radost mám, když vidím, že se Vám daří. V prvé řadě dovolte, abych Vám pogratuloval k hezké výhře! Během dvou týdnů ztrojnásobit kapitál, to je velmi hezký výkon. Na můj vkus je to až příliš rychle, buďte opatrný příteli! Víte, jak to je s ruletou, někdy se necháme

sérií výher ukolébat, hrajeme pak delší čas, přesto, že plánovanou výhru už máme doma a tehdy začne nenápadně působit matematická výhoda rulety a naběhne horší série ...Ale to Vy víte, máte už něco odehráno. Vámi navržená progrese nevypadá špatně, hra s ní je klidnější a při větším kapitálu je to opravdu pohoda. Je to sice pomalejší, ale zato stabilnější úprava Freddieho systému ... I tady bych si ale stanovil denní limity pro výhru a přes ně bych nešel. Třetina úspěchu je v kapitálu, třetina ve znalostech systému, třetina v disciplíně. A dobrá zpráva na konec - pravidelné tipy na zápasy již brzy na těchto stránkách obnovím.

Mějte se fajn a ať se Vám daří!

Jiří Kahan.

 

Pozdrav Jiřího Kahana:

Zdravím všechny hráče a přikládám jako obvykle zajímavé herní postupy, které mi zaslal jeden z hráčů ...

Budu rád, když tyto stránky budou inspirací pro další hráče. Máte-li zajímavý postup nebo systém,

potěší mne, když jej zašlete jej k posouzení, jak víte, vše kolem rulety mne velmi zajímá.

 

Přeji hezký den,
předem Vám gratuluji k výborným stránkám, za které jsem Vám velmi vděčný. Tyto stránky překonaly moji nedůvěru k internetovým kasínům a pomohly mi k jistému zisku. Je tomu nějaký čas, kdy jsem byl naprosto znechucený, jen tak brouzdal internetem, protože jsem prohrál v sázkách. Kamarádi chodívali hrát ruletu do našeho místního kasína, tak jsem občas chodil s nimi. A začalo mě to bavit, i přesto, že jsem neustále prohrával.Byl jsem na ruletě naprosto závislý, nemyslel jsem na nic jiného, prostě jsem ruletu miloval. Nikdy jsem neměl dost a hrál jsem naprosto "nesystémově". . Ale potom jsem narazil na Vaše stránky a jako by se něco zázrakem změnilo. Začal jsem testovat systémy, uvedené na Vašich stránkách, v kasinu na Unibetu . Převedl jsem si 1500, dostal bonus a začal hrát. Řekl jsem si, že budu dodržovat jasná a neměnná pravidla a nebudu dělat stejné chyby jako předtím. Měl jsem pochyby, aby to probíhalo tak hladce jako ve zkušební hře nanečisto. Vše jsem postavil na principu systému Martingale. Začínal jsem po 1 euru na každé políčko: 1-18;červená;lichá;1-12;13-24;první (1,4,7,10 -34) a druhý řádek (2,5,8,11 -35) a někdy jsem přidával čtveřičku 0,1,2,3 = 8 euro. A každá tato sázka vystupovala samostatně. Např. : padla 31, vyhráváme 5 euro. Další sazka bude vypadat následovně : 1 na 0,1,2,3,4 ; 2 na 1-18; 1 na lichou; 2 na červenou... z toho vyplývá, že po každé nevydařené sázce, v dalším kole na těchto místech sázku zdvojnásobujeme, pokud vyhrajeme necháme na 1 euru (nebo na kolika začínáme,já jsem volil 1 euro).
V případě tuctů postupujeme v progresi 1-3-9-27-81... v našem případě vsadíme: 1-12 a 13-24 po 3 eurech a na první a druhý řádek po 1 euru. Tímto způsobem jsem si zhruba za měsíc vydělal 550 euro. Neříkám, že je tento systém neprůstřelný, ale mě pomohl. Je lepší mít střední kapitál, protože začátky jsou těžké. A pamatujte : Svět nikdy nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč !!!

S pozdravem J.

 

Pozdrav Jiřího Kahana:

Zdravím všechny vespolek, a přikládám zase po čase velmi hezký systém, který mi nedávno zaslal k posouzení jeden z hráčů. Musím říci, že tento systém se mi velmi líbí, především pro jeho značnou vyváženost, umožňující pohodovou hru bez větších dramatických zvratů. Jedná se o zdařilou kombinaci systému D´Alembert, který je zde hrán na všech 3 even sázkách. D´Alembert je sám o sobě, jak víme, velmi pohodový systém a v tomto případě, kdy navíc využívá všech jednoduchých šancí, které plátno rulety poskytuje, získává hra punc spíše příjemné zábavy, spojené navíc s hezkou možností výhry. Jako u všech kombinovaných systémů, je i tento náročný na dobrou paměť hráče a rychlé rozhodování. Doporučuji proto nejdříve systém odzkoušet nanečisto a při hře pak používat pro jistotu poznámkový blok. Kdo nechce být při hře ve stresu, měl by zvolit některé z oněch casin, které umožňují, aby si hráč, teprve až je připraven, sám odmáčkl další spin, což lze například u Casina Eura. V souvislosti s tímto kombinovaným systémem chci podotknout, že podobně lze na even sázkách kombinovat i další systémy jako Labouchere, Martingale nebo třeba Fibonacci.

 

A tady už je onen systém, tak, jak jsem jej obdržel:

 

Můj systém je celkem jednoduchý a prostý. Nabízí zajímavé zisky. Hrál sem stále dokola jedním „systémem“ a stále sem vyhrával, poté sem se zamyslel a zjistil sem, že tento „systém“ je velmi profitující. Tak sem si řekl, že se pokusím ho nějako sepsat, aby dával smysl.

 

Tento systém využívá všech tří EVEN sázek (já sázím na černou, lichou a vysokou zároveň, ale je možno dát i červenou, sudou, nebo i malou). První sázka na každou z jedné EVEN možností je o velikosti 1€ (může být i $, na měně nezáleží). Poté se pokračuje podle systému D‘ Alembert, ale s tím rozdílem, že se jede každá EVEN sázka samostatně. Z počátku mohou nastat čtyři možnosti výsledku:

 

Vsadím po 1€ na černou, lichou a vysokou zároveň.

 

1. padne číslo červené, sudé a bude malé(1-18) – mohou to být čísla

    12,14,16,18 + 0 (započítáváme i 0, jelikož jsme ji netrefili)

    - prohrávám a vsázím příštím spinu na každou zvlášť 2 € (celkový profit - 3€)

 

2. padne číslo A) červené, sudé, velké (32,34,36,30)

                  B) červené, liché, malé (1,3,5,7,9)

                      C), sudé, malé (2,4,6,8,10)

     - špatně tipnuté (případ A – červená a sudá) sázím v příštím spinu za

       2€ a správně tipnuté sázím za 1€ (celkový profit – 1€)


3. padne číslo A) černé, liché, malé (11,13,15,17)

                      B) černé, sudé, velké (20,22,24,26,28)

                      C) červené, liché, velké (19,21,23,25,27)

     - správně tipnuté 2/3 což nám přináší celkový zisk spinu 1€

     - DOPORUČUJI HRU RESETOVAT A HRÁT ZNOVU OD 1€

 

4. padne číslo černé, liché a velké (29,31,33,35)

    - vše správně tipnuté a přináší nám to zisk 3€

    - DOPORUČUJI HRU RESETOVAT A HRÁT ZNOVU OD 1€

 

Ukázka:

 

číslo

12

24

16

36

30

33

24

černá

1

2

1

2

3

4

3

lichá

1

2

3

4

5

4

3

velká

1

2

1

2

1

1

1

prubežný profit

-3

-1

-6

-10

-7

2

3

 

Čísla za černou, lichou a velkou ukazují kolik sázím na jednotlivé EVEN zvlášť..

 

 

Vzkaz Jiřího Kahana:

Vždycky mě fascinovalo objevovat něco nového, v systémech rulety pak obzvlášť. O to více mě těší, když vidím, že někteří hráči

jsou podobného ražení. Přikládám mail jednoho z hráčů, který popisuje zajímavý systém, na který přišel a přiložil i zpracovanou

tabulku. Je to vlastně sázení na čísla, ale v obráceném, tedy reversním pořadí. Dá se použít i pro mnohé kombinace.

Věřím, že mnohé z vás inspiruje k dalšímu zkoumání rulety a jejich systémů...

Nedávno jsem objevil tvoje stránky a moc se mi líbí, už dříve jsem zkoušel různé systémy, ale tolik odlišných a mě většinou neznámých systémů na jednom místě mě opravdu nadchlo. Rád kombinuji a vymýšlím rozličné strategie, proto mě ruleta baví, přemýšlím nad různými způsoby, jak minimalizovat riziko prohry a tady jsem našel spoustu nových možností a podnětů. Hned jsem pár systémů vyzkoušel, zatím se s nimi seznamuji, ale rovnou se zamýšlím nad novými variantami a jak by se daly vzájemně účinně zkombinovat. Doposud nejvíc se mi líbí „šťastné číslo“ ale ještě jsem nevyzkoušel všechny, teprve je důkladně studuji a zkouším v praxi. Zaregistroval jsem se tu do Casina a vyzkoušel to, je to pro mě novinka, protože dříve jsem na internetu nikdy nehrál, příliš jsem nevěřil v serióznost internetových heren, je potřeba být opatrný a připojovat se jen na prověřené firmy.

 Posílám ti jeden můj vlastnoručně vytvořený systém, možná ho, nebo nějaký podobný znáš, zase taková bomba to asi není, ale mě se líbí, na svých stránkách máš uvedený jeden, co využívá stejný princip. Používám několik různých systémů, jsou to různé kombinace dokonce i několika z těch co jsi tu uvedl, ale jeden jsem si vytvořil úplně sám, je celkem jednoduchý, ale chce pevné nervy, výhra je zajímavá, ale můžeš snadno i prohrát. Vsadím 1 žeton na všech 36 čísel (nebo 37, pokud pokrývám i nulu) po každém spinu to číslo které padlo již nevsadím, a počítám s tím, že do 7 – 8 –mého spinu se žádné z nich opakovat nebude, tzn. 1. spin vsazeno 36 žetonů výhra 0 (nebo mínus jeden žeton tzn. např -100 Kč, pokud pokrývám nulu a vsázím 100 Kč na číslo), 2. spin vsadím jen 35 žetonů, mimo čísla co právě padlo výhra 1 žeton (podle sázky 10 Kč, 100 Kč, nebo 1 USD apod.) 3. spin 34 žetonů vsazeno, nepokrývám poslední dvě čísla co padla, případná výhra 2 žetony ... atd. Když se nezopakuje některé z již padlých čísel, v sedmého spinu vyhrávám 2100 Kč (s pokrytou nulou je to 1500 Kč pokud je sázka 100 Kč na číslo) a můžu jít domů. Hranice smrti je v tomto případě (viz tabulka 92)  9 spin, když sázím i na nulu, pokud by znovu padlo jedno z už padlých čísel prohrávám vsazenou částku v tom kterém kole, mínus předchozí výhry, v 9 spinu jsem minus „jen“ 200 protože musím připočíst i 100-vku kterou jsem prohrál na začátku. Od 10. spinu jsem stále v plusu, většinou, ale končím 6 – 7-mý spin a docela mám štěstí.

L.N.                      Tabulka, kterou hráč přiložil, dokumentuje aktuální použití systému

                                                              

Zdravím!
Píšu ti vlastně jen tak, protože si nemám s kým popovídat o ruletě a podělit se o zážitky.
Musím ti říct, že Unibet je podle mého mínění velmi solidní kasíno. Začal jsem tam hrát asi před měsícem a mile mě překvapilo.
Čekal jsem, že hned prohraju svoje peníze, ale nestalo se tak.
Tak nejprve jsem jim poslal JEN 300 korun, asi mi za to vynadáš, že je to zbytečné plýtvání kapitálem. Dostal jsem se až na 30 euro, ale jak asi tušíš prohrál jsem...máš pravdu na svých stránkách, s takovým kapitálem se nedá hrát. Tak jsem si tam poslal 3000 na hru "naostro" to je cca 100 euro. Možná mi nebudeš věřit ale dostal jsem se pomocí pouze Fibonacciho na 300E ! Asi za týden hraní.
Tak jsem si poslal zpátky 100E a hrál jsem "zadarmo". Pak už mě začal Fibonacci pomalu nudit zdlouhavostí a chtěl jsem pořád víc a víc za kratší čas...to byla moje první chyba ! Začal jsem hrát systém 6 streets, s tímhle systémem jsem měl vždy dobré zkušenosti.
Bohužel přišla špatná série a moje nenasytnost mě stála 100E. Toto je NEJVĚTŠÍ chyba hráče jakékoliv hazardní hry. Myslím že (ne)výherní automaty jsou právě založeny na tomto uvažování hráče. Tak jsem se nějak oklepal a druhý den jsem šel znovu na to s 6 streets, ale bohužel ZNOVU TA SAMÁ CHYBA. Zjistil jsem, že vyhrávat není lehké..musíš se držet pevného řádu, ale umět prohrávat je mnohem těžší. Tohle je nejdůležitější pravidlo. Myslím, že kasína vydělávají právě kvůli tomuhle. Když prohráváš, chceš to dostat zpátky, znervózníš, bezmyšlenkovitě sázíš větší a větší sázky a nakonec přijdeš o všechno co máš... Takže jsem dal pauzu asi týden. Ted hraju podle PEVNÉHO ŘÁDU! Dělám to takto - hraju Fibonacciho MAXIMÁLNĚ do progrese 13 když s touto sázkou prohraju končím. Zapíšu mínus 33 a jdu do toho znova druhý den. Tohle je podle mně nejlepší způsob. Jedno kolo hraju do zisku 10E a restartuju ruletu. Denní limit jsem si stanovil na 20E. Moje zkušenosti jsou že prohra se pohybuje mezi 10-20 koly. Když to spočítám, dostávám se k zisku zhruba 120E. ;o) což se mi líbí. Ještě tam mám jednu takovou maličkost. Během hraní když padnou 3čísla z jednoho tuctu za sebou hraju na zbylé 2 systém 63. Právě včera se mi bohužel stalo, že padlo číslo z jednoho tuctu 7x za sebou. Skončil jsem na progresi 27-27 ovšem měl jsem SILNÉ nutkání pokračovat...ale odolal jsem ;) Jen doufám, že už tuhle chybu NIKDY neudělám. 

        Ještě jedna připomínka. Přečetl jsem si o Freddiem a okamžitě jsem to musel vyzkoušet. Systém je perfektní !!! funguje bezvadně nevím jak se to Freddiemu povedlo, ale za chvilku jsem vyhrál spoustu peněz...bohužel jen na nečisto. Prosím zkus sehnat nebo rozšifrovat nějaký jeho další systém ;) A ještě jedna věc...dneska mě něco napadlo. V dopisech od hráčů je jeden zajímavý systém, sází se na všechny čísla krom třech co padly a každé kolo jeden žeton sundáš z čísla co právě padlo...určitě si vzpomínáš, tenhle systém jsem testoval a nic moc asi po 50 kolech jsem byl v mínusu, upravil jsem ho a počkal jsem pouze na první číslo...taky nic moc sice menší mínus ale pořád jsem nebyl v zisku tak mě napadlo to obrátit.
Sázím na červenou a černou zároveň 5 spinů, když se číslo neopakuje aplikuju systém 5ti čísel právě na ty padlá čísla. Když se zopakuje tak začínám znovu. Opravdu genialita sama...jde hodně do zisku. Prosím Tě vyzkoušej to jestli ti taky tak bude fungovat.
Tak to je asi všechno co jsem ti chtěl napsat.
S pozdravem J..

 

Dobry den, pane Jiri,
 jako vetsina pisatelu Vam hned zkraje gratuluji k Vasim strankam. 

Velice ocenuji Vas seriozni  pristup i upozorneni na nektera uskali pouzivanych postupu.
 Ja sam jsem se dostal k rulete teprve nedavno, kdyz jsem v mistnim "casinu"

 v malem meste, kde bydlim, vyzkousel z legrace prohrat svych prvnich par set korun

 sazenim na barvy na tamejsi elektronicke rulete.
 Kamarad, ktery hral se mnou, me pozdeji upozornil na Vase stranky - sam zacal

 nasledne pouzivat system Martingale, ovsem s malym zakladem do hry, coz ho, jak jiste tusite,

 po nekolika pocatecnich vyhrach privedlo na "mizinu", protoze napr. opakovana serie 9-12 sazek

 na spatnou barvu v rade se da ustat jen s opravdu velkym kapitalem.

 Sam jsem zacal el. ruletu navstevovat a aplikovat Vami uvedene strategie, pote, co jsem si
 je na Unibetu nanecisto vyzkousel.
 Velmi setrny je Fibonacci ( pro studenta s omezenym prijmem, jako jsem ja, je treba drzet

se ze zacatku pri zemi:), aplikoval jsem tez d´Alembert, Oscar ´s grind. Rad sazim na tucty,

 a tak jsem vydelal trochu penez i na systemu 300, systemu 63 (u nej je nutno mit pevne nervy

 a dobre si rozmyslet, jestli je rozumne sazet i v pomeru 27:27), pomerne oblibeny je u me

 kralovsky system, s nekolika splity v "nevyhravajicim tuctu" ( ovsem na serii ctyr 19 padlych za sebou
jsem si jednou i presto vylamal zuby....:).
 Pokud mam k dispozici alespon stredni kapital, hraji rad systemy se streety, tedy system 3 a 6 streetu.

 Opravdu jednoduche a sympaticke systemy (u el. rulety stejne jako u Unibetu

 vyhodne tlacitko repeat..:))
 Po pocatecni neduvere jsem se odhodlal sazet i na mensi useky, zacal jsem Dominanci,

 jez se ukazala jako bezpecna, pote jsem sazel i na pet cisel (system peti cisel) s progresi,

  zatim cekam, az budu disponovat vetsim kapitalem a  vyzkousim "Stastne cislo",

 zkousel jsem nanecisto a pri trose trpelivosti se sazejici docka zaslouzene odmeny, system 4 spinu
 se mi tolik neosvedcil, lepsi to bylo u systemu 8 spinu, ktery popisuje jeden z hracu v dopisech,

 opakovane padani stejnych cisel je opravdu nekdy az podivuhodne.:)
 System 3/2 jsem po vyzkouseni zavrhl, ale uznavam, ze mozna doslo jen na strednedobou

 spatnou serii cisel, ale neosvedcil se mi  ani pri opakovanych sazkach, stejne tak system 7 rohu

 nebyva vzdy "pohodovy":) , radeji mam Svaty gral, pri trose stesti poskytuje slusny profit.
 Nebudu Vas dal unavovat dalsim vyctem, podstatne pro mne je, ze jsem se zaregistroval

 u Unibetu a po pocatecni neduvere se venuji sazeni v pohodli studentske koleje.

 Moje prostredky jsou omenezene, ale i tak jsem se naucil nedrzet se vzdy
 pri zemi a pouzit jeden ci kombinaci systemu, pripadne doplnenych "intuitivnimi" dilcimi sazkami

 a zatim se mi pomerne  dari pomalu po par dolarech, ale jiste ,zvysovat castku na uctu

 (zatim jsem si nenechal nic vyplatit). Hrani na internetu mi (jeste vice, nez el. ruleta)

 vyhovuje svou neformalnosti, pohodlim a klidem pri hre.
 O ruletu a dalsi hazardni hry (na Unibetu jsem objevil poker, a pravidelne ho hraju)

 jsem se zacal zajimat i teoreticky. Chtel bych Vam podekovat za Vase stranky a informace

 na nich dostupne, stejne jako za racionalni pristup k sazeni.
 Sam jsem si overil, ze s dostatecnym kapitalem, zelezne trpelivosti a vule a duslednym dodrzovanim

 systemu muze clovek dojit k peknemu zisku - a co je dulezitejsi - peknemu pocitu

 z dobre probehleho "boje", i kdyz dulezitym faktorem je samozrejme volba spravneho systemu

 a trocha stesti ( ktere ale preje pripravenym...), stejne tak cas, straveny pri hre

 (moje osobni zkusenost veli nehrat nikdy vice nez 90 minut, pote klesa pozornost,

 stoupa nervozita a zvysuje se pokuseni zvratit nepriznivy vyvoj opoustenim systemu

 a neprimerenym riskovanim).
 Zkusenosti jiste mate dost, a proto Vam preji do hry nezbytne stesti ........
  F.M.

Dobry den,
narazil jsem nahodou na Vase stranky a uvedene systemy me docela zaujaly.
Nektere z nich jsem zkusil s vetsim ci mensim uspechem. Nakonec abych trosku
obohatil nabizene systemy, udelal jsem prurez a jedu podle techto pravidel.

System A
Pouzivam sazeni na dvanactky a to takto:
cekam 9 cisel, pokud neprijde 1 dvanactka sazim
1,1,2,3,4,6,10,14,23,33,50 popr. dale
takto pokryji radu 21 cisel ve kterych neprijde ani jedine cislo z vybrane
dvanactky.
System B
cekam na 5 nizsich a potom sazim na vyssi 1,2,4,8,16,32
System C
cervena a cerna, cekam 8 barev po sobe, pak sazim na druhou.
System D
cekam na cerna strida cervenou 3x po sobe potom sazim na stejnou barvu jaka
padla

Vsechny systemy mezi sebou prubezne kombinuji.
Sice jsem trosku v plusu, ale byl bych rad abyste tento system okomentovali
dekuji, D.

Odpověď Jiřího Kahana:

Dobrý den,
v případech, které popisujete, se jedná o klasické ukázky různých
mutací Martingale. Hovoříme zde o tzv. Martingale Wait neboli
"vyčkávacím Martingale". Je to způsob, kdy hráč hraje Martingale,
ale protože si je vědom jeho zrádnosti při dlouhých sériích,
čeká se svou sázkou do té doby, až série postoupí do určitého
bodu, který si sám zvolil. Ušetří tak kapitál, ale často se "načeká".
Právě proto je Martingale Wait tak vhodným doplňkem pro kombinace
s většinou systémů. Způsob, kdy jste pro vzájemné kombinace zvolil
několik variací samotného Martingale Wait, je rozhodně zajímavý
a může přinést dobré výsledky, samozřejmě za předpokladu, že hráč

nepodlehne vábení peněz a po první výhře ukončí hru nebo pokračuje jiným

systémem, aby se nevystavoval působení matematické výhody rulety.

J.K.

Ahoj Jirko!!!
Spis bych mel jen takovy soukromy dotaz.Vsiml jsem si,ze jsi ze svych stranek
odstranil kalkulator spinu. Nevim co si mam o tom myslet, ale spis jen tak z
dlouhe chvile jsem si ho stahl a vlozil jsem $100 na ruletu na bet 365. Nevim co
si mam o tom myslet, ale hral jsem se zakladni castkou 0,25 centu a vetsinou jsem
pouzival Martingale.Ver never za 6 hodin hry jsem se dostal na $960.Co si o tom
myslis? Stesti?, nebo dobra serie vygenerovanych cisel? Nebo, ze by opravdu naslaply
software?? Ptam se proto, protoze jsi ho stahnul, jak uz jsem se zminil s Tvych
stranek.Je to samozrejme Tva vec a ja se ptam spis se zajimavosti a s udivenim
jak lehce jsem tech 6 hodin hry proplul. ............... M, Chicago

Odpověď Jiřího Kahana:

Ahoj,
díky za Tvůj mail. To co píšeš, mě zaujalo. Já jsem kalkulátor spinů stáhl,

protože jsem párkrát zkoušel srovnávat jeho výsledky s casinem, které je u něj zmíněno
a nezdálo se mi to příliš přesvědčivé. Ohlasy z řad hráčů nebyly vůbec žádné,
ani ani dobré, ani špatné, tak jsem si říkal, že toto téma asi nikoho nezaujalo,
a zrušil jsem na svých stránkách linky na tuto záležitost. Ten Tvůj výsledek
je ovšem skvělý, v prvé řadě gratuluji k hezké výhře!

Možná opravdu stojí za to, vyzkoušet to v jiných casinech, Bet365 nevyjímaje.

I když jsem kalkulátor nedávno odstranil, můžeš mrknout třeba

na anglicky psaný článek o tvůrcích tohoto softwaru.

No, možná to ještě přehodnotím a znovu to na stránky dám. Jsem rád, že se Ti daří.
Pozdravuj Chicago a měj se fajn!

Jirka.

 

Ahoj,
diky moc za tvé stranky, ktere jsou pro hrace skutecnym zazitkem a obrovskou pomoci. Zkusil jsem nejprve nanecisto nekolik her black jacku dle tebou uvedene "zakladni strategie" doplnene Fibonacciho metodou a vyborne to fungovalo. Tak jsem prevedl nejake ty koruny ze sveho uctu na ucet u Unibetu a pustil jsem se do toho.

 

Vsazel jsem nasledujicim systemem (pri prohrach):

O.sazka 2eur -2eur    
MS
1.sazka 2eur -4eur
2.sazka 4eur -8eur
3.sazka 6eur -14eur
4.sazka 10eur

dale dle Fibonacciho...

Pri vyhre jsem se vratil zpet o dva kroky, pri nasledovne vyhre jsem zacinal opet od 1.sazky. Onech 10 eur je muj strop a v pripade prohry opet zacinam od 1.sazky.

Jen v cca. 7,5% pripadu jsem se dostal az na onech 10eur a kdyz jsem se tam dostal, tak jsem zvitezil v 90% pripadu.

Jeste procenta vyher podle sazek:

  2eur = 72%     
  4eur = 44%
  6eur = 56%
10eur= 90% (jak uz jsem psal)

Jeste jednou diky za opravdu vyborne rady.
Snad i ja timto pridal alespon trosku do mlyna trosku z jineho soudku.

T.V.

 

 

Přeji dobrý den. Tak i já bych chtěl trochu přispět do diskuse o výherních systémech. Hraji každý den asi tak půl hodiny u Unibetu na evropské ruletě. Po delším zkoumání a testování jsem začal používat   system Labouchere. Tento systém mi začíná konečně nést ovoce. V poslední době asi tak 20-30E denně. Vím není to moc ale stačí to. Dnes jsem dostal po zvýšení kreditu o 50E další bonus 50E. Tak mě to mile překvapilo.

 

 Ještě mám v rezervě jeden systém který zatím jen testuji.

 

A hraji takto : Zvolím nějaký tucet, třeba spodní a sázím a sázím stále na něj. Začínám s jedním žetonem pak dál v řadě   2.3,4,6,9,14,21,32,47,70,110.- To je 12 krát v serii . V každé sázce vyhrávám 2-3 žetony. Samozřejmě jakmile vyhraji na jakémkoli stupni tak serii končím a hraji od začátku. Zatím se mě ještě nestalo to, že by  12 krát po sobě nepadl spodní tucet. Maximum jsem měl 8 neúspěšných spinů.

      Přeji pěkný den.             R.H. 

 

 

Dobrý den pane Jiří,
K Vašim stránkám jsem se dostal víceméně náhodou, ale velmi mě zaujaly. Již toho dne, kdy
jsem je objevil, jsem si stáhl software od Global Player Casina a začal hrát nanečisto.
Zpočátku jsem tomu moc nevěřil, takže než jsem se odhodlal začít hrát o skutečné peníze,
uplynuly asi dva týdny. Za tu dobu jsem zjistil, co všechno si můžu k ruletě dovolit, aby se
nesplašila. Pečlivě jsem testoval skoro každý systém, který jsem na Vašich stránkách našel.
Systém Martignale jsem radši naostro ani nezkoušel, je opravdu zrádný. Nyní hraji systém
pěti šestin. Ten mě napadl v půběhu hraní a můžu říct, že s větším kapitálem je hodně
spolehlivý. Spočívá v sázení na pět šestin hrací plochy. (šestina = 2 streety) Sázky jsou 1
žeton na jednu šestinu, pokud vyhraji tak znova. V případě prohry jsou sázky následující: 5,
30, 180 žetonů na jednu šestinu, potřebný kapitál je tedy 1080 žetonů. Šance na prohru je
0,13% !!! Záleží na samotném hráči, které šestiny zvolí, já osobně volím buď náhodně, nebo
postupně od první k poslední. Ani tent systém se ovšem nesmí přeceňovat, šance na prohru
stále není 0% a jednou to prostě nevyjde. Proto je lepší se spokojit s menší výhrou, než
zaslepen balíkem peněz přijít o vše. Za týden občasného hraní jsem si přišel na pěkných
$210, což je slušný přivýdělek. 
Všem hráčům přeji hodně štestí a pamatujte:
Ruleta je jako kůň. Je krásné ji zkrotit, ale musí se na ni opatrně, aby se nesplašila.

M.D.

 

Dobry den,
nejdrive jsem uplne nahodou narazil na vase (opravdu skvele) stranky. A priznam se dost me to vsechno zaujalo, opakovane jsem vsechno pozorne precetl. Nektere popisovane systemy jsem znal, ale nektere byly pro me uplnou novinkou. Zacal jsem ale systemy testovat nanecisto, po nekolik dnu a zjistil jsem, ze ono to funguje. Presto kdyz prisel ten den "D" hra o skutecne penize, jsem si byl jist, ze pocitacovy program me urcite porazi, ze hra nanecisto bude uplne neco jineho. Jak jsem byl ale prekvapeny, ono to fungovalo i ve skutecne hre o penize. Jsem hrac pan Opatrny a kdyz hned vyhraju nejakou malou predem urcenou sazku, hned koncim hru nebo resetuji a za chvili znovu pokracuji. Jsem presvedceny, ze je mnohem lepe vyhrat malo nez vyhrat hodne nebo ale taky bohuzel prohrat vsechno. Behem nekolika malo dnu jsem se dostal na 2 a pul nasobek sveho puvodniho vkladu. Puvodni vklad jsem si prevedl zpet a ted hraju uz jen "zadarmo", za vyhrane penize. Jsem registrovany u Unibetu, prevedl jsem si tam penize z Moneybookers a zacal jsem hrat. Po necelem tydnu nepravidelneho, spise jen obcasneho hrani mam uz vyhrano dost, abych si opet poslal cely vklad zpet a hral opet "zadarmo", za vyhrane penize i za bonus. A jen proto, ze jsem hrac pan Opatrny jsem nevyhral mnohem vice, nekdy to chodi naprosto skvele, ale Velky hrac jeste nejsem, protoze po vyhre rychle utikam pryc. Stale se bojim pokracovat dal a dal, abych pani stestenu neurazil, ale verim, ze i v tomto ziskam ten spravny hracsky odhad, kdy pokracovat a kdy uz opravdu ne a ne.
Hraju nekolik systemu, ale nejvice se me osvedcilo hrat na zde popisovany system 25 zetonu treba na 1 az 18 a po 1 zetonu treba na cisla 19 az 29 a samozrejme zajistovat 1 zetonem i "0" (opravdu "O" casto pada!!). Celkovy vklad je 37 zetonu, ale pokud to pada vyhry rostou opravdu rychle. Ale pozor!! Nesmite odklikavat mechanicky dalsi a dalsi sazky, ale je nutne sledovat co pada a zda neni dobre zmenit sazky treba na 2 polovinu rulety (nebo zmenit system a pak se zase vratit zpet)Dale se mi libi system 3 zetony na cervenou (ale i treba sudou, to je jedno) a 2 zetony na prostredni sloupec. Ted budu testovat i Bondovskou sazku a na dalsi sazky se podrobne podivam az bude vice casu.  Hrat na konkretni cisla si zatim netroufam i kdyz sleduji, ze cisla opakovane padaji. A treba i to se jednou naucim hrat taky. Zatim ruletu beru jen jako zabavu, na prilepseni sveho financniho rozpoctu, ale kdo vi, zda se casem rulete nebudu venovat mnohem vice.
Preji vsem at chodi jen ty spravna cisla (a to nejen pri hre nanecisto).
P.

 

 

Vážený Jiří,  Včera jsem si zase pročítal tvoje stránky a zkoušel všechny možné systémy na Unibetu.
Když jsem studoval systém 300 , tak mě napadlo jak vyhrát na každém spinu alespoň menší částku.

1. vsadím 110 dolarů na 1. tucet
2. vsadím 110 dolarů na 2. tucet
3. vsadím po 10 ti dolarech na 10 čísel ze 3. tuctu

když padne číslo z prvního nebo druhého tuctu vyhrávám 10 dolarů
když padne číslo z třetího tuctu na které mám vsazeno vyhrávám 40 dolarů

pravděpodobnost výhry 10 dolarů : 65%
pravděpodobnost výhry 40 dolarů : 27%
pravděpodobnost prohry : 8 %

výhoda tohoto systému oproti původnímu je že získáváš alespoň těch 10 dolarů.
Když jsem to zkoušel hrát , každý systém 4 hodiny, tak tenhle dopadl mnohem lépe !!!!

Ale platí to samé jako u původního, a to nevystavovat se matematické výhodě rulety , poněvadž kulička se těm třem číslům nebude vyhýbat do nekonečna !!! Moje doporučení ukončit hru po první výhře 40 dolarů. Pokud tato výhra bude hned tou první sázkou , můžeme pokračovat a nebo změnit systém a potom se vrátit. A nebo vybrat výhru a odejít, 40 dolarů je taky krásných :o)
ruleta jak vyhrát

 

Vzkaz Jiřího Kahana:

Zdravím hráče, zase po čase přikládám zajímavý dopis jednoho z hráčů Unibetu,

který přiložil zajímavý systém  - nakonec posuďte sami...

 

Dobrý den. Také se podělím o svůj příběh.
Navštívil jsem Vaše stránky. Přečetl jsem si dopisy hráčů. Zalistoval mezi
systémy. Samé zajímavé věci. Do mysli se mi vryla jedna věta:"Čísla v ruletě
mají tendenci se vracet" a to byl krůček k mému systému,

který používám a nevyměním za nic na světě.
Jestli ruleta vrací čísla, tak ať ukáže, která to jsou. Toto je základní
myšlenka. Vsázím pouze jeden žeton na nulu. Dále přihazuji po jednom žetonu
na číslo které zrovna padlo až po osmý žeton celkem. Když číslo padlo znova
dříve, končím sadu, restartuju ruletu a jedu od znova. každou sadu. Vše
zapisuji do excelové tabulky, kterou jsem si při této příležitosti vytvořil.
Než jsem si obstaral peníze na dostatečný vklad, tento systém jsem testoval
na cvičné hře. 700 sad jsem neměl sérii více jak 7 mínusů. Po každých
odehraných 50-ti sadách mám mezi součet, který vždy vykazuje plusový
zůstatek mezi 40-200 žetony. A takto jsem vsázel na nečisto.
                                                                         
                                                                vklad prohra stav
 
1. žeton na nulu                                           1      -1      35
2. žeton na číslo které ukáže ruleta              3      -3      33
3. žeton na číslo které ukáže ruleta              6      -6      30
4. žeton na číslo které ukáže ruleta            10    -10      26
5. žeton na číslo které ukáže ruleta            15    -15      21
6. žeton na číslo které ukáže ruleta            21    -21      15
7. žeton na číslo které ukáže ruleta            28    -28        8
8. žeton na číslo které ukáže ruleta            36    -36        0
Nepřijde-li výhra, zapíši -36 a hraju od začátku.
 hry pro dva


Vložil jsem peníz do hry. Celkem i s prémií jsem měl 300 euro a začal hrát.
Opravdu je to jiný pocit hrát o peníze než jen nanečisto, i když systém ani sázky se
nezměnily. Protože mám za ušima tak jsem ten svůj systém upravil. Nula s
ušima. Vsázím stejně jeden žeton na nulu, ale přidám ještě uši 26 a 32 po
jednom čili 3 dále pokračuji stejně. 
                                                                          
                                                              vklad prohra výhra
 
3 žetony na 0,32,26                                   3       -3       33
4. žeton na číslo které ukáže ruleta             7       -7       29
5. žeton na číslo které ukáže ruleta           12     -12       24
6. žeton na číslo které ukáže ruleta           18     -18       18
7. žeton na číslo které ukáže ruleta           25     -25       11
8. žeton na číslo které ukáže ruleta           33     -33         3
Nepřijde-li výhra, zapíši -33 a hraju od začátku.
 
Nejenom, že se mi vrátila polovina vkladu, který jsem prohrál v první verzi,
ale přibylo i 1,5 krát celý vklad navíc.
Vypozoroval jsem ještě jednu maličkost. Nikdy nenaklikávat více jak jeden
žeton. Sem tam si přihodím, když mám něco nahráno, ale vsázet dlouho

několik kliků nedoporučuji. Stačí jeden žeton a dost. 450 žetonů

á 1euro je dobrý výsledek za odpoledne ne? Dokonce dostávám pocit,

že to chodí pořád. Za odehraných 70 sad jsem
zapisoval mínusy 3x za sebou pouze jednou. Jinak to probíhá velmi hladce.
 
Hezký den a spoustu výher... M.

n-line


Ahoj,
nejdriv Ti chci mooooc podekovat za vsechny ty rady k nezaplaceni. Nikdy predtim jsem nic nehral a na Tvoji stranku jsem narazil nahodou. Kdyz jsem si ze zajimavosti procital vsechny ty systemy, tak jsem se pro to natolik zapalil, ze jsem si hned zalozil ucet u  Unibetu (fakt super, ze je to vsechno cesky) a zacal zkouset. Zjistil jsem, ze to vazne funguje a vlozil 20 USD. Dalsich 20 mi k tomu prihodili, takze zacatek na 40ti.
Mozna to bylo stesti zacatecnika, ale ja jsem behem nekolika hodin mel diky Tvym strankam pres 300 USD! .
Je mi jasny, ze clovek nesmi chtit "vsechno hned", musi mit taktiku, musi hrat s rozvahou, a hlavne musi vycitit, kdy se stesti otocilo a vcas toho nechat-vratit se treba az druhej den.
Jinak jestli Te to zajima, pouzival jsem hlavne system 63 (do nasobku 27 jsem uz ale nikdy nesel),
a pak jsem prisel na jeden system
Mozna to neni nic novyho, ale kdyby nahodou, tak tady je:
25 zetonu na polovinu (napr. 1-18)
dalsich 12 zetonu: po jednom, na libovolnejch zbylejch 12 cisel (napr.22-33).
Cili vklad=37.
Je sance 1:1, ze se Ti vrati 50.
V tom horsim pripade prodelas 1, ale staci par kol, a vydelky vyrostou velice rychle. Je tu sice mala sance, ze to padne na jedno z tech zbylejch 6ti cisel, ale kdyz se to jednou za uherskej rok stane, tak uz to budes mit predtim davno zpatky:-) Testoval jsem to uz nekolikrat, i dlouhodobe, a zatim se mi nestalo, ze bych prodelal.
Chci Te tedy jeste poprosit, jestli bys mi nemoh poslat ten profi system, taky abych vedel kolik tam mam ted vlozit.
Jeste jednou Ti moc dekuju a preju Ti plno krasne napinavejch chvil se stastnym koncem.
Z.


 


Dobrý den pane Jiří,
Chtěl bych Vám moc poděkovat za to že jste udělal tyto stánky.
Ruletu jsem hrál už dřív ale to bylo jen takové typování a napětí z toho "co když to vyjde".
Až do té doby dokud mě nenapadlo že by se nad ruletou dalo nějak "vyzrát".Tak jsem po chvíli brouzdání a hledání objevil Vaše stránky a přečetl si vše o herních systémech (muj nejoblíbenější je Fibonaciho řada s kterou jsem jeste nikdy neprohral a ani to skoro nejde(jde ale to by musela být velká smůla)) jinak ty systemy střídam většinou po 15 seriich
Zaregistroval jsem se u Unibet casino protože je to vše česky (předtím jsem hrával ve vegas casinu), vložil jsem 1000 Kč protože jsem doufal že se mi to vrátí rychle a taky vrátilo!z celkem 60-ti dolarů jsem hlavně díky Fibonaciho systému po pár dnech získal 500 dolarů! Pochopil jsem že ruleta není pro zábavu a pro ztracení peněz (jak to pro většinu lidí je) ale o vydělání peněz.Vážně uvažuji jestli bych se neměl živit ruletou.
Děkuji vám moc.

Dobry den,

chcel by som sa Vam podakovat za vasu snahu, a ocenit ju.
Pamatam si, ked sme mali ako deti uplne rodinne stretnutie a hravali sme ruletu v kuchyni na stole. Najlepsie bolo, ked sme neskor skusali rozne finty, a potom zostavala oblozena cela plocha zetonmi. Este aj dnes si velmi rad zahram ruletu, sice aj ked iba na nejakej flash hre, bo uz niesu na to podmienky. Na vasu stranku som narazil cirou nahodou.

Velmi ma prekvapila vec zo vsadzanim na 6 cisel. Nejakym sposobom sme k tomu dospeli aj my doma, ja a moj bracho, lebo ako mali jeden cas sme to hrali niekedy aj tyzden v kuse...


Cely den uz hram ruletu, a skusam tie Vase navody. Nahodou som objavil zvlastnu kombinaciu cisel, ktora asi velmi minimalizuje riziko. Chcel by som sa s Vami o nu podelit, mozno ze s te k tejto kombinacii dospeli aj VY.

Takze, v prvom rade treba vsadit na napr. 2/3 a 3/3 policok.
Tym sa "zaruci" vyhra v pripade padnuteho cisla v tejto casti pola.
"Nahoda sa obmedzi" len na cisla 0 az 12, cize 13 cislic.
Premyslal som, ako co najefektivnejsie pokryt tuto zostavajucu plochu, a prisiel som na toto:
Na dve rady dam po 2 zetony, tym sa obmedzi znova nahoda "len " na cisla 0 az 6. Ak vsadim na 3 radu, bude stale nekryta nula, takze namiesto toho vsadim iba na nulu a este nejake druhe cislo, napr. na cisla 0 a 1.
Tym zostavaju uz iba cisla 2 az 6, cize 5 cislic. Sem vsadim iba na dvojicu cisel, napr. 5-6, a na cisla 2-3-4 je mala sanca, ze padne gulicka.

Cize potom staci uz len sledovat(vlastne ani netreba, hra sa moze stat aj mechanickym odklikavanim, ale clovek strati zabavu) opakujuce sa cisla z prvej tretiny.

Na najviac sa opakujuce cisla v prvom tucte staci vsadit zeton tak, aby bol polozeny cez dve policka. Zvysi sa tym sanca na vyhru.

Nazval by som to "system +1, -5, alebo -27.
 

Este raz rozlozenie zetonov:
potrbny vstupny kapital 27$:

napr.

1$ na dve cisla 0-3
2& na liniu cisel 4-5-6
2$ na dve cisla cisel 8-9
2$ na liniu cisel 10-11-12
8$ na 2/3 cisel (2tucet)
8$ na 3/3 cisel (3tucet)

A uz len clovek sleduje, ako mu za kazde kolo pripbudne vo vacsine pripadov 1$, alebo 12v pripade trafenia dvojcisla, alebo -5ak nahodou padne nula. este sa mi enstalo, aby mi padlo cislo nepokrite zetonom... skuste to a dajte mi rposim Vas vediet, ci to tak skvelo funguje Vam.
Hlavne ked clovek sleduje aj opakovanie cisel, a zetony spravne prehazduje, moze celkom na tom nabrat... sice priserne pomaly, ale ide do plusu. Staci mu vlastne iba spravne polozit to dvojcislo a ostatne cislu su kryte, nemusi sa o ne starat...

V.M.

 

Zdravim, Jiří

Předem ti chci poděkovat za skvělý stránky. Taková přehršel tipů na ruletu, to se jen tak nevidí, navíc v době, kdy nic není zadarmo. Musím říct, že některé z nich /Fibonnaci, Shaun, Bond, sázení na dva tucty/ jsem znal již dříve, a občas je u rulety používal. Získal jsem však absolutní nedůvěru ke krupiérům  v kamenných kasinech /tedy k těm šikovným/. Nicméně nikdy by mě nenapadlo hrát po netu, moje nedůvěra v on - line kasina byla vžitá. Do doby, než jsem narazil na tvé stránky. Registroval jsem se u tebou doporučeného Unibetu, a zkusil pár her nanečisto. Vyzkoušel jsem pár kombinací systémů, a dospěl k zjištění, že TO JDE!!!! Strávil jsem u monitoru pár bezesných nocí. Ráno jsem šel do toho nanovo! . Rozhodl jsem se poslat přes Moneybookers 100 euro a mezitím si nanečisto zkoušel všechny systémy. Nicméně, co z nás dělá vítěze, je umění včas odejít.

       Kombinoval jsem fibonnaciho na barvy. Pokaždé, když padla 4 krát, vsadil jsem na druhou. Taktéž na malá - velká. Když 3 krát za sebou přišel stejný tucet, vsázel jsem na dva zbylé. Mezitím odškrtával čísla, a na posledních devět která ještě nepadla, jsem aplikoval systém devíti čísel annoncovaný zde v dopisech. Mohl jsem si vyzkoušet s nebývalým úspěchem i můj systém /jestli už ho někdo nepojmenoval/ , který jsem si nedovolil v žádném kasinu. Následovně: Vstoupil jsem do místnosti s ruletou, vsadil najednou 1 žeton na černou i červenou zároveň. Po třech spinech jsem obložil žetonem všechna čísla, kromě těch tří, která právě padla. Po každém spinu jsem odstranil žeton z čísla, které padlo. Důležitá na tomto systému je výše výhry. Je jasné, že ideální průběh hry je, když se čísla neopakují. Chci li 10 žetonů výhru, v 95 hrách ze sta se to povede. Z toho 70 procent z nich je takzvaně čistých, a zbytek případy, kdy se čísla dublovaly. Čeká se pak logicky déle na výhru, a čas si můžeme krátit sázením na tucty (padl-li třikrát), barvy, apod.Taktika ustála i 3 krát dubl čísla. Po čtvrtém dublu - smůla. Prohra kolem 140 žetonù - průměr. Zkušeností zjištěno - po druhém dublu opustit hru (prohráváme asi 30 žetonů). Po každém dosažení 10 žetonů opustit místnost, ruletu restartovat, a celý systém znovu. Já jsem to takhle zkoušel 100 krát, pokaždé jel nadoraz (výhra, nebo nic), a v 6 případech mě to kompletně sesálo. Říkám zkoušel, hrál jsem nanečisto. Jsme- li rozumní, uděláme 5 výherních cyklů a jdeme od toho nebo najedem na jiný systém. Musím ti taky napsat co se mi stalo. Několikrát jsem spustil hru se základem cvičných 150 euro ( - očekávaný transfer 100 + 50 euro bonus) a zkoušel, kolik můžu vyhrát. Jednou jsem chytil nějakou neuvěřitelnou vlnu, kdy jsem skoro vůbec neprohrával. Ze 150 bylo 1000, zvyšoval jsem limity stolu, pak už jsem vsázel záměrně naprosto diletantsky, ale pořád jsem  vyhrával a vyhrával. Skončil jsem na 42 000 euro a pak mě to přestalo bavit. Jak je to s tím softwarem. Nechce nalákat?  

   Zajímal by mě taky ten tvùj profi systém. Zajímá mě, na jakém je principu, dle mého jde o vhodně volenou kombinaci několika známých systémů. Mì se osvědčil Labouchere na barvy, a v průběhu odškrtávání sledovat hru, a sázet na ostatní (sloupce, malá velká) v případě vysokých pravděpodobností. Naprostá bomba. Výhry přijímám s klidem, protože nemířím vysoko, jen si vylepšuji životní standard. Když přijde prohra, není vysoká. Nejdu do hloubek. Chci klid a potěšení ze hry. Stanovil jsem si tři pravidla : 1)  Nikdy nehrát ruletu opilej,  2)  o svých výhrách nikomu nevyprávět,  3)  každý měsíc z objemu vyhraných peněz dát anonymích 10 procent na charitu.  Poslednímu se možná zasměješ, nechci rozhazovat, ale je to pro mě možnost, jak se plně radovat z výhry.

  Tak to je nářez, už jsou dvě hodiny. Hele zatím se měj, MOC TI DĚKUJU ZA SUPER STRÁNKY , a ať ti jde štěstí ve hře.

J.M.


Odpověď Jiřího Kahana:
Ahoj,
díky za velmi zajímavý mail. Je vidět, že se snažíš k ruletě přistupovat velmi seriózně
a s vnitřní disciplínou, což je velmi důležité. Taky se mi líbí ta Tvá myšlenka dát určitá
procenta z výhry na charitu. To už jsem od hráčů dlouho neslyšel. Ale velmi Ti rozumím.
Kdysi dávno jsem vsadil dost peněz na nějaký zápas, který nakonec nevyšel a peníze
jsem ztratil. Nebyl jsem na tom finančně špatně, ale ta prohra mě v tu chvíli prostě mrzela.
Naštvaný jsem odcházel ze sázkovky, kde jsem si zrovna přečetl ve výsledcích svůj ortel.
U vchodu jsem potkal starého šedovlasého dědu, který zrovna dopsal své tipy
a marně hledal po kapsách peníze, aby mohl ten tiket podat. Tehdy jako bych zapomněl
na svůj problém. Našel jsem v kapse stokorunu, došel jsem k němu a říkám "dědo,
tu máte na ten tiket - a doufám, že i na pivo - tak hodně štěstí!". Podíval se na mě tak užasle,
že jsem na to nikdy nezapomněl. Těžko se to vysvětluje, ale já to vlastně nedělal pro něj.
Dělal jsem to pro sebe. Celý zbytek dne jsem měl dobrou náladu z toho, že jsem mohl
někomu pomoct a udělat radost. Na svou prohru jsem dávno zapomněl. Ale vděk
toho člověka mě jakoby provází dál a věř mi, je to hřejivý pocit. Takže tolik asi k té charitě.
Je dobře, že to tak bereš a líbí se mi, že si stanovíš i zde určité pevné mantinely, řád
musí být ve všem. Jinak, pokud se týká softwaru pro cvičnou hru a hru o reálné peníze,
musím říct, že je to zcela identický software. Už jsem to tady zmiňoval, protože se nezřídka
stane, že někdo na cvičné hře dosázne desítek tisíc eur výhry a nechce tomu věřit. Ten software
na Unibetu i dalších prověřených casinech je identický a je to prověřováno nezávislým auditem
společnosti Price Waterhouse Coopers. Problém je v psychice hráče. To, co bez problému jsme
ochotni vsadit na cvičné hře, nám najednou začne dělat problém vsadit při hře o opravdové peníze.
Hráči se pak začínají odchylovat od systému, začínají snižovat sázky, takže sice pak vyhrávají,
ale samozřejmě méně, než správně měli a už je to špatně. Tohle je hodně těžké pro většinu lidí.
Naším nepřítelem pak není ani tak ruleta, jako my sami, naše vlastní psychika. Je to dáno i tím, že hodně hráčů
ve snaze minimalizovat riziko jde na ruletu třeba s 10 dolary, aby moc neprohráli. S tímto přístupem
se setkávám často. Jako by ti hráči zapomínali, že původně přišli přece vyhrát! Samozřejmě
i s 10 dolary má hráč šanci uspět, ale mnohem větší má hráč, který disponuje kapitálem
100 nebo 1000 dolarů. Tito lidé si mohou v závěru odnést z casina stejnou výhru, ale hráč
s 10 dolary bude po zbytek dne psychicky vyčerpán, zatímco hráč, disponující vyšším kapitálem
strávil u rulety příjemné odpoledne, pobavil se a žádného stresu si ani nevšiml. 
Tak se měj!
J.K.
 

Ahojky, přečetl jsem si tvoje stránky a řekl jsem si že to taky vyzkouším, zaregistroval jsem se na Unibet casinu a vyzkoušel zkušební hry (systém martingale) a celkem to šlo hladce. Poslal sem tam 550kc. Připsali mi dalšich 500kč bonus a začal sem hrát. Hrál sem to poměrně málo a jen chvilinky. Vždy sem si určil nějaký limit pro výhru a prohru a už jsem z toho doslal 4800kc. Nechal jsem si poslat 3000kc zpatky na muj učet a i když sem nebyl moc duvěřivý a nějak sem tomu nevěřil tak mi dneska penize přišli ;) fakt moc diky za tve navody a rady. Bedlivě pročítám další tvé návody a přemýšlím co dalšího vyzkoušet. Díky moc za tvé stránky. Přeju mnoho výher a hlavně chuť pokračovat na tvých stránkách. Zatím čauky D.

 

Zdravim pane Jiri,

 v prvom rade mate zajimavou stranku.Nakolik sem se pustil do ruletniho hrani a vcelku to jde i vdaka vasej stranke. Ja se registroval u bet 365 a Unibet a zacal sem tam pouzivat system 6 street. Riesim to velmi jednoducho. vlozim na 6 streetov po 5$ a hrajem zisk maximalne 90$ a koncim a takto to delam dva krat za den a dari se vcelku dobre. A este jednu vec som si trochu vylepsil na tomto systeme a funguje. Trochu som osetril 0 s kazdej strany su dve cisla a na tie dva streeti vsadzam a zatial sa to vyplaca.A zaujimavej je aj pomer ciernej a cervenej aj to s snazim rozdelit tak na rovnako.Len jedna vec je velmi dulezita a to je urcit odkial po kial ist a dodrzat to a nenechat sa uniest ked clovek prehrava lebo potom je koniec. Par krat sa mi to stalo ale poucil som sa. Ono zhruba denne je vydelek kolem 150$ nekdo si rekne nic moc ale za 30min roboty je to slusne.

Dik V.

 

 

Dobrý deň,
z kasím, ktoré uvádzate na Vašej stránke sú ktoré so živou ruletou - nie
elektronické ? V LV je prepojenie na živú ruletu (LIVE) aspoň to tak pri hre
vychádza. Hoci je krupier dobrý, nie vždy sa trafí tam kde chce.
Ale svoju normu som si dnes splnil.
Prajem pekný deň.

 

Odpověď Jiřího Kahana:

Dobrý den,

z casin, která mám na stránkách má live ruletu

zatím pokud vím, jen Casino Las Vegas. 

Ostatní používají generátor náhodných čísel.
Já bych v tom velký rozdíl nehledal,

protože všechna ta casina spadají pod pravidelnou
kontrolu nezávislých auditorů, je kontrolován software,
účetnictví a taky výhernost, která nesmí být nižší, než
u běžné živé rulety. Takže i kdyby chtěli zkoušet cokoli,
ta procenta musí být zachována, tj. 97,5 procenta výhernosti,

to znamená, že zisk casina ze všech vkladů všech hráčů

může činit maximálně 2,5 procenta z celkového objemu vkladů.
Pokud živému krupiérovi věříte více, než computeru, 

dá se to pochopit, ale je to spíše psychická záležitost.
J. K.

 

Rozhodl sem se poslat ti také jeden systém. Možná že to není žádná novinka, ale
mě se docela líbí a ve tvém seznamu systémů sem takový nenašel.
Je to založeno na systému Martingale, ale výhra každé kolo. Ne jako u Velkého
Martingale kde se sice výhra navyšuje každým kolem ( spinem ) ale je připsána až
výhrou.
Tak k mému systému. 
Vsázim buď na barvy nebo na 1-18 a 19-36.
Vsadím 1 žeton na Červenou a 2 na Černou. Když padne černá jsem 1 v plusu.
Padne-li červená sazku opakuji s rozdílem že sázku na černou zdvojnásobím.
Tak že 1 na červenou a 4 na černou. při každém spinu mám 1 žeton.
padne li zas červená sázím 1 na červenou a 8 na černou
padne li konečne černá sázím na červenou dvojnásobek a na černou 1 žeton
což 2 na červenou a 1 na černou.
tím získávám každým spinem 1 žeton.
Ale jako u každého systému se musí počítat i s horší sérií
Chěl bych znát tvůj názor na tento systém, za odpověď díky
S pozdravem Z.

Odpověď Jiřího Kahana:

Ahoj,
díky za systém. Ano, je to v podstatě klasický Martingale, hraný na obou stranách.
Zdá se být trochu šetrnější, ale trochu to klame. Samozřejmě, jako každý martingale,
neřeší nulu, ta je dokonce v tomhle obměněném systému vražedná, protože Ti zasáhne
obě strany. Poradím Ti jednoduchou metodu, jak v tomto případě šetřit svůj kapitál.
V případě jakýchkoli systémů, kdy sázíš na obě strany, lze hodnoty žetonů odečíst.
To znamená, když sázíš na červenou 1 a černou třeba 8, dosáhneš téhož, jako když
sázíš pouze na černou 8-1, tj. 7 žetonů. Nebo když máš sázet na červenou 5 a černou 8,
vsaď na černou 3. Když padne nula, ušetříš spoustu kapitálu, který bys jinak zbytečně
riskoval... Jak říkám, platí to pro jakýkoli systém, hraný na obou protilehlých stranách,
tedy třeba i pro Labouchere na dvou tuctech apod. 

Proč zbytečně dávat casinu,co může zůstat doma, ne?
Měj se fajn,


Jiří.

 

 

Vzkaz Jiřího Kahana:

Zdravím vespolek všechny příznivce rulety ...

nedávno jsem opět dostal mailem systém, používaný jedním z hráčů.

Nestihl jsem jej dosud otestovat, ale dávám k dispozici 

pro posouzení. Tady to je v původním znění::

 

Způsob hry:
ruleta zdarma
Hraje se na opakovani v ramci tve sazby.
Nejdrive sazis 1 zeton na tucet.
Kdyz vyhrajes, sadis 2 na tucet.
Vyhrajes li sadis 4 na tucet.
Vyhral jsi 14 kousku.
Tim je ukoncena progrese v pripade vyher a zacinas nanovo s jednim zetonem na tucet, co predtim vysel. Pri vyhre vice jak 50 kousku odchazis ze hry. Pri prohre jakehokoliv stupne teto progrese ihned sazis opet tu nejnizsi sazbu, to je 1.

Samozrejme nevyjde ten tucet 12krat po sobe (idealni prubeh hry!) V tom pripade rozsirujes sazeci plochu a hrajes druhou progresi 1-3-12 (anebo 2-6-24, anebo 4-12-48).
Priklad velkeho boje: 
1. sazba - 1 zeton na tucet co vysel naposled, vyhrajes li, dosahl jsi svych dva kousku,
prohrajes ->
2. sazba - 3 zetony na polovinu co naposled vysla, vyhrajes li, vyhral jsi sve dva kousky,
prohrajes ->
3. sazba - 9 zetonu na polovinu co predtim vysla plus 3 zetony na 6 cisel navazujicich na tuto polovinu.
(v pripade prvni poloviny to jsou cisla 19 - 24, pri druhe polovine cisla 11 - 18)
vyhrajes li, mas vyhru opet dva kousky

Jestlize prohravas i po tehle 3. sazbe, mas minus 16 kdyz jsi zacinal s jednim zetonem a to neni tragicke a dozenes to docela rychle. Stane li se prohra se zakladni sazbou dvou, je minus vetsi, totiz 32, ale jeste i to se da behem hry dohnat. Pri prohre se zakladni sazbou ctyr je to uz horsi a ziskal jsem tu zkusenost, ze ve vetsine pripadu uz tuhle ztratu nedozenu. Takze jsem pri nevyhodnem prubehu hry prestal hrat pri minusu vice jak 60.


Priklad:
vyslo cislo pocet zetonu pole celkem
26 -
24 1 3.tuc. -1
19 3 2. pol. 2
1 2 2.tuc. 0
19 6 1.pol. -6
16 24 (18+6) 2.pol+(13-18) 6
23 4 2.tuc. 14
9 1 2.tuc. 13
8 3 1.pol. 16
1 2 1.tuc. 20
28 4 1.tuc. 16
31 12 2.pol. 28
1 1 3.tuc. 27
31 3 1.pol. 24
7 12 (9+3) 2.pol+(13-18) 12 (maly minus)
8 1 1.tuc. 14
5 2 1.tuc. 18
13 4 1.tuc. 14
17 12 1.pol. 26
29 1 2.tuc. 25
5 3 2.pol. 22
0 12 (9+3) 1.pol+(19-24) 10 (opet maly minus)
23 -
15 1 2.tuc. 12
6 2 2.tuc. 10
16 6 1.pol. 16
6 4 2.tuc. 12
6 12 1.pol. 24
27 1 1.tuc. 23
32 3 2.pol. 26
9 2 3.tuc. 24
29 6 1.pol. 18
26 24 (18+6) 2.pol+(13-18) 28
10 4 3.tuc. 24
16 12 1.pol. 36
25 1 2.tuc. 35
13 3 2.pol. 32
19 12 (9+3) 1.pol+(19-24) 38
11 2 2.tuc. 36
6 6 1.pol. 42
20 4 1.tuc. 38
8 12 2.pol. 26
10 48 (36+12) 1.pol+(19-24) 50

V pripade nuly se pak ceka az vyjde opet "normalni" cislo.

----------------------------------------------------

 

 

Ahoj,

Ja jsem snad mozna zastavil sve prohry na systemu sazky na jedno cislo .. proste nez padne. Je to dobry system a zatim se zda z tech nejjistejsich. Sazim bud nulu, ktera pada sice ne tak casto, ale zato docela pravidelne (mnohem pravidelneji nez jina cisla) a nebo na cislo ktere uz minimalne 74 spinu (dve serie 2x37) nepadlo.
   A prave pri pouzivani tech serii po 37 spinech jsem si k tomu doplnil dalsi systemy sazek na streety ... behem onech 37 spinu zhruba v 50% padnou vsechny streety 45% nepadne 1 a v 5% nepadnou 2 a vice. Tak bud se sazi na 1 street zvysujicimi se sazkami po 5 spinech (1,1,1,1,1,2,2,2,2,2,4,4,4....) a nebo na dvojstreet po 2 spinech (1,1,2,2,4,4,8...) hodnota zetonu je podle moznosti ale je treba system udrzet aspon 50 spinu u jedno a 27 spinu u dvou. Pri vyssich sazkach uz nezdvojnasobuji, ale mam predem pripravenou radu jak dale postupovat anebo akceptovat urcitou ztratu a zacit odznovu. Sazky se rychle zvysuji tak je idealni zacit na  dolním limitu a i pri tak male pocatecni hodnote zetonu jsou vyhry velmi zajimave pri jednostreetu mezi 25 - 40 spinem je to i mezi 16-40 dolary z jedne vyhry, ale na toto se da vymyslet jeste spoustu variant hlavne se nesmi sejit z pravidel to je pak hned konec a mit k tomu zelezne nervy a oboje zatim jeste nemam :-(, no tak to snad driv neprojedu nez se nejak zabehnu.
 

L.

 

Vzkaz Jiřího Kahana:

Poměrně nedávno mi jeden z hráčů, se kterým jsem v kontaktu, zaslal

zajímavý ruletní systém. Hráč uvádí velmi příznivé výsledky.   sazky

Prozatím jsem nestihl ho dlouhodobě otestovat a proto jej dávám

pro posouzení hráčské veřejnosti. Prosím hráče o zaslání zkušeností

s tímto systémem, stejně jako s jakýmkoli jiným dobrým systémem.

 

A tady už je zmíněný systém:

Můj systém

Pro ty co mají střední kapitál.

Tento systém spočívá v sázení na čísla která pokrývají 1/4tinu rulety.

V mém případě vsázím na čísla 12,35,3,26,0,32,15,19,4 kdy 0 je uprostřed.

Tento systém má 9 spinů a je zde šance na výhru 9.9=81 čísel, takže 81/37*100=219% na to, že vyhrajeme.

 

Zde je popis jak vsázet.  hry ke stažení zdarma na počítač

 

Po 1 žetonu:

       1.spin     výhra              profit 35-8=27

                      prohra           celkově -9

 

       2.spin     výhra              profit 35-8-9=18

                      prohra           celkově -18    

 

       3.spin     výhra              profit 35-8-9-9=9

                    prohra             celkově -27

 

        4.spin       výhra              profit 35-8-9-9-9=0 (když nastane      

                                 tento případ jsme na 0 a začínáme  

                                 od prvního spinu)

           prohra            celkově -36

 

Po 3 žetonech:

       5.spin     výhra              profit 105-24-36=45

                    prohra            celkově -63

      

       6.spin     výhra              profit 105-24-27-36=18

                    prohra            celkově -90

 

Po 5 žetonech:

      7.spin     výhra              profit 175-40-90=45

                      prohra            celkově -135

         8.spin     výhra              profit 175-40-45-90=0 (když 

                                nastane tento případ jsme na 0 a

                                začínáme od prvního spinu)

 

Po 7 žetonech:

       9.spin     výhra              profit 245-56-180=9

                     prohra            prohra -243 (což se mi osobně ještě   

                                          nestalo, pokud tato situace nastane   

                                          končíme!)  hry ke stažení zdarma

 Tento systém mě dovedl pokaždé k výhře… Nejnižší částka co můžem vyhrát je 9 žetonů  (není to moc, ale stačí to) a nejvíc 45, samozřejmě do toho nepočítám 0. Po první výhře je dobré skončit, i když se mi stalo že výhra přišla po sobě 4x ve 4řech spinech.

 

Zdravim Vas pane Jiri.
Chtel jsem se jen zeptat kolik denne asi muzu vyhravat v casinu u Unibet.... zvladam i 300 USD za den a bojim se ze kdyz v tom budu pokracovat tak mi zrusi ucet nebo neco podobneho... Nebo dojde k omezeni na prihlaseni na muj ucet atd.

Přeji hezký zbytek dne!

 

Odpověď Jiřího Kahana:

Dobrý den,
jsem rád, že se Vám daří. Rozhodně se nemusíte bát, že by Vám
Unibet zrušil účet kvůli
regulérní výhře. Je to finančně velmi silná společnost, která výhry v této výši v pohodě unese.
Tedy, jedno omezení tam mají, výhra u Unibetu může být
maximálně 100.000 anglických liber :-), ale to je myslím, dostatečná částka.
Mějte se fajn!
Jiří.

 

Znovu Vás zdravím pane Jiří,
sdilim s Vámi stejne nazory ohledne utraceni penez v kasinech atd... Ja hral ruletu vzdy jen elektronickou stejne jako kosty... Kamosi hraji i automaty ale do toho bych ja nikdy nesel... Automaty sou strasni zrouti penez (a vyhry vetsinou zadne)
Zaregistroval jsem se u Unibetu nekdy pozde vecer a vim ze jsem az do 9ti do rana hral ruletu. Asi 2 hodinky zkusebne a kdyz jsem zjistil ze takrka neprohravam, okamzite jsem prevedl na svuj ucet kasina tech 1000 Kc (prevadel jsem jen 1000 protoze to bylo jen na zkousku, u moneybookers mam svuj ucet uz trochu dyl .... prevedl jsem jen 1000,- protoze jsem tomu vazne moc neveril... dokonce ani pri registraci jsem nezadaval po pravde svuj telefon a adresu, protoze mam s timto vazne neblahe zkusenosti. U jedne americke firmy jsem zadal pri registraci svuj telefon a adresu a za pul roku mi volali ze jsem uz delsi dobu neaktivni (a vsechno anglicky... proste hruza) a zacali mi dokonce chodit i jakesy letacky.... Proto uz popravde svou adresu nikde neregistruji)
Proto se Vas chci duverne zeptat jestli je Unibet Casino natolik diskretni ze se mi neco podobneho uz nestane... dekuji.
Jinak musim rict ze tu vyhranou castku jsem zkousel prevadet do moneybookers jestli vse funguje jak ma... Vsechno jede v pohode a uvazuji o tom ze chci byt vazne ruletni hrac. Dojel jsem rano a od te doby jsem od rulety neodesel (ted si rikam jestli nejsem zavisly :-) .... i kdyz jsem hral jen na necisto (protoze penize sem zatim zpet od moneybookers neprevedl) a na zacatek jsem si dal tech 60 USD znovu (i kdyz je to na necisto chctel jsem zkusit jestli to dokazu znova) povedlo se mi(verte ci ne) dostat se na 1058 USD. A to pri stridani 5 systemu na zaklade kolikrat padla cervena ci cerna a jestli padaji mala ci velka cisla.... Zjistil jsem ze kdyz stridam shaunuv system (ktery je fakt paradni pri kurzu 9:1), bonduv system (a to tak podle seznamu padlych cisel bud zmenim spodni polovinu nebo horni a k tomu samozrejme sestici a to tak aby volna tretina obsahovala min 3 padla cisla), do toho zamicham 10 serii fibonaciho systemu a kdyz vidim ze po sobe 3x ci 4x padla stejna barva okamzite vsazim tu druhou barvu a pouivam Martingaleho system. Sem tam si udelam seznam tech 18ti originalnich cisel a pouziju Vas svaty gral, vsechno v celku je to genialita sama.
ruleta bez peněz pro zábavu zadarmo
Nikdy se mi ani nesnilo jak to pekne vychazi kdyz se ty systemy stridaji a tim se da zvratit ta matematicka nevyhoda rulety.... Dokonce zkousim vymyslet vlastni system kdy se zetony vlozi na cisla 12,35,3,26,0,32,15,19,4 coz je 1/4 rulety. Ty prvni 4 spiny kdyz nevyjde ani jedno cislo(coz jsem pocital a kurz je presne 1:1 ze vsazene cislo padne, vsazime na cisla 1 zeton, kdyz nam jedno z nasich cisel padne na 4ty spin jsme na 0 a muzem zacinat odznova) pokud do techto 4 spinu ani jedno cislo nepadne budou pokracovat 3 spiny a to tak ze na kazde cislo vlozime 4 zetony atd... kdybyste chtel poslat presny postup meho systemu (pokud uz neci neni, staci rict a poslu).
ruleta hra
A taky bych se chtel zeptat jaky je rozdil mezi french a evropskou ruletou (na jediny rozdil jsem prisel ze kdyz na french rulete padne 0 a my na ni nemame vsazeno pripise nam to jako vyhru polovinu vsazene castky.. bohuzel evropska to nedela) Doufam ze jsem Vas mimi otravnymi otazkami prilis nezahltil.

Jinak jeste jednou diky za Vsechny Vase rady.Vsechno co jste mi otevrel (abych rekl pravdu nikdy se mi o necem takovem ani nezdalo).

Jeste jednou diky, M.


Odpověď J.K.:
Dobrý den Martine,

Pokud se týká Unibetu, myslím, že jste zvolil dobře. 

Je to naprosto diskrétní a vysoce solidní casino. Mám rád hru na jejich ruletě,
protože je to velmi jednoduché a příjemné prostředí, výhry proplácejí okamžitě
a bez problémů. Jejich software, je identický s hrou nanečisto i s ostrou hrou.

U nich můžete své údaje v pohodě pravdivě uvést, já to doporučuji.
Rozhodně Vás nebudou otravovat nějakými telefonáty nebo dopisy,

prostě u nich jsem v klidu, soustředím se na hru a nic neřeším. 
Jestli mohu požádat, zašlete mi ten Váš systém, ke kterému jste dospěl,
víte, že mě zajímá vše kolem rulety a jejích systémů.
Ještě k tomu rozdílu mezi evropskou a francouzskou ruletou, je to tak,
jak píšete, toto je jediný rozdíl, žádný další není, takže když máte možnost
volby, hrajte tu francouzskou!
Přeji hezký víkend a hodně štěstí
Jiří Kahan.

 

 

Ahoj Jirko,
Prosim, prosim o radu jsem bezmocna.
Zkusila jsem si vlozit penize do Global Casina pres embosovanou kreditni kartu od ebanky.
Penize tam byli hrozne rychle az jsem z toho byla prekvapena, tak 2 sekundy. Pripsala jsem si tam asi tak 2x po 200 dolaru.
Pak jsem si chtela vyzvednou 250, 100 a 30. napsalo to OK ale penize tak rychle na karte nebyli, tak jsem cekala a dnes mi prisel tenhle mejl (přeposílám).
Magda.

 

Odpověď Jiřího Kahana:

Ahoj Magdo,
no neboj, to bude v pohodě. Píšou Ti, že jim sdělila
společnost, která vyřizuje platby kartama, že nemůže
získat ověření tvé kreditky z banky, která ji vydala.
Ověření jsou nezbytná k zamezení zneužití kreditek na netu.
Máš jim poslat scan smlouvy ke kreditce a scan kreditky
z obou stran. Pokud nemáš skener, můžeš jim to nafaxovat
na Antiguu +1-268-481-4100 .
Jestli Ti můžu poradit i do budoucna, vyhni se těm kreditkám.
Jsou s tím vesměs trable. Pošli si peníze na
moneybookers,

na stránkách to mám popsáno, kdybys s tím potřebovala poradit,
tak jsem k dispozici. Neplatíš téměř nic a peníze převádíš
během vteřiny. 
Měj se fajn a kdyby zas byl nějaký problém, napiš!
Jirka.

Diky Jirko,

prave jsem jim to nafaxovala takze doufam ze me tu kartu zapnou a poslou mi moje vyhrany dolarky.
Diky za pomoc.
PS. mohl by jsi mi napsat neco o tech Danskych hracich jak o nich pises ze jsi o nich hodne slysel.
nebo kde bych si o tom mohla precist, diky. a krasny vecer

Odpověď J.K.

Ahoj Magdo,
doufám, že už je vše v pořádku s tou kartou. Pokud se týká dánských hráčů,
myslím, že o tom nikde na netu moc nepřečteš, není to příliš frekventované téma.
Nicméně myslím, že není ani jeden provozovatel casina, který by nevěděl, o čem je řeč.
Můžeš to často číst spíše mezi řádky v podmínkách hry určitých casin. 
ruleta jak vyhrát
Dánští hráči jsou vysoce organizovaná skupina profesionálů, disponujících značným
kapitálem. Pro ně neplatí skoro žádná překážka, dokonce ani table limits, omezení
sázek u stolu, protože i když vystupují navenek jako každý sám za sebe, tak v momentě, 

kdy některý z nich dosáhne table limits, vystoupí další ze skupiny a položí svůj kapitál.  
Výhru si dělí mezi sebou. Casina jsou z nich hodně zoufalá, protože toto je jen

jeden ze způsobů, jak se jim daří víceméně legálně očesávat casina.

Přečti si třeba u Casina Las Vegas, co si o tom myslí, tedy mrkni do jejich herních podmínek
Zatímco běžný hráč musí vsadit bonus do hry 12x, hráči z Dánska a Kanady 25x.
Proč asi, že? Pro casina to není sranda, protože počet
téhle skupiny se odhaduje mezi 200-300 lidí.
Měj se fajn!
Jirka. 
o

Ahoj Jiri!
Konecne jsem se dostal k tomu,abych Vam odepsal.Dekuji za radu,kterou jste mi poslal.Tato rada je nad zlato a velice si ji vazim.Dovolim si rict,ze se trosililinku stydim,na zaklade jednoduchosti teto rady.Ale bohuzel,nekdy to tak byva.At jsem zkousel co jsem zkousel tak tento zpusob me opravdu nenapadl.Par dnu po prijeti Vaseho mejlu jsem jel po par hodinach treninku u Unibet do realu.(zive kasino)Vzal jsem si sebou pro pripad $1000,ale to nebylo vubec zapotrebi.Pri pouziti tohoto systemu jsem jiz nezapadl do minusu a penize se zacaly pekne radit.Kdyz slo par pro me matematicky nevyhodnych spinu ,tak jsem tuto situaci vzdy prestal bez nejakych velkych extremu a financnich ztrat.Kdyz jsem se dostal do plusu tak jsem si taky dovolil jistit obe dve nuly.Dovolim si rict,ze kdyz clovek dodrzuje predem stanovene podminky ma dosti silne financni zazemi a stoji nohama pevne na zemi tak se u tohoto systemu daji vydelat pekne penize.Taky bych chtel podotknout,ze se nemusi zcela dodrzet system Labouchere tak jak byl vypracovan.U tuctu nam totiz jak jiste vsichni vi vyplaceji 2x tolik.Nestacil jsem se opravdu divit jake jsem mel skvele vysledky.Ridil jsem se tim,ze co je $ 10 a vice tak okamzite beru a je jedno jestli je system odskrtavani dokoncen,nebo neni.(Minimalni sazka na stole na outside byla $ 10)Po 4 hodinach klidneho a nestresoveho hrani jsem mel zisk $ 430.Uz se tesim na nadchazejici vikend,kdy opet pojedu hrat a pri dodrzovani vsech zasad pevne verim,ze Ruleta bude opet zase az ta" druha".Jeste jednou dekuji a s pozdravem pro Vas a pro vsechny hrace preji krasny den a hodne uspechu ve hre. :-)
M., Chicago


Dobrý den,
děkuji za Váš mail, jsem rád, že Vám má rada přinesla profit. Ale i tady
Vás chci varovat, nepřežeňte to, Labouchere na dva tucty je skvělý
a naprosto pohodový systém, ale i tady platí, že není třeba se zbytečně dlouho
vystavovat matematické výhodě rulety. Stanovte si dopředu nějaký hezký a
přitom reálný profit, kterého chcete dosáhnout a po jeho dosažení odejděte nebo
změňte systém. 
Mějte se fajn a pozdravujte v Chicagu!
Jiří.

 

Dobrý den pane Kahan,

 jsem zaregistrovan u Unibet Casina a hraji jen Evropskou ruletu.

A právě díky Vám jsem každý den bohatší o nějakou tu korunu.Hned při zaregistrovaní jsem dostal bonus 500Kč.Sice není to moc,ale zadarmo proč ne.

Nejčastěji používám systém Martingale,protoze je jednoduchý a nepotřebuju moc velký kapital.Ale mam strach,že jednou se mi stane osudnym,prijde spatna serie a ja vse prohraju.

Vase systemy jsou zajimave, ale rad bych zkusil nejaky z profesionálnich. A proto Vás moc prosïm o zaslání nějakého z nich.Byl bych moc vdečen.

Ďekuji, J.

 

Odpověď Jiřího Kahana:

Dobrý den,
díky za Váš mail. I já mám
Unibet v oblibě, je to skvělé casino

i sázkovka v českém jazyce. Škoda, že jste nevložil více při prvním vkladu,

mohl jste získat ne 500, ale 3000 Kč. Ale i tak, bonus vždy potěší.

S tím Martingalem opravdu opatrně, některé série
mohou být zrádné a Martingale pak předvádí show, která nezná bratra.

Pokud mohu doporučit něco šetrnějšího, tak třeba Fibonacci,
D Alembert, Labouchere, případně Labouchere sázený na dva tucty,
popisoval jsem to na stránkách. Pokud byste chtěl vytrvat u Martingalu
a nechtěl riskovat vysoký kapitál, pak můžu doporučit třeba Casino Euro,

protože tam můžete mít spodní hranici sázky 0,1 Euro, což
je dnes už bohužel, málokde.

Hodně štěstí!
Jiří Kahan.

 

Zdravim Vas pane Jiri.
Predem bych Vam chtel podekovat za vsechny systemy a Vase rady ohledne rulety.... 
Ja zacal hrat ruletu uz v 16ti kdy sme s kamosema sedali za elektronickou ruletu a typovali sme co padne... nikdy to moc neneslo a taky sem nikdy nic poradne nevyhral.
Az do te doby dokud jsem neshledl Vase stranky a nezvykl si na herni systemy (muj nejoblibenejsi je Fibonaciho rada s kterou jsem popravde jeste nikdy neprohral.... protoze 4 prohry dorovnaji 2 vyhry atd.... jinak ty systemy stridam prakticky po 10 serijich)
Zaregistroval jsem se u Unibet casino (hlavne kvuli te ceske verzi), vlozil jsem pouhych 1000 Kc (40 USD, k tomu jsem dostal bonus 20 USD = 60 USD na zacatek... jiste si rikate ze na zacatek je to dost malo ale po vecerech s Fibonaciho systemem jsem se dostal na krasnych 250 USD).
S pozdravem a podekovanim M.

 

Odpověď J.Kahana:

Dobrý večer,
je vidět, že jste zřejmě hráč, který to má v hlavě srovnané. Jsou totiž davy
lidí, kteří chodí na ruletu se jen takzvaně pobavit, s přáteli. Popravdě řečeno,
já osobně neshledávám nic tak úžasně zábavného na tom, že někde ztrácím peníze
ve prospěch casina. Maximálně známí si budou povídat, jaký že jsem to frajer,
že jsem během večera prohrál takovou či onakou sumu peněz. Ale V tom to není.

Nejsme tady od toho, abychom v casinu své peníze prohrávali. internet casino

Vy víte, co ví každý, kdo k ruletě přistupuje jako hráč, tedy opatrně a s respektem.
Není to jednoduchý soupeř a jestliže ji máme zvládnout, nemůžeme se u toho
bavit nebo být lehkomyslní. Fibonacci byl skvělý matematik a jeho číselná řada
je ve své jednoduchosti geniální. Jeho ruletní systém patří i k mým oblíbeným.
Ale buďte opatrný i při něm. Přece jen může někdy selhat. Ale to zřejmě víte,
protože píšete, že systémy střídáte. Toto můžu jedině doporučit. Kdo zvládne
střídat případně kombinovat více systémů současně, má šanci při občasném
nasazení a ukončení konkrétního systému zvrátit matematickou výhodu rulety.
Jednoduché to ale není, chce to znát systémy pokud možno zpaměti, mít
dobré kombinační schopnosti, paměť a kapitál. Myslím, že jste na dobré
cestě, protože z 1000 Kč se dostat na 250 dolarů, to už zpravidla není náhoda.
Jen tak dále!

J.K.

 

Ahoj Jiri!
Chtel bych vedet,nebo poradit jak jste to myslel se systemem Labouchere,aby
ho bylo mozne pouzit pri vsazeni na dva tucty.
System Labouchere jsem znal jiz predtim ,nez jsem objevil Vase skvele stranky
taky me kdysi napadlo,aby jsem tento system pouzil prave pri sazeni na dva
tucty. ..........Ale ouha !!vklad mi vzdy vychazi vetsi nez vyhra.Myslim tim
pri prohrach a vyhrach.Pokud jdou pri vzestupne rade napr.1,2,3....jen
vyhry, tak potom to je v poradku.......system Labouchere vychazi tak jak byl
vypracovan.Ale pokud zacnou prohry tak jde do minusu.

Dablujete snad tyto prohrane spiny??? 
M.

 

Odpověď Jiřího Kahana:

Dobrý den, díky za mail. Ano, zmínil jsem, že lze kombinovat Labouchere se sázením na tucty
a neřekl jsem přesný postup. Teď to napravím. Takže, u klasického
Labouchere při prohře připisujete na konec číselné řady hodnotu právě prohrané sázky,
To znamená, řekněme, že jste prohrál 1 dolar, u klasického Labouchere
byste mohl napsat řadu 1, 1 a příště vsadit součet obou čísel, tedy 2, pokud byste znovu prohrál,
připsal byste prohru na konec, řada by tedy byla 1,1,2 a příště byste vsadil 3, jako součet obou
krajních čísel. V případě výhry škrtáte obě krajní čísla a pokračujete dále. To vše asi víte.
Labouchere v kombinaci se sázením na tucty se liší především v tom, že v případě prohry
připisujete na konec číselné řady rovněž hodnotu právě prohrané sázky, ale 2x po sobě.
To znamená, pro prohře 1 dolaru bude číselná řada činit 1, 1, 1, sázíte 2, po další prohře
bude 1,1,1,2,2, sázíte 3 a tak dále. Při výhře je postup stejný, to znamená, že škrtáte
obě vnější čísla, avšak získáváte podstatně víc, než u sázení na barvy, to znamená
za každý vsazený 1 dolar Vám casino připíše 2 další. Dobře, řeknete si, jedná se o tucet,
to znamená menší pravděpodobnost, než u sázení na barvy. Ale je třeba si uvědomit,
že tady mluvíme o sázení na dva tucty, to znamená dvoutřetinovou pravděpodobnost výhry!

Pak se dostáváme do velmi vyvážené hry, která přináší opravdu potěšení.
Se slušným kapitálem a při dodržování přesných pravidel systému se dá získat hezká výhra,
aniž by se člověk musel u této hry stresovat. Ale opět připomínám, je třeba si zvolit
určitý profit, kterého chcete za jednu hru dosáhnout a jakmile se tak stane, ukončit hru.

Vždycky se můžete po čase, až pomine matematická výhoda rulety,  vrátit a začít 

znova roztáčet ruletu a psát své číselné řady hezky od začátku.

 

Ahoj Jirko,
Tak mi konečně přišli peníze do bet365. Musím uznat je je to mnohem hezčí než jiná casina. 

Zvlášť se mi líbí to jak se rozsvěcují čísla, která musí padnout abys vyhrál. 
No nic to je jedno.
Jak jsem tehdy pročítal tvé stránky, všimnul jsem si tam jedné tvé odpovědi, že jsi sázel teď nevím jestli na 2 tucty nebo sloupce. Tak jsem trošku přehodnotil svou strategii sázení a odsunul jsem možnost červená černá (červená černá je 1:1 a 3 tucty jsou 2:1 - samo že je tam ještě navíc 0) a Hraju Evropskou ruletu (Oproti francoucké má nevýhodu, že když padne nula tak nedostaneš půlku vkladu zpět - ale co zas tak často nepadá ). Sázím vždycky na 2 tucty. Je asi jedno které si vyberu. Malá nevýhoda je v tom že člověk musí používat systém Martingale tak jsem prostě určil horní hranici 2 * 4 žetony abych zase během dvou tahů nepřišel o skoro všechno co jsem nasbíral za pár dnů. Myslím, že pokud člověk neurčí tenhle jakýsi horní limit riskuje, že ve velmi krátké době přijde o všechno co má jako se to stalo mě :-). Žádný z těchto systému nefunguje 100% takže si myslím, že tohle je možnost jak se tomu bránit když člověk narazí na nějakou blbou serii.
Tak jsem chvilku hrál. Používal jsem 0,25 žetony. Jsem si říkal vyzkouším to kdybych narazil na nějakou blbou serii. S 16 euro jsem si moc nemohl vyskakovat. Nakonec jsem skončil 4 žetony v plusu = 1 euro. Kdybych hrál s žetony 1 euro tak bych měl 120Kč. Kdo ti to dá za 10 minut
Mám ještě jeden dotaz.
centrum.cz
S těmito systémy se podle mého názoru dá vydělat slušný peníz. Samo to zkusím, ale myslím že by nebylo nemožné vydělat 10000 a víc korun měsíčně při sázkách 1 euro. Dobrý přivýdělek. Z vlastní zkušenosti vím že se dá za hodinku sázení vydělat +-30 euro = cca 1000 při sázkách 1 euro. Jaké s tím máš zkušenosti?

 

Odpověď Jiřího Kahana:

Ahoj kamaráde,
co se týká sázení na tucty, je to opravdu docela bezpečný způsob sázení. 

A na rozdíl od toho co si možná myslíš, Ti můžu poradit,
že nemusíš u nich používat Martingale. 

Sázej na dva tucty současně metodou Labouchere, uvidíš ty výsledky...
Bet365 je skvělé casino, stejně jako Unibet, jsem rád, že jsi na to přišel. Ale je fakt, že se 16 euro
jsi na jakékoli ruletě zcela odevzdán tomu, co si ruleta zamane, že Ti vezme.
Je to zázrak, že je ještě máš. Doporučuju s tímhle kapitálem dál nehrát,
buď si ho vyber zpět nebo si jej zvyš, jinak o něj stoprocentně přijdeš.
Samozřejmě, že se v casinech na netu dají vydělat hezké peníze
Chce to ale kapitál, znalost systémů, abys je uměl včas bezchybně použít

a taky disciplínu, tedy stanovit si limity pro výhru i prohru a po jejich překročení

okamžitě ukončit hru.

Dobrý den,
Mám ještě takovou malou otázku. Jaký systém z vašich stránek
byste mi doporučil používat, když jsem úplnej začátečník, ale zato s chutí do
hry a mám kapitál řádově ve stovkách ?
Přeji hezký den
M.

Poznámka Jiřího Kahana:

Dobrý den,
máte-li kapitál v řádech stovek (pokud myslíte koruny), pak bych doporučil NEHRÁT VŮBEC. 

Neberte si to prosím nějak špatně, jsem samozřejmě rád, že jste hráč, tito lidé mají u mě vždycky dveře otevřené, ale nechci, abyste zbytečně přišel o své peníze. S pár stovkama na ruletě nemáte šanci. Raději počkejte, až dáte dohromady větší kapitál, aspoň pár tisíc, tam už Vaše šance výrazně rostou. S větším kapitálem totiž překonáte v pohodě situace,kdy při pár stovkách byste je už dávno odevzdal casinu. 

Zkuste si to. Zkuste třeba Casino Euro, Unibet, Bet365 nebo Bet at Home

a zahrejte si nanečisto bez vkladu některý ze systémů. Na tom příkladu jasně uvidíte,

proč je třeba mít větší kapitál. Mohu-li poradit, navyšte svůj kapitál a pak jej použijte spolu se systémy.

Pokud nemůžete kapitál navýšit, raději si peníze z casina vyberte.
Nenechte si zbytečně vzít svůj kapitál a chuť do hry! 
Jiří Kahan.

 

 

Zdravím Jiří.

Už několik let sázím na sportovní výsledky občas s dobrými a občas i s horšími výsledky, dlouhodobě jsem však v mínusu. Náhodou jsem narazil na Tvoje stránky Rulety a vyzkoušel některé systémy. Protože jsem už byl registrován u Unibetu, vyzkoušel jsem si Ruletu nejdřív tam. Na účet jsem během prvních dvou dnů vložil 3000 kč. Zkoušel jsem systém Martingale. Zpočátku to šlo, pak se mi v krátké době po sobě objevily dlouhé řady čísel stejné barvy a já ty peníze prohrál. Vložil jsem tam tedy znova další 3 tisíce a původní systém jsem trošku poupravil tak, že nejedu na stejnou barvu, ale každá další sázka je na opačnou barvu než sázka předchozí a ztvrdil jsem disciplinu. Jakmile vyhraju 5 EUR tak kasíno opouštím a pokud prohraju sázku ve výši 16 EUR tak končím taky. Maximální počet denních kol je 6, tedy max. denní výhra je 30 EUR. Od doby co jsem takto začal hrát jsem sázku 16 EUR prohrál 3x, ale v naprosté většíně to vychází a dneska mám na účtu Unibetu něco přes 15 tisíc korun, tedy po odečtení vkladu 6000 je čistá výhra necelých 10 tisíc za něco málo 14 dní hraní.

M.

Poznámka Jiřího Kahana:   

Myslím, že uvažuješ úplně správně. Hráč nesmí být nenasytný, s tím casina
vyloženě počítají. Po delší době na ruletě ztratí kdekdo hlavu z toho, jak je to
strašně jednoduché, takhle vydělávat peníze. Pokud nemá stanoveny dopředu
jasné limity, kdy odejít, tak odchází příliš pozdě a bez peněz. Když máš vnitřní
pevný řád, tak odejdeš dříve, než se začneš vystavovat působení matematické
výhody casina nebo změníš včas a zcela systém hry.

Pane Jiří moc vám děkuji.Po probdělé noci a psychickém stesu jsem
omylem zabrousil na vaši stránku ,,Jak přelstít Casino" .I když
jsem byl už značně unaven a chystal jsem se jít zaspat finanční
újmu ,letmo jsem přečetl ještě pár vašich systémů rulety.To mě
natolik motivovalo a nabudilo , že jsem nešel spát,ale dal si
sprchu a vrátil se k ruletě.Co se stalo - Ten večer jse měl štěstí
a vyhrával jsem 3.000,- Kč pak se štěstí otočilo a já byl naopak
3.500,- Kč v mínusu.Netoužil jsem po výhře,potřeboval jsem jen zpět
svých 3.500,-Kč.Jsem také hráč a ze zkušenosti jsem věděl,že když
chci něco zpět ,většinou přijdu o víc.Tentokrát jsem ovšem stál u
(kuličky - já jí tak řikám) rulety posílen vaší teorií.Měl jsem
2.000,- Kč a byl jsem odhodlán je buď prohrát a odejít nebo odejít
s obnosem 5.500,-Kč .Hrál jsem systém ,,pěti čísel,, ( dovolil jsem
si vždy po vyhrané sériji změnit čísla v duchu vaší ,,2 a více,,)
zároveň se systémem ,,Martingale,,(zde však nesázím stále na
stejnou barvu, ale vždy na tu ,která právě padla).Přesně ve chvíli kdy můj
kredit dosáhl 5.500,-Kč a já byl tedy na svých ,jsem hru ukončil a
odešel se s pocitem klidu vyspat. Chce to kázeň u hry a dodržovat
systém. Vím,že pokaždé to vyjít nemusí,ale s vašimi systémy má
člověk v ruce určitou zbraň a nemusí pokoušet jen štěstí a spoléhat
na náhodu. Ještě jednou vám z celého srdce děkuji .Zůstávám vám
nakloněn.  J.Č.

 

Dobry den Jiri, 
neni to tak dlouho co jsem zacal obcas hrat "realnou" ruletu v
herne. K rulete me privedl kamarad a ja zjistil, ze je to docela
zabava. Ja sem rekreacni hrac takze jak se rika se zisky jsem byl
jednou nahore a jednou dole. Az do chvile, kdy jsem nahodou zavital
na Vas web. Vzdy jsem si rikal, ze ruleta je "postavena" tak,aby
nebyl recept jak ji osalit, ale vida s Vasimi metodami, ktere hraji
- Martingale ci Oscar´s grind, to jde! Nejedna se o nejake zavratne
castky, ktere vyhraji ale komu by to vadilo ze? Hlavne ze jsem v
plusu. A tak jsem si rekl, ze bych mohl zkusit tu ruletu
internetovou. Zaregistroval jsem se  a vlozil 300 USD. 

A zacal jsem si v klidu doma hrat. A ejhle dnes mam na ucte
necelych 650 USD cili 350 cisty zisk. Porad nechapu jak to muze
fungovat, ale jde to! Diky za skvele stranky, ktere mi pomohly
zorientovat se ve svete rulety.

M.

 

Poznámka Jiřího Kahana:

S tím Martingale systémem nakládejte opatrně, je sice jednoduchý,

ale zrádný, klade velké nároky na kapitál, mohl byste lehce přijít o vše,

co jste získal. Jsou i jiné, šetrnější systémy ...

Dobrý den,

chtel bych Vám poděkovat za tipy na internetová kasina a systémy rulety.
Podle Vašeho návodu jsem otestoval některé systémy.....vložil jsem do GPC 100 $ a za 5 dní jsem měl na svém hráčském účtu 900$.
Používal jsem tento systém: 

Vyberete si jeden tucet a vsadíte 1 žeton 

-a) vyhrajete a vsadíte zase 1

-b) prohrajete a vsadíte 2  - a) vyhrajete a vsadíte 1
                                     - b) prohrajete a vsadíte 4 -a) vyhrajete a vsadíte 1
                                                                              -b) prohrajete a vsadíte 6
 
atd. podle klíče 1,2,4,6,10,20,40,60,100,200,400,600,1000
 
záleží na tom v jakých jednotkách sázíte,jaký je limit sázek a jak sledujete čísla (vhodné je sázet např. když několikrát po sobě nepadne některý tucet)

Odpověď Jiřího Kahana:

Dobrý den,
musím říci, že se mi hodně líbí tenhle systém, který jste použil. Je poměrně šetrný, hráč není vystaven stresu, pokud má dostatek kapitálu. Násobíte sázky koeficientem, který Vám umožní vrátit ztráty. Rozhodně s tímhle lze dosáhnout značných zisků. Jen mě trochu mrazí z toho použitého kapitálu, já osobně bych asi šel do větší jistoty a použil tady ne 100, ale minimálně 300 dolarů. Ale štěstí stojí na straně odvážných. Vy jste do toho šel se stovkou a dneska máte slušné peníze, které můžete vhodným způsobem dále rozmnožit. Svého času jsem s úspěchem používal něco podobného, kdy se sází současně na dva tucty. Přeji hodně štěstí při dalších hrách!

 

Vážený pane Kahan, 
s potěšením Vám chci oznámit, že jsem se stal plnohodnotným hráčem Vegas Casina. Do této doby jsem hrál pouze na automatických ruletách v reálném světě a abych byl upřímný zpočátku jsem si nadělal značné "mínus". Myslím že právě včas jsem objevil Vaše stránky, novou inspiraci do hry, zjistil, že tu jsou i nějaké systémy, a vůbec... upevnil si svou víru, že hrou rulety se nejen dobře pobavíme, ale při dodržení jedné nezbytné podmínky, můžeme navíc i dosáhnout slušného zisku.
 
Všichni hráči to brzy zjistí, ta podmínka je KÁZEŇ!! Bez kázně to podle mého prostě nelze. Hrajme-li pro zábavu - riskujme, ano, ale hrajeme-li o peníze - buďme maximálně koncentrovaní a ukáznění a dodržujme přísné vlastní cíle maximálních a minimálních stop-částek. Dle vlastní zkušenosti vím, jak je to ohromně těžké tomu mamonu vábení odolat... cesta k ziskům zkrátka vede krůček po krůčku a systematicky, nikoliv přes riskatní zoufalé násazy s doufáním, že teď se to štěstí zase obrátí. Ono se štěstí totiž vždy obrátí, ale pokud ho pokoušíme příliš, příjdeme o všechno. V konečném důsledku platí, že kdo dělá krůčky kratší, půjde déle, ale dojde dál !! 
 
Je mi jasné, že Vám tohle nemusím povídat a též, že k tomu riziku pokaždé dojde, a někdy se musí vystřelit i "o přežití", ale i mně napsání tohoto mailu velmi pomohlo znovu a opět utvrdit pravidla především sám sobě.
 
: ) Dalším důvodem proč píšu je Vaše nabídka kombinovaných profi systémů, pokud je to možné, prosím zašlete mi nějaké, velmi rád je vlastnoručně otestuji a zašlu své zkušenosti.
 
A nyní má praxe, pokud to bude někoho zajímat : ) Zaregistroval jsem se u Unibetu,  postupoval jsem dle pokynů v návodu, nainstaloval Casino.... atd... na jejich Raiffaisen bank účet jsem zaslal částku 3100kč v pátek. K mému opravdu velkému překvapení jsem dnes ráno, tedy v pondělí spustil Aplikaci a již byly mé peníze připraveny v Casinu !! Tedy neskutečná rychlost... čekal jsem transfer tak 14dní! Tedy můj bank činil 171 USD. Tedy pozor!! Obdržel jsem od Casina 1000kč jako bonus!! Zahájil jsem první hru a nyní když píšu tento mail, mám nahráno 278 USD... 2600kč čistá ruka navíc. 
 
Každopádně předem děkuji za důvěru.
 
Martin.

 

Ahoj Jirko,

Ještě jednou ti děkuji za důvěru a že jsi mi poslal ten systém.
Nějakou dobu jsem se v něm motala, ale po pár testech jsem ho pochopila.
Dneska už mi to jde vše dobře.

Udělala jsem si 30 zkušebních testů s 1000 demo dolárky. když jsem u posledních 5 udělala vždy 500 navíc, byla jsem nadšená.

Mám za sebou 4 x 100 dolarů poslaných do Global casino a teď z mojich posledních 100 dolarů jsem udělala sázkou 0.5$ - 225$ takže super. Ale jde mi to až moc dobře a rychle naproti tomu času který je napsaný v  systému. Ja mám vždy hru ukončenou hodně rychle.

mela jsem hry:
se 100 dolary takže na 4 prohry
1. +25
2. -25
3. 0
4. 0
5. -25
6. +25
7. +25
8. 0
9. +25
10. -25
11. +25
12. +25
13. 0
14. +25
15. +25
teď jsem v plusu +125
jsem teď vcelku nadšená tak ti piši hned.

Pořád mám v mysli ten blok že takhle se vydělat nedá a to mě možná brzdí.
Znáš někoho kdo vydělává na internet casinech stále a stabilně a je tím živ?
Ps. je možné, ze mi Global Casino sami od sebe dali nějak bonus? (nějak mi tam přibylo pár dolarů)

Diky za komunikaci, zatim pa. Magda

Ahoj Magdo,
díky za mail. Jsem rád, že se Ti daří. O to větší mám radost, když vidím,
že mé rady a doporučení padly na úrodnou půdu. Ty jsi totiž pochopila,
že je třeba vždy skončit raději dříve než příliš pozdě. Je opravdu třeba
mít v sobě tuhle disciplínu. Tohle předčasné ukončení je jedna z možností,
jak obejít matematickou výhodu, kterou ruleta má. Ta výhoda dělá u francouzské
rulety jen 2,7 procenta, ale při dlouhodobé hře by se mohla u některých systémů negativně projevit. A jestli máš nějaký psychický blok, že se takhle vydělávat nedá, to je nakonec jen dobře. 

Znám několik profesionálů, které tohle živí.Jeden je v casinech až chronicky známý. On chodil do casina vždy s kamarádem, který mu dělal ochranku. Předem zavolal, ať připraví dostatek peněz, že si chce zahrát. Jednou mi tu situaci popisovala krupiérka, která mi říkala, že když zavolal, tak casino připravilo 2 milióny korun a dalo speciální školení krupiérům, protože věděli, že to bude adrenalin pro obě strany. A ti dva přišli a postupně si všechno vzali. 

Ale asi chápeš, že tyto peníze nejsou lehce vydělané. Není to fyzická dřina, ale často značný nápor na psychiku. Takže si myslím, že si své peníze zaslouží. Navíc jejich kapitál a znalosti, které dovedou včas v různých situacích použít, jsou obrovské. Je to dlouhá cesta, ty znalosti člověk získává postupně, zkušenostma, za které často platí až příliš. Je dobře, že jsou casina na netu, protože třeba mě osobně znervózňuje změna krupiéra, chování ostatních hráčů, časový stres, hluk u okolních stolů a další vlivy. Takhle sedím v klidu sám doma, přemýšlím a díky klidu mohu zvítězit. A ten můj známý, i když byl zastáncem kamenného casina, už taky začíná přecházet na net. Tam ochranku nepotřebuje. Chci Ti ale říct, že je dobře, že máš před ruletou respekt, já ho mám taky. Vydělávat se na ní dá, ale bez toho respektu určitě ne. Za každým tahem čekej možnost zrady a buď na ni předem připravena. Nikdy k ní nechoď bez rezerv, finančních i psychických, to by byla ztráta času. Jestli Ti Global Player dal bonus, to nevím, ale oni občas tohle dělají, jedná se o tzv. comp points, mi už se taky párkrát stalo, že mi na účtě přibyly peníze, které jsem vůbec nečekal. Na rozdíl od mnoha dalších, oni si stálých hráčů váží. 
Přeji hodně štěstí!

Jirka Kahan.


 Dekuju Vám moc,skvělá stránka a návody,sem uplně nadšenej,Všechno jsou to fakt skvělý návody,postupně je střídám a sice jsem tomu zpočátku nevěril,ale JDE TO!!Ja zasadně nikomu nic nevěřim,ale do ted to vychází.Jsem zaregistrovanej u Global player kasina a z 50 dolaru mam 320.
P.S.Jste první člověk na internetu který nechce každého jen obrat,fakt moc DĚKUJU
P.M.Zdravim Vas pane Jiri,
chtel bych se zeptat jestli by jste me neposlal nejake profesni systemy na
ruletu.Moct by me to zajimalo. Zaregistroval jsem se  u Global Player Casina.
Ulozil jsem tam nejake dolary a zkousel hrat ruletu. Hraji rad od detstvi, ale
do casina nechodim moct casto.Ted pres internet mam mit vice prilezitosti. Hledal jsem nekolik dni na internetu nejake stranky o ruletnich systemech, ale muzu vam rict ze nejlepsi jsem shledal ty vase. Jinde se musi systemy kupovat, nebo knizky o nich. Vase stranky jsou prehledne,upravene, no me se moc libi.
Ja mam jednu knizku o rulete v anglictine,kde jsou taky vami popsane systemy, nebo trosku upravene.Ja osobne mam oblibeny Oscar's system. Nedaji se sice vyhrat tisice, ale neco se nastradat da. Ja totiz verim ze se systemem se da vyhrat, ale kratkodobe. Kdyz budes hrat u stolu dlouho,tak postupne prohrajes vsechno.Na tom casina vydelavaji,vi ze kdyz neodejdes s vyhrou, tak ji postupne casinu vratis. Ja si stanovim limit (prohry a vyhry)a po dosazeni limitu odejdu od stolu.I kdyby se mi zrovna darilo.Pri svych zacatcich jsem na to ne jednou doplatil. Taky je dulezite mit capital.Je tezsi vyhrat 100 dolaru s capitalem 200,nez kdyz mas do hry 1000 dolaru.
No tak jsem vcera hral asi hodinku a vyhral jsem 90 dolaru s Oscar's systemem. Nekdy taky davam sloupky.Pockam az jdou 3-4 cisla v jednom sloupku a pak vsadim ty dva druhy.Vychazi mi to docela casto.Nejvic cisel co slo v jednom sloupku za sebou bylo 6, co jsem zatim videl.
Nedavno jsem cetl ze jeden hrac sazi takhle: padne cervena, tak vsadi znovu na cervenou.Kdyz padne,vyhrava a zacina znova.Kdyz padne cerna, zdvojnasobi sazku na cernou.Padne cerna,vyhrava.Padne cervena,zdvojnasobi sazku na cervenou. Takhle to opakuje dokud nepadne nejaka barva dvakrat. Je to vlastne Martingale system, s tim ze spolehas ze se nebude furt barva stridat. Stejna barva vyjde za sebou i 15 krat,ale stridat cervena cerna snad ne.
Predem dekuji

M.B.Dobrý den,

Přečetl jsem si vaší stránku o principech rulety.
zřídil si a poslal nějakou hotovost na moneybookers a začal hrát na Global player casinu.
Z poslaných cca 50 USD jsem za čtyři dny hraní udělal 430 $. Ty jsem si zpět do moneybookers neposlal, ani na konto, protože s tím chci dále hrát.
Bohužel už nemůžu překonat tu pro mě psychologickou hranici 430 $, ať hraji, jak hraji, tak plus mínus se tato má částka ne a ne zvýšit. Až jsem začal podezírat Global casino u toho, že nehraje úplně fair. Je otázka, jestli lze nějak ověřit, zda do té své klientské aplikace rulety posílá ten jejich server opravdu čistě náhodné pozice kuličky??
Chtěl bych vás požádat, jak jste avizoval, že byste rozšířil dále ty vaše profesionální systémy, zda li byste mi je, prosím, poslal?
Jestli ano, byl bych moc rád. Jestli ne, tak zas tak moc to nevadí, protože jsem rád i za ty vaše stránky, ze kterých jsem se dozvěděl dost zajímavých věcí. Do té doby jsem byl vlastně naprostý sázkový analfabet. A to i přesto, že z kombinatoriky si nějakou tu pravděpodobnost dokáži spočítat.

Hezký den, s pozdravem M. K.

Poznámka Jiřího Kahana: Global Player je velmi solidní casino, jehož software podléhá
pravidelné kontrole nezávislé známé auditorské firmy Price Waterhouse Coopers.
Určitě Vás tohle casino neošidí. Už to, že jste z 50 USD udělal 430 USD o té solidnosti
vypovídá. To spíše ruleta je někdy pořádně vrtkavá dáma. Ta by mohla využít toho,
že nejste psychicky v pohodě. Pak můžete lehce udělat chybu. Doporučuji
v takovém případě přerušit hru a vrátit se, až člověk načerpá znovu sílu.
Pak se vítězí s přehledem a máte ze hry mnohem větší radost ...


Ahoj priteli,
Tak jsem si zkusil ruletu v Global Playeru Casino a je to docela mazec.Hral jsem to asi 2 hodiny a dost me to chytlo. Drzel jsem se dost pri zemi, ale I pres to jsem vyhral 85$. Zkusil jsem , Martingale , D'Alembert , Labouchere a docela v pohode.
Jestli muzes, prosim , zasli mi nejaky ten profesionální systém.
Diky, s pozdravem S.Dobrý den,
zkoušel jste metodu vsázení, kdy se využije často po sobě jdoucích černých nebo červených (sudých, lichých) čísel? Občas, častěji nebo měně často, se objevují sekvence, kdy jde po sobě několik (třeba až 15) stejných čísel (barva, sudá, líchá, vysoká...). Tzn. vsázet pořád na ta samá čísla. Pokud padne jiné, zdvojnásobit sázku. A vsadit na to, co padlo (zase třeba červená, černá...). Chvíli jsem to testoval a vynášelo to zisk. Třeba s tím máte zkušenosti, budu rád, za názor.
Ještě jedna věc..všiml jsem si, že spousta hráčů, hlavně z Dánska, má v internet casinech omezení nebo zákazaný přístup. Tzn., že asi přišli na způsob, jak je obelstít... Myslím, že už jsem taky blízko, ale nechtěl bych předbíhat.
Těším se na Vaši odpověď
Zatím.. Tomáš

Poznámka Jiřího Kahana: Ano, o dánských hráčích leccos vím.
Mohu Vám říct asi tolik, že tito lidé nejenže používají profi systémy, ale navíc taky
značný kapitál a podařilo se jim už několik casin takto "zavřít"., kdy casina neměla
doslova na vyplacení výhry. Nelze se proto divit, že se brání omezováním přístupu
některých hráčů. Ale nemusíme chodit daleko : v Ostravě nedávno tenista Kafelnikov
taky dostal jedno casino do slušných potíží ...
Kapitál je vždycky důležitý. Ruleta je jako žena, když jí nabízíte malé částky,
zpočátku nic neříká, ale časem se urazí, vezme si  Vaše peníze a odkopne vás jako psa.
Systémy Vám umožní  ji obelstít, ale její vrtochy
přicházejí náhle a trvají někdy déle, než byste čekali. Rozhodně nedoporučuji vsadit
většinu kapitálu, to v žádném případě, je ale třeba jej mít připraven. Už kvůli Vaší
psychické pohodě při hře, budete se cítit líp, když víte, že máte za sebou značné rezervy
a před sebou tolik možností ...

Dobrý den,

hraju rekreačně ruletu (pouze malé častky) a rád bych vám poděkoval za
vaše stránky. V mnoha ohledech mi hodně pomohli v mém "ruletním" životě.
Zkusil jsem i Vámi popsané systémy a díky znalosti, jež
jste popsal jsem byl opět (byť v malé míře) úspěšný.
 
S poděkováním,
O.P.

.... konec čtvrté, závěrečné části archívu...

 

  ..... první část archívu dopisů hráčů najdete zde .....

   ..... druhou část archívu dopisů hráčů najdete zde .....

   ..... třetí část archívu dopisů hráčů najdete zde .....

 

Zpět na hlavní stranu s ruletními systémy

 

Upozornění: Účast na sázení a hazardních hrách je nebezpečná. Účastí na sázení a hazardních hrách
podstupujete riziko, že prohrajete peníze nebo si přivodíte újmu. Sázíte na vlastní riziko.